Lech Bolęsa @Bolek_Ma_Tole pro memoria.


 1. I jeszcze raz 1

 2. Wysiadam z tramwaju na przystanku medyczna marycha. Głosowałem na konserwatywny PiS, a nie na lewicową prawicę a’la CDU.

 3. Współczuję tym, którzy nie rozumieją, jakie będą dalsze konsekwencje ulegania dziś temu szantażowi emocjonalnemu – medMaryśce.

 4. Współczuję tym, którzy nie rozumieją, że medyczna marycha to uchylenie drzwi kolejnym lewackim „wynalazkom”, bo oswajanie.

 5. PiS zdradził ideały prawicy, konserwatyzmu. PiS zawiódł. Dlatego właśnie Przeproście i Spieprzajcie. Razem z medyczną marychą. Upadek.

 6. PiS, który nie ma zamiaru zatrzymać postępów permisywizmu, ale je wspomóc medyczną marychą, nie jest partią prawicową. Upadek.

 7. Partia, która zamiast zaostrzenia antyaborcji serwuje medyczną marychę nie jest prawicą, tylko co najlepiej lewicową prawicą. Upadek.

 8. A musi wojować,bo jej celem jest permisywizm, postępy permisywizmu,które dla rodu ludzkiego (bądź euroamerykańskiej części) oznaczają upadek

 9. Cwany i inteligentny lep. Wytrych jakiego lewacka międzynarodówka używa dywersyjnie, od flanki, bo od czoła niewiele może zwojować.

 10. I żadne histerie, oburzenie tych, którym wydaje się,że są prawicą,a dali się złapać na lewacki lep,nie pomogą. Lewacy zrobili z nich szarych

 11. Używasz szantażu emocjonalnego? Jesteś lewakiem jak Owsiak. Używasz relatywizmu? Jesteś lewakiem. Nihilizmu? Lewak. Hołubisz hedonizm? Lewak

 12. Optujesz za medyczną marychą? Uległeś wytrychowi lewackich think tanków, opartemu o szantaż emocjonalny i relatywizm, skrojony pod prawych.

 13. A teraz rzeczy ważniejsze. Bo są rzeczy ważniejsze niż małe pieski gryzące po kostkach czy interesiki PiSu. Jest Polska i Polacy.

 14. Krótki mesydż do sprawców: wiecie że jestem jak meteor, nie do zatrzymania. Wiecie, że aby mnie powstrzymać, musielibyście mnie zlikwidować.

 15. W maskowaniu ruskiego zagrożenia są tak skuteczni, że oficerom i funkcjonariuszom FSB i SWR ciekną łzy wzruszenia.

 16. Przecież gdyby RUS chcieli ośmieszyć działania kontrwywiadowcze wobec ruskiej agentury, to stworzyliby właśnie pajaców:

 17. Ban z marszu: Groźna działalność dywersyjna polegająca na ośmieszaniu antyrus działań kontrwywiadowczych

 18. Ban z marszu: Groźna działalność dywersyjna polegająca na ośmieszaniu antyrus działań kontrwywiadowczych.

 19. Co szmaciarze? Myśleliście, że grając nieczysto mnie powstrzymacie? Ja jestem nie do zatrzymania. I jestem niezmordowany.

 20. Jeśli staliście za tym, udający dla ruskich „beton PiSu”, to zapewniam was, że obu wam nogi z dupy powyrywam.

 21. Co tam szczury, ruskie trolle ? Myśleliście, że przejętego konta nie da się przejąć z powrotem? Fachury są po obu stronach

Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Lech Bolęsa @Bolek_Ma_Tole pro memoria.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.