Gdzie wybiera się Putin.?Путин готовится к бегству из Кремля


Rosyjski polityk opisał przygotowanie kręgu Putina do „ewakuacji” z Kremla

Rosyjski polityk Konstantin Borowoj uważa, że wewnętrzny krąg Władimira Putina wie o rychłym zbliżaniu się czas, kiedy trzeba uciekaćz Kremla.

Ten polityk napisał w swoim felietonie dla „apostrof”.

Według niego, ludzie blisko Putina, naczelnego dyrektora firmy „Rosnefet” Igor Sieczin aktywnie zaangażowane w tworzenie rezerw, tak zwany „złoty strona” dla swojego szefa, a część jego otoczenia.

„Dzisiaj są już myśli już o katastroficznym scenariuszu, który nieuchronnie zbliża. Dla wszystkich szacunków Kremla, jest jasne, ze słów eksperta, są doskonale zdaje sobie sprawę, że czas” H „zbliża się, kiedy trzeba szybko nie usuwanie ich z kraju iz Kremlem” – mówi Borowoj.

Katastrofalna scenariusz dla Putina i jego otoczenia będzie nieuchronnie zbliża

To ostatnie wybory, w których Putin uda się utrzymać własnego kandydata lub wygrać

To ostatnie wybory, w których Putin uda się utrzymać własnego kandydata lub wygraćZadaniem spin lekarzy kremlowskich – aby stworzyć pozory demokratycznych wyborów w 2018 rokuFot internetowej prezydenta Rosji

Wybory Prezydenta Federacji Rosyjskiej, która odbędzie się w marcu 2018 r. Chociaż oficjalna kampania wyborcza w Rosji rozpocznie się w grudniu tego roku, jednak wiele wydarzeń wskazują, że Kreml rozpoczął już przygotowania do wyborów