Prowokacja rosyjskiej propagandy.Wymiana ciosów nuklearnych w ciągu kilku najbliższych dni.Rosja stawia ultimatum USA.


PILNE: Wojskowy Told Przygotuj Tactical Nuclear Exchange z Rosji w Syrii! *** WIĘCEJ **** Stateside Wojskowego powiedział przygotować się do Intercontinental jeden do jednego wymiany Nuke !!!!

 UWAGA: Ta strona – a ten artykuł w szczególności – są w trakcie ataku Denial of Service – pracujemy w celu złagodzenia go i utrzymać stronę w Internecie. , , ,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Członkowie wojskowych z USA, którzy są wewnątrz i wokół Syrii zostały nazywając ich rodzinom tam w stanach mówiąc im,

„Powiedziano nam, aby przygotować się do taktycznego wymiany jądrowego z Rosji w Syrii i sił w domu w Stanach Zjednoczonych zostały zamówione w celu przygotowania do jednej -for- jednejmiędzykontynentalnej wymiany (ów) rakiet balistycznych z Rosją, gdy walka wybucha w Syrii ! „

Ponadto, te rozmowy zostały włączone ostrzeżenia do rodzin, aby natychmiast przenieść z dala od baz wojskowych USA, które według przewidywań będą cele jakiejkolwiek międzykontynentalnej ataku.

SuperStation95 potwierdził takich rozmów z trzech oddzielnych rodzin wojskowych , którzy mają członków rodziny, na Bliskim Wschodzie!

Pentagon nie chce komentować tych doniesień, co jest dziwne w i-of-sama. Zazwyczaj, Pentagon będzie kategorycznie zaprzeczyć błędnych raportów.Nie tym razem. Tylko lakoniczne „bez komentarza”.

Jest to opracowanie historia. , , zaglądaj do aktualizacji.

 

 

AKTUALIZACJA 20:25 EDT –

Wydarzenia przedstawione powyżej są dokładne. Zmiany te pochodzą z odcięciem dyplomatycznej współpracy między USA i Rosją wewnątrz Syrii.

UNCONFIRMED. , , , powtarzać POTWIERDZONE doniesienia wskazują USA ma zamiar zaatakować siły syryjskie in-a-around syryjskiego prezydenta Baszara Asada i być może sam Assada. Decyzja ta została wykonana, ponieważ rzekomo wysiłki zmierzające do obalenia Assada przez „rebeliantów” środki zawiodły i USA nie zaakceptują tej porażki.

 

Jak to Opracowany

USA chcą syryjskiego prezydenta Baszara Assada od władzy, bo Assad odmówił QATAR uruchomić gazociąg od jego północnej złoża gazu, za pośrednictwem różnych krajów, w tym Syrii, tak aby dostarczać gaz do Europy. USA i Europa chcą tego gazociągu, tak aby zmniejszyć zależność od rosyjskich europejskiego dostarczonego gazu ziemnego. Poprzez zmniejszenie uzależnienia Europy od Rosji, a tym samym zmniejsza siłę zachodniej Rosji w całej Europie.

Gdy QATAR pierwszy zaproponował ten rurociąg, zdobył zgodę od wszystkich rządów wzdłuż proponowanej trasy – z wyjątkiem Syrii. Ponieważ Syria zawsze była sojusznikiem Rosyjski prezydent Syrii Assad sobie sprawę, że ten rurociąg zaszkodziłoby jego rosyjskiego sojusznika, dlatego odmówił zgody na ich uruchamianie podróżować po swoim kraju.

Ta odmowa nie współgra z Katarem lub jej sojuszników sunnickich-Islam, podobnie jak w Arabii Saudyjskiej. Zwłaszcza, że w tym samym czasie, Iran, który jest szyicki muzułmanin, a tym samym wrogiem sunnickich krajów muzułmańskich, proponował gazociągu własnego do Europy, poprzez nieco inną drogą.

