Kremlowski sposób na przywołanie demonów.Russia “UFO’s are real and we know how to Summon them!


Rosja "UFO są prawdziwe i wiemy jak je wezwać!" 1

Rosjanie twierdzą, że mogą przewidzieć, kiedy pojawi się UFO i że może nawet chętniej je przywołać. Twierdzą oni, że aktywność UFO zwiększa się, gdy badania dużych broni skalę ma miejsce i zostały pomiaru aktywności UFO w ten sposób.

Accrding do Wasilija Yeremenko, głównym Generalnego FIB w rezerwie, akademik z Akademii Bezpieczeństwa, Obrony i Porządku Publicznego :

Możemy powiedzieć, że nauczył się przywołać UFO w Vladimirovka. Aby to zrobić, dramatycznie wzrosła liczba lotów wojskowych i przemieszczania urządzenia. Jeśli intensywność wzrosła po naszej stronie, UFO pojawił się z prawdopodobieństwem 100 procent. „

Rosjanie doszli do trzech głównych wniosków:

  • Współczesna nauka nie jest jeszcze w stanie zidentyfikować takie zjawiska.
  • UFO może być USA czy w Japonii nadzoru drony.
  • UFO może być aktywność pozaziemskie.

Rosja "UFO są prawdziwe i wiemy jak je wezwać!"
Według Svobodnaya PRESSA, witryny wiadomości, rosyjska marynarka teraz odtajnione zapisy spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami, które przewyższają technologicznie cokolwiek kiedykolwiek zbudowany przez człowieka.

Specjalna grupa kierowana przez Navy Zastępca Dowódcy Marynarki Wojennej kontradmirała Nikołaja Smirnov zebrano informacje na temat raportów o niezidentyfikowanych obiektów, dostarczonych przez okrętów podwodnych i okrętów wojennych.

Według Vladimira Azhazha, badacz UFO i byłego oficera marynarki:

„Pięćdziesiąt procent spotkań UFO są związane z oceanami.Piętnaście więcej – z jeziorami. Więc UFO często przyklejają się do wody. „

Według jednego z raportu, atomowy okręt podwodny na misji bojowej wykryto sześć nieznanych obiektów ich realizacji. Po nieudanej próbie stracić przedmioty, kapitan nakazał okręt podwodny na powierzchnię – obiekty następnie odszedł od wody i odleciał z dużą prędkością.

W 1982 roku grupa nurków wojskowych szkoleń na Bajkał zobaczyłem grupę istot humanoidalnych ubranych w srebrzyste kombinezony. Pomimo nurków starają się je złapać, trzech z nich zmarło podczas gdy pozostałe cztery zostały ranne.

Według kapitana 1-szy rankingu Igor Barklayof Navy Intelligence:

„Ocean UFO często pojawiają się wszędzie tam, gdzie nasi Albo NATO floty skoncentrować. W pobliżu Bahama, Bermudy, Puerto Rico. Są one najczęściej postrzegane w najgłębszej części Oceanu Atlantyckiego, w południowej części Trójkąta Bermudzkiego, a także w Morzu Karaibskim. „

Źródło  sparksterhubs.blogspot.co.uk

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.