NASA przekazała Polsce zdjęcia satelitarne z 10 kwietnia 2010! “To zmieni obraz tej katastrofy”


Prawo i Sprawiedliwość – zgodnie z zapowiedziami – chce rzetelnie wyjaśnić przyczyny i okoliczności tragedii pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010. Pomóc Polsce chce Łotwa i NASA. Jak się okazuje, Łotysze przekazali naszemu rządowi dobrej jakości materiał audio, a Amerykanie zdjęcia z satelity.

Służby amerykańskie przekazały podkomisji smoleńskiej zdjęcia, które dowodzą, że Rosjanie przenosili po katastrofie części wraku Tu-154 – zasugerował w programie “W punkt” w TV Republika prof. Wiesław Binienda, naukowiec i członek podkomisji smoleńskiej.

Naukowiec zdradził, że mogą one zmienić dotychczasowy obraz katastrofy znany z oficjalnych raportów. Zasugerował, że pozyskane fotografie będą dowodem na celowe przemieszczenie części wraku Tu-154 przez Rosjan.

Przypomnijmy, że autorzy raportu Millera – po publikacjach m.in. w “Gazecie Polskiej” – przyznali jak dotąd, że Rosjanie przenieśli jeden element samolotu. Chodzi o lewy statecznik samolotu, który przemieszczono o 50 m w kierunku centrum miejsca katastrofy, co widać przy porównaniu zdjęć satelitarnych z 11 i 12 kwietnia 2010 r. Przeniesienia dokonali eksperci MAK. Dlaczego?

Jak dodaje prof. Binienda, poprzedni rząd (PO-PSL) też mógł pozyskać te materiały, ale – jak mówi – “nawet się nie pofatygował”. Czy prawda o Smoleńsku okaże się szokująca?

397 komentarzy

http://newsweb.pl/2016/05/24/nasa-przekazala-polsce-zdjecia-satelitarne-z-10-kwietnia-2010-to-zmieni-obraz-tej-katastrofy/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „NASA przekazała Polsce zdjęcia satelitarne z 10 kwietnia 2010! “To zmieni obraz tej katastrofy”

  1. zenobiusz pisze:

    Polubienie

  2. Boydar pisze:

    Witaj Zen. Przyniosłem Ci artykuł – http://forum.wolna-polska.pl/viewtopic.php?f=12&t=117&sid=4520cd66b07d5a4c7d73b655f32fa07e
    Nie nawiązuje wprawdzie do topiku ale myślę że leży w profilu witryny. Śmiano się z orgonitów przy wieżach komórkowych; treść publikacji pozwala na skojarzenie, jak działa to antidotum. Pozdrawiam.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.