Krótko po Assad odmówił nastąpiła zdecydowana Media Blitz o nim, że jest „bezwzględnym dyktatorem” kto „nadużył swoich ludzi” i. , , , wszystkie takie same retoryka świat usłyszał o Saddama Husajna, Muammara Quadafi i tym podobne.

Krótko po ataku mediów, Katar, Arabia Saudyjska, Bahrajn i ich kumple, postanowił zacząć finansowania „bojowników o wolność” i „umiarkowane” buntowników „wyzwolić” Syria z jego demokratycznie wybranego prezydenta, Assada. W ten sposób rozpoczęła się tzw Wojna domowa w Syrii. To nie była wojna domowa, to grupy najemników wynajętych i opłaconych przez Katar, Arabia Saudyjska, a reszta, w celu obalenia Assada tak, aby ich przebieg rurociągu.

Ich motywacja nie było po prostu zarabiać zyski z gazociągu, ale również chciał mieć pewność, że ich arch rywal, Iran, nie mógł uruchomić rurociągu, a tym samym uzyskać dostęp do ogromnych pieniędzy z rozszerzonymi sprzedaży.

 

Walka wybucha w Syrii

Walki wybuchły wewnątrz Syrii i rzeczy nie idą dobrze dla rządu syryjskiego. Ponieważ walka pogarszała, Assad sobie sprawę, że idzie do stracenia, więc udał się do Moskwy, by prosić go sojusznika, Rosja, o pomoc. Rosja zgodziła i wysłał wojsko, samoloty i sprzęt do walki wojny Syrii.

Rosjanie nie tylko przechylił szalę na rzecz Syrii odkryli fakt, że grupy terrorystyczne ISIS i Dżabhat an-Nusra (aka Al-Kaida), aktywnie korzyści z kradzieży ropy z Syrii iz północnego Iraku, transportowania skradziony olej do Turcji, gdzie był lekko przetworzonej, przepakowane i sprzedał! Rosjanie udowodnili, że to kradzież ropy i przemytu, we współpracy z Turcją, Isis zarabiał około 100 mln $ na miesiąc w zyskach finansować grupy terroru!

W celu powstrzymania terrorystów ISIS, Rosja zaczęła bombardować konwoje przewożące skradziony olej. Ten natychmiast umieścić karbowane w wysokości skradzionego oleju są przemycane do Turcji, a tym samym wpływają na tajne zyski niektórych tureckich urzędników państwowych. Turcja poprosił Rosję do zaprzestania bombardowania konwoje ropy. Rosja odmówiła.

Wkrótce potem, rosyjski samolot został zestrzelony przez Turcję, która twierdziła, rosyjskie samoloty naruszyły jej przestrzeń powietrzną. Twierdzenie to było kłamstwo. Turcja strzał z samolotu na ziemię, aby wysłać wiadomość do Rosji, aby zatrzymać wkręcania wokół z przemytu oleju. Wiadomość nie działa.

Zamiast powstrzymania ataków, Rosja publicznie wydany film pokazujący mil długie konwoje ciężarówek naftowych, streaming, do Turcji niemal 24 godziny na dobę, z kradzież oleju przemycone z Syrii i Iraku! Te przemytnicy są tak mocno z rządem tureckim, nawet nie trzeba zatrzymać się na przejściach granicznych; dostali pomachał przelotowe przez straż graniczną. To jasne, kto to był wewnątrz Turcji, korzystając z przemytu oleju: Prezydent Turcji Recypt Erdogana. , , ten sam człowiek, który zamówił rosyjski samolot zestrzelony.

Rosja potem nałożyła zakaz podróżowania na Rosjan odwiedza Turcję, i nałożył sankcje ekonomiczne na temat Turcji, które poważnie uszkodzone gospodarki Turcji.

Ponieważ miesięcy walk w Syrii dalej Rosjanie odniósł sukces po sukcesie w zatrzymując się zarówno grupy terror i buntowników stara się obalić Asada.

To nie współgra z USA, który został wspomagania „rebeliantów” w celu obalenia Assada. To również nie pomagają nam, że nośnik był pełen opowieści o rosyjskich sukcesów, a to ma ludzi pyta, dlaczego Rosja była o tyle sukcesem, kiedy Amerykanie byli w Syrii przez ponad rok przed, a nie dokonywać żadnych postępów przeciwko terrorystom?

