Sygnał z wilkiem z Olgino.Co aktywizuje?


 1. zenobiusz pisze:

  Чем дольше ты держишь всё в себе, копишь и прогибаешься, тем сильнее будет „взрыв”, когда ты дойдешь до своей точки кипения….

  Чем дольше ты держишь всё в себе, копишь и прогибаешься, тем сильнее будет „взрыв”, когда ты дойдешь до своей точки кипения….

21 października cyberataku: próba dla wyborów w USA?
Kolejny atak cyber na taką skalę może pozbawić około miliona zagranicznych wyborców dostępu do Internetu i przechylić wynik listopada 8 amerykańskich wyborach prezydenckich.
22 października 2016, 17:27 (IDT)
http://debka.com/article/25732/Oct-21-cyberattack-rehearsal-for-US-Election-
21 października cyberataku: próba dla wyborów w USA?
DEBKAfile Raport specjalny 22 października 2016, 17:27 (IDT)


Cyberataku w dniu 21 października wykorzystywane miliony urządzeń podłączonych do Internetu, aby zalać infrastruktury jednej z największych firm internetowych routingu w USA ze szkodliwego ruchu, dopóki nie rozbił. Atak rozpoczął się na wschodnim wybrzeżu, ale szybko rozprzestrzenił się na zachód w trzech fal w ciągu dnia.

Cyber Eksperci podejrzewają, że ten bezprecedensowy napaść, na masową skalę, która wskazuje na hakera państwa – czy Rosja, Chiny czy Korea Północna – mogły być wystawiane jako próbę dla głównego show, zakłócenia amerykańskich listopada 8 wyborów.

Istnieje rosnące zaniepokojenie, że wyborcy w 31 stanach, gdzie cywile i żołnierze amerykańscy granicą mogą oddawać swoje głosy przez internet, znajdzie swoje strony internetowe zostały wyłączone przez hakerów. Około wpłynęłoby milion wyborców amerykańskich, krytyczny postacią w ciasnym wyścigu prezydenckim między demokratów i republikanów pretendentów, które mogłyby stworzyć chaos demokracji amerykańskiej.
Wygląda na to, że w przeciwieństwie do poprzednich Distributed Denial-of-service (DDoS), hakerzy udało uzbrojonych w nową broń, która jest „next big thing” w złośliwym oprogramowaniem, znany w technologii żargonie jako „Internetu przedmiotów” (IOT). Nie tylko komputery podłączone do stron internetowych bezpośrednio zaatakowane, ale miliony urządzeń podłączonych do Internetu inteligentne gadżety do domu, takie jak aparaty fotograficzne, elektroniczne nianie odległych otwierania garaży, inteligentne lodówki, płyty DVD są zainfekowane bez wiedzy ich właścicieli z oprogramowaniem, które je naraża być stosowane przez hakerów bagno ofiary z przytłaczającą ruchu.

Ponieważ te urządzenia podłączonego do Internetu są łatwe w obsłudze i stosunkowo tani, mało uwagi poświęcono bezpieczeństwa informacji, gdy są one rozwinięte. Od pewnego czasu, Cyber eksperci ostrzegają o możliwości wystąpienia poważnych szkód cyber z IOT.

Sieci internetowe we wschodniej USA były prawie całkowicie zamknięty w piątek rano (czasu lokalnego), gdy jeden z największych dostawców systemów nazwę domeny, DYN DNS firmy, został uderzony w dół.

Dyn poinformował, że już od 7:10 rano, jej serwery DNS znalazł się pod atakiem DDoS, który zalewa serwery z ogromnymi ilościami szkodliwego ruchu.Użytkownicy zgłaszali problemy, które sporadycznie zamykania systemu na kilka stron internetowych, w tym  TwitterNetflix , Spotify, Airbnb, Reddit, Etsy, SoundCloud i The New York Times.

Pierwsza fala trwała około 90 minut.

Druga fala, która rozpoczęła się dwie godziny później znokautował wiele West Coast stron internetowych w trybie offline.

DEBKA plik ‚s źródła obronnych cyber i wywiadowcze donoszą, że śledczy szukają w dwóch możliwych przyczyn październik 21 atakiem.

Jeden został nazwany przez wiceprezydenta USA Joe Bidena , który obiecał podczas październik 14 wywiadzie dla NBC, po Partii Demokratycznej maile zostały zhakowane, że reakcja Waszyngtonu rosyjskich cyberataków „będzie w czasie naszego wyboru, a pod uwagę okoliczności, które będą mają największy wpływ. ”

Zamiast czekać na cios spada, możliwe jest, że prezydent Rosji Władimir Putin postanowił wysłać wyraźne ostrzeżenie do Waszyngtonu, aby nie rozpocząć wojnę z cyber Moskwie.

Innym możliwym sprawcą może być firma szukając zemsty za jej wypowiedzenie publicznej przez lidera Dyn Spółki za opracowanie zaawansowanych środków i metod do przeprowadzania ataków DDoS.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Sygnał z wilkiem z Olgino.Co aktywizuje?

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubione przez 1 osoba

 5. Anonim pisze:

  Deko pozytywu i nie przeszkadzam.

  This will take you to another world
  https://www.godlikeproductions.com/forum1/message3332117/pg1

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Podawany w dniach przed Berlinem,14 godzin temu i obecnie.To może być sygnał „zamochowców” jeżeli dobrze wyczuwam zniknięcie Putina.

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.