ISLAMSKI TERRORYZM ZOSTAŁ STWORZONY NA ZLECENIE KGB


Ion Pacepa, najwyższy rangą oficer wywiadu radzieckiego bloku, który uciekł na Zachód, opublikował książkę „Dezinformacja” (dezinformacja), z którego wynika, że powody, dla islamskiego terroryzmu leżą w tajnej operacji KGB w 1970 roku
, Jurija Andropowa, 15 lat stał na czele KGB wysłał setki agentów i tysiące egzemplarzy literatury promocyjnej w krajach muzułmańskich do stosowania w Stanach Zjednoczonych i Izraelu szkody.

Przez 1972, ekspres dezinformacja Andropow pracował przez całą dobę, wzywając kraje islamskie, Izrael i Stany Zjednoczone chcą, aby włączyć cały świat w lenno syjonizmu.

Dla Andropowa, świat islamu był na płytce Petriego, w którym KGB mogłoby sprzyjać szczepy wirusa nienawiści wobec Ameryki z bakterii z marksizmu-leninizmu.

Andropow czele KGB tylko przez kilka miesięcy przed wojny sześciodniowej, w którym sojusznikami ZSRR, Syrii i Egipcie doznał upokarzającej porażki.Potem następnego sekretarza generalnego zdecydował się walczyć, przygotowując terroryści palestyńscy porwali samoloty z izraelskich linii lotniczych El Al i przeprowadzania ataków terrorystycznych w Jerozolimie.

O wiele bardziej zaskakujące jest to, że pierwszy Andropow kazał przetłumaczyć na język arabski, że „Protokoły Mędrców Syjonu” – fałszywy propagandowej, kuta rosyjskich tajnych agentów policji, który pracował w Paryżu pod koniec 19 wieku.

Przed 1978 Pacepa uciekli do Ameryki i otrzymał azyl polityczny tam, stał na czele Służby Wywiadu Zagranicznego (DIE) Rumunia brała czynny udział w projekcie Andropowa.

Pacepa twierdzi, że „Protokoły” były podstawą propagandy antysemickiej Hitlera. KGB przekazał tysiące egzemplarzy tego fałszerstwa w krajach muzułmańskich podczas 1970 roku.

Według jego scout w 1972 roku jego agencja DIE poluchilao KGB arabskiego tłumaczenia „Protokoły” i „dokumentu” dowód na to, że USA – państwo syjonistyczne. Celem było Pacepa tajemnicą rozpowszechnianie materiałów promocyjnych w tych krajach arabskich.

Pacepa przypomnieć, że podczas swoich spotkań z kolegami z Węgier i Bułgarii tajne służby, dowiedział się, że one również dystrybuowane materiały promocyjne w tych krajów arabskich.

Ponadto generał porucznik Securitate (Departament Bezpieczeństwa Państwowego w Socjalistycznej Republiki Rumunii) twierdzi, że w czasie swojego pobytu w rumuńskiego wywiadu KGB potajemnie wziął na siebie odpowiedzialność za 11 ataków terrorystycznych w Izraelu, w tym ataku na „Ben Gurion” lotniska 30 maj 1972 (22 osób zginęło, 76 zostało rannych) i eksplozje w rejonie Sion 4 lipca 1975 roku w Jerozolimie (15 zabitych, 64 rannych) .

 

Cytat:

We wrześniu 2011 roku, w przeddzień powrotu Putina do starego wojownika zimnowojennej Mahmud Abbas (Mahmud Abbas) został przeniesiony na czele.Zgodnie z entuzjastycznym przyjęciem przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Abbas dał „a” wniosek o uznanie granic państwa palestyńskiego ustanowionych przed 1967 r. Kilku polityków sympatyzujących „niezależnego” decyzją Abbasa. Jednak niewiele osób wie, że Organizacja Wyzwolenia Palestyny została stworzona i finansowana przez KGB.

Niewiele osób wie, że Moskiewski Instytut Orientalistyczny, gdzie Abbas utworzona politycznie, a potajemnie składać KGB KGB, a jedynie zalecanych cudzoziemcy mogli wejść tam na szkolenia.

Mało kto wie, że kieruje również rozprawa doktorska Telem Abbasa był oficerem KGB Jewgienij Primakow

(Który później został szefem wywiadu w „demokratycznej” Rosji), który w tym samym czasie również był doradcą Saddama Husajna.

Mało kto zauważył, że praca doktorska Abbasa (zatytułowany „Tajny związek między nazistami i przywódcami ruchu syjonistycznego”) całkowicie zaprzeczył Holokaustu, twierdząc, że hitlerowcy zabili tylko „kilka tysięcy Żydów

 

EAN

Исламский терроризм был создан по заданию КГБ

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „ISLAMSKI TERRORYZM ZOSTAŁ STWORZONY NA ZLECENIE KGB

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.