Niewygodne prawdy pojawiły się kilka tygodni temu, kiedy stało się jasne, że bez wątpienia terroryści ISIS i Al-Kaidy SĄ „Umiarkowane rebelianci” jest wspomagany przez USA

Jako rosyjska akcja militarna nadal zniszczyć terrorystów i rebeliantów, USA zaproponował pracę z Rosjanami; gest z zadowoleniem przez Rosję.

Ale Rosjanie szybko zdał sobie sprawę, że USA została celowo nieuczciwy. Oni nie chcą, aby pomóc w tym wszystkim, co USA chciałem zrobić, to ograniczyć strajki przeciwko jego „umiarkowane” rebeliantami nadzieję podstępnie nadal obalenie Asada.

Kiedy Rosja sprawę, że USA był ewidentnie nieuczciwe, poszło stykają się robić to, co trzeba zrobić, aby kontynuować ochronę jego sojusznika.

Więc co zrobił nam robić?  Miał atak koalicji samolotu syryjska armia, zabijając 62 i raniąc 100.

Co gorsza, zaledwie siedem minut po zaatakowały samoloty koalicji, dobrze zorganizowane elementy ISIS i Al-Kaidą, rozpoczął atak ziemi przed tym samym miejscu syryjskiej armii. Syria twierdzi, że nagrania audio pilotów koalicji koordynujących z terrorystami ISIS przez radio tuż przed koalicją samoloty zaatakowały wojska syryjskie. Pentagon twierdzi, że to twierdzenie jest „nieprawdziwe i niedorzeczne”.

Krótko po ataku USA twierdził, „to był błąd” i powiedział, że oni zbadać i wyjaśnić do Rosji i Syrii. Więc Rosjanie i Syryjczycy wezwał do – i dostał – zwołano nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ w Nowym Jorku. Zamiast wyjaśniać, co się stało, ambasador USA Samantha Power, wyszedł ze spotkania! Nie miało być żadnych wyjaśnień.

Następnie Ministerstwo Obrony Rosyjskiej publicznie stwierdził: „Doszliśmy do wniosku, przerażającej dla świata, że USA jest faktycznie wspieranie terrorystów Izydy.”

Bez wyjaśnienia ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, a następnie zaatakował od dawna i dobrze znaną terrorystyczne Operations Center. Rosyjski statek działający u wybrzeży Syrii, uruchomiła trzy Kaliber pocisków, które strzelone bezpośrednie trafienia w tym centrum operacyjnego.

Kiedy kurz wyczyszczone, wśród zabitych terrorystów były trzy tuziny umundurowanych oficerów. , , ze Stanów Zjednoczonych, Izraela i Turcji! Jakie były dziesiątki mundurowych z USA, Izraela Tueky robi wewnątrz centrum operacji terrorystycznych? Dobrze . , , robią dokładnie to, co Rosja stwierdzili: terrorystów wsparcie! Story  TUTAJ

Wkrótce potem, największym miastem Syrii, Aleppo, która była pod kontrolą ISIS przez ponad rok, został zaatakowany przez elementy armii syryjskiej, chcąc odzyskać swoje miasto. Ataki były wyjątkowo udane, dzięki w dużej mierze od wsparcia lotniczego Rosji. Powodzenie operacji w Aleppo, wysłał nas do głębokiego końca; byli świadkami tego, co może być bardzo dobrze, kompletny brak ich wysiłkach zmierzających do obalenia Assada. Tak nam powiedział, że jeśli Rosja Rosja przestała bombardowania Aleppo, USA byłoby odcięcie współpracy.

Rosjanie, widząc, że USA „współpraca” była tylko leży pochodzących z nieuczciwych (i haniebnych) amerykańskich dowódców wojskowych , którzy pracują przez nieuczciwi (i haniebnej) amerykańskiego rządu, było bezwartościowe. Rosjanie odmówili zaprzestania działalności w Aleppo.

Wczoraj za zagrożone, USA odcięcia Diplomatic współpracy z Rosją wewnątrz Syrii, a teraz podobno planuje wręcz ataku wojskowego, aby osiągnąć swój cel obalenie syryjskiego prezydenta Assada.

Rosja, widząc, co USA planuje, teraz przeniosła swoją obawiali systemu obrony S-300v4 pocisk rakietowy ziemia-powietrze do Syrii. Gdy to system zawiesza się na pokładzie samolotu, nie ma obrony. Samolot jest martwy i nie ma sposobu, by uciec, poza manewr lub oszukać system. Oznacza to, że Rosja może w każdej chwili, boisko wszystkie samoloty US działających w Syrii po prostu obracając na systemie S-300v4.

Pamiętaj, Rosja został poproszony o pomoc Syrię i ma pozwolenie od rządu syryjskiego, aby być w tym kraju. USA nie prosić o pozwolenie i nie ma go.USA również nie posiadają deklarację wojny przez Kongres, lub zezwolenia na użycie siły militarnej ze strony Kongresu, ani rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, aby być w Syrii.

Co robi w USA w Syrii jest w 100% całkowicie nielegalne. Amerykańscy dowódcy wojskowi wykonujące zlecenia w Syrii, takie jak General porucznik Stephen Townsend, który opiera się w Fort Bragg, NC, są zaangażowane w przestępczych działań wojennych. Wybrali się do rozkazów, które wiedzą za nielegalne. Ogólne Townsend i jego personel powinien zostać aresztowany i przewieziony do aresztu przez miejscowych wojsk amerykańskich. Ale żołnierze nie zrobi, bo wiedzą, że te nielegalne zlecenia pochodzą z góry, a gdyby aresztować generała, ale szybko znaleźli się aresztowani, ponieważ działania przestępcze podejmowane są zamawiane przez prezydenta Baracka Obamy -Criminal-In -Szef.

 

Inne problemy jazdy nas do wojny

Mimo wszystko to odbywało, było rozszerzenie NATO na wschód wzdłuż granic Rosji. Ten naruszył obietnicy przez ówczesnego sekretarza stanu Jamesa Bakera, który obiecał po ZSRR rozpuszczonej, że „NATO nie ruszy jeden cal na wschód.” Od obietnicy Bakera, NATO dodał bałtyckich Litwy, Łotwy i Estonii do członkostwa.

W celu zwiększenia obecności NATO wokół Rosji, USA spędził 5 $ mld podsyca do obalenia siłą należycie wybranego Prezydenta Ukrainy, aby zainstalować marionetkowego rządu korzystną dla Zachodu. Ta została odkryta, gdy asystent sekretarza stanu Gloria Nuland złapany za pomocą niezabezpieczonej zadzwonić do Departamentu Stanu. To właśnie podczas tej rozmowy – który został przechwycony przez rosyjskiego wywiadu – to Nuland notorycznie powiedział: „Kurwa Europa”, gdy powiedział Europejczyków miał obawy co do tego, co USA robi na Ukrainie. Ten telefon został upubliczniony przez Rosję, udowadniając USA / NATO nie podsyca obalenia i kłamał o tym.

Ostatnio, Polska i Rumunia stały się domem dla systemów obrony przeciwrakietowej USA, zaprojektowane, aby strzelać pociskami z nieba. Rosja mówi, że te systemy są zaprojektowane, aby zapobiec Rosję od strzelania z powrotem, jeśli jest ona strzelać, co czyni je „łatwym” dla USA / NATO pierwszego uderzenia, a oni stanowczo ostrzega NATO nie uruchamiania systemów w Polsce i Rumunii.

NATO powiedział, że rosyjskie obawy są nonsensem, systemy istnieją w celu ochrony przed startów z Iranu. Jest tylko jeden mały problem: wszystkie stacje radarowe podłączone do tego systemu obrony antyrakietowej są skierowane na wschód / północny wschód w Rosji, a nie na południe / wschód w Iranie. Więc jeszcze raz, USA / NATO skłamał, znowu. I został złapany, znowu.

Rosja jasno, że jeśli te systemy obrony przeciwrakietowej poszedł aktywny w Rumunii i Polsce, Rosja będzie podejmować działania. Systemy poszedł aktywne dwa tygodnie temu.

Gdybyście byli Rosjanie, a obejrzałeś kłamstwo po kłamstwie i wkraczaniu obcych sił zbrojnych wszystkich wokół narodu i aktywację systemu, która uniemożliwiałaby obrony bezużyteczne, co byś zrobił?

Według Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej cywilnego, katastrofy i likwidacji skutków klęsk żywiołowych, w tym „wiertło” rozpoczęła się 4 października i ma trzy etapy. 4 października był Etap 1.

Z ich oficjalnej stronie internetowej rządu, o to co consitutues Etap 1:

 

Etap I: organizacja działań obrony cywilnej

Scena ma zamiar ćwiczyć powiadomienia i zbieranie wyższych urzędników federalnych i regionalnych władz wykonawczych, samorządów i sił obrony cywilnej, wdrażanie systemu zarządzania obrony cywilnej na wszystkich poziomach, przygotowując komunikację obrony cywilnej i systemu powiadamiania. Po Narodowe Centrum Zarządzania Kryzysowego przyniosły sygnały zarządzania, wszystkich organów zarządzających, władze państwowe, siły i udogodnienia na służbie, a ludzie zostaną powiadomieni za pośrednictwem systemów zgłoszeniowych dostępnych.

 

Dźwięki całkowicie uzasadnione, prawda? Następnie, w dniu 5 października, przychodzi etap 2. Z ich oficjalnej stronie internetowej rządu, oto co stanowi Etap 2:

 

Etap II: Planowanie i organizacja działań obrony cywilnej. Wdrażanie zespołu sił obrony cywilnej i obiektów przeznaczonych do odpowiedzi na duże żywiołowych i pożarów.

Etap planuje ćwiczyć rozmieszczenie telefonu międzyagencyjnych wielofunkcyjnego zespołu sił obrony cywilnej i obiektów w każdym okręgu federalnego w celu realizacji naszego ratowania i innych pilnych działań, działania obrony cywilnej i wdrożyć specjalne jednostki obrony cywilnej na terytoriach składowych; wprowadzenie jednostek ratunkowych, wojskowe oddziały federalnej służby przeciwpożarowej, jednostek ratownictwa w stanie gotowości. Etap przewiduje zespół zostać wzmocnione, aktywacja kopii zapasowych centrach kontroli i uprawiania gromadzenia i wymiany informacji w dziedzinie obrony cywilnej.

 

Ponownie całkowicie uzasadnione. W rzeczywistości, jeśli było to wiertarka, to byłoby coś do podziwiania w swojej dokładności! Ale to ich oficjalna strona internetowa rządu przychodzi do etapu 3. Poczekaj przeczytać ostatni akapit:

 

Etap III: Organizacja działania organów zarządzających i sił obrony cywilnej Odpowiemy dużych katastrof i pożarów.

Na scenie będzie radzić sobie z wykorzystaniem zespołu obrony cywilnej w odpowiedzi na duże żywiołowych i pożarów, zakładanie powietrznych i mobilne centra kontroli, przeglądu tras dla bezpiecznej ewakuacji ludzi, organizacja podstawowych usług; startujących jednostek ratowniczo-gaśniczych federalnej straży pożarnej do gaszenia pożarów i prowadzenia działań ratowniczych w potencjalnie niebezpiecznych obiektów, w tym zamkniętych jednostek terytorialnych administracyjnych.

Wiertło będzie opowiadać promieniowanie, chemicznej i biologicznej personelu i mieszkańców w sytuacjach kryzysowych w ważnych i potencjalnie niebezpiecznych obiektów. Bezpieczeństwo przeciwpożarowe, obrony cywilnej i ochrony ludzkiego w instytucjach społecznych i budynkach użyteczności publicznej planowane są również sprawdzane. jednostek odpowiedzi wdroży promieniowanie, chemiczne i centra monitoringu biologicznego i posty sanitarnych na obszarach kryzysowych, podczas gdy sieci kontroli laboratoryjnej będą umieścić w pogotowiu.

Ponad 40 milionów ludzi, 200.000 specjalistów działów ratunkowych i około 50000 jednostek sprzętu będą zaangażowane w wiertarce. 

 

Tak, można przeczytać, że poprawnie, robią to „wiertarki” ze czterdzieści milionów ludzi. Nagle, to nie wygląda jak „drill” do jakiegokolwiek racjonalnego osobę. Więc jeśli nie jest to wiertarka, to co to jest? Cóż, to gapi nam prosto w twarz!

Można to sprawdzić samemu odwiedzając rosyjskiego Ministerstwa na ich stronie internetowej  TUTAJ.

 

Putin daje „ultimatum” do USA

W tym samym dniu, że USA ogłosił, że łamiąc-off Diplomatic współpracy z Rosją w Syrii, prezydent Rosji Władimir Putin dał co Bloomberg Business News dzwoni „ultimatum” do Stanów Zjednoczonych. Jego wymagania są następujące:

 

 

 • Wycofuje infrastruktury Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego i zmniejszenia personelu NATO do poziomów z września 2000;
 • Uchylić ustawę Magnickiego , która nałożyła sankcje na rosyjskich urzędników rzekomo zaangażowanych w łamanie praw człowieka;
 • Uchylenie wszelkich sankcji wobec rosyjskich amerykańskich obywateli i przedsiębiorstw;
 • Zrekompensować Rosjan za szkody poniesione przez sankcje USA i przez „countersanctions zmuszone” Rosji;
 • Przedstawienie „jasny plan nieodwracalnego zniszczenia” amerykańskiego nadwyżek plutonu.

 

Cytując Bloomberg bezpośrednio, mówili „Putin może równie dobrze powiedział, że program zostanie wznowiony, kiedy piekło zamarznie”. Ich historia jest TUTAJ .

 

Więc nasz masowego przekazu jest to śmiejąc się. O. Od Bloomberg Business News użył słowa „Ultimatum” , aby opisać komunikację Putina, po prostu zapytać: „Co to zwykle bywa po ultimatum podana jest?” Wojna.

Żeby ktoś z was myśli, że Rosjanie są w jakiś sposób boi się USA, przyjrzeć się, w jaki sposób przedstawiać Putin kontra Obama w ich mediach:

 

 

KOMENTARZ REDAKCJI

Kongres dogodnie nie podjął żadnych działań, aby zatrzymać Obamę, ponieważ łącznie boją miano „rasiści” dla impeaching tej karnej prezydenta, który dzieje się czarny. Ich bezczynność teraz dostał nas do punktu, w którym Obama ustalające zaatakować Syrię. Kiedy to zrobi, Rosjanie będą bronić Syrii.Gdy tak się stanie, siły amerykańskie będą zestrzelonych i zabity, a USA będą kontratakować. Kiedy USA strikes back, Rosja będzie angażować ich w walce.

Tam zaczyna się wojna.

Oczywiście, żaden z was nie wiedzą o tym, ponieważ masowego przekazu w USA jest opuszczona obowiązkowi zgłaszania wiadomości. Scott Pelly z CBS, David Muir z ABC i Lester Holt z NBC. , , zaginionych w akcji, jeśli chodzi o raportowanie faktów na temat Syrii. CNN? Zbyt zajęty szyling dla kampanii Hillary Clinton niepokoić zgłaszania faktów. Fox News, zupełnie nie przejmował się do punktu dumpingu Roger Ailes a teraz w spiralę wewnętrznego chaosu.

Więc jesteśmy, w dniu 4 października 2016 roku, a dziś, rząd rosyjski rozpoczął „wiertarki”, aby umieścić czterdzieści milionów (40 milionów) swoich obywateli w schronach w całej Rosji. Kto żartuje kogo tutaj? To nie jest wiertło, oni przygotowują się do wojny. Story  TUTAJ

USA i nasza populacja? Błogiej nieświadomości.

Nieświadomi, że o 3:00 PM EDT dzisiaj, USA jajecznica trzy E6B jądrowej dowodzenia i kontroli samolotów z Offutt Air Force Base w stanie Nebraska.Story  TUTAJ

Nieświadomi, że dwa E4B Prezydencki Komenda Samoloty są już wysoko nad USA, tak aby być w stanie kontrolować nasze siły na całym świecie „, w przypadku systemy naziemne są zniszczone.”

Nieświadomi, że około 4:00 PM EDT dzisiaj, USA jajecznica wielokrotnego P-8 Poseidon anti-submarine-warfare samoloty nad Atlantykiem, aby szukać rosyjskich okrętów podwodnych pocisków.

Tak, nasi współobywatele są w domu oglądając tubki, całkowicie nieświadomy okropności, które mogą w pełni ujawnić się na nas wszystkich w ciągu kilku dni.

Wybierając się Murzyna twierdząca-action do Białego Domu, wielu Amerykanów zakupione do jego obietnicy kampanii doprowadzenia „zmian” do Ameryki. Co ma jedno wiedział w tym czasie było, że jego „zmiana” oznacza zupełne zniszczenie naszego narodu. Naród gardzi jako „rasistowskie”.

Jeśli spojrzeć na to, co Obama zrobił w ciągu ostatnich 8 lat, a to, co robi teraz wszystko staje się zrozumiałe, gdy zdajesz sobie sprawę, że jest wrogiem kraju. W tej chwili realizacji, wszystko zrobił sens.

Wielu z nas będzie miał szczęście żyć kolejny tydzień dzięki Obamy genetycznie gorszej intelektu, jego rasistowskiej nienawiści do naszego kraju i jego niekompetentnych metod obchodzenia polityki zagranicznej. Wojna nadchodzi. Najprawdopodobniej w ciągu kilku dni.  

Nie masz jeden to winić tylko siebie nad tym. Po tym wszystkim, że to ty, którzy wybierani tej niewiedzy, nieludzkich, bestia na najwyższy urząd w kraju, a wy, którzy wybierani kręgosłupa tchórzami do Kongresu, którym nie udało się go zatrzymać.

Co ciekawe, cała zabił jesteś gotów pozostać zupełnie głupie czym świadczą te wspierające kolejny niekompetentny Hillary Clinton. Głupcy zamiar uzyskać wiele nas zabić. Mamy nadzieję, że od miast będzie prawdopodobnie cele uderzyć pierwszy Nuke – i są one wypełnione liberałów i mniejszości na tle rasowym – osoby odpowiedzialne za wybór Obamy, będzie zabity jako pierwszy. Poetycka sprawiedliwość.

Ci, którzy chcą wypowiedzieć się na temat tego Editorial mogą korzystać z adresu e-mail niżej na tej stronie.


 

SERWIS UWAGA:  W ramach przygotowań do tego, co mamy nadzieję nie nastąpi, mamy zapewnione miejsce na serwerze na stronę WWW w centrum danych w Sao Paulo, Brazylia, z pełnych kopii zapasowych z tej strony internetowej w przypadku naszej chmurowej, Oregon położony, serwerów głównych są niszczone. Mamy zadanie jednej osobie najbliższej Argentynie wnieść tę stronę kopii zapasowych i rozpocząć publikowanie wiadomości, w przypadku, gdy my tu w Nowym Jorku ginie. Nasz człowiek przybył bezpiecznie w Argentynie i jest on-line, z mocą zapasowej i komunikacji back-up dostępne, aby utrzymać wieści płynących w wojnie zdarzeń wybucha.

 

https://www.superstation95.com/index.php/world/2176

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

54 odpowiedzi na „Prowokacja rosyjskiej propagandy.Wymiana ciosów nuklearnych w ciągu kilku najbliższych dni.Rosja stawia ultimatum USA.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. pielgrzym pisze:

  Tematycznie, prowokacyjnie i na bazie kontrastu.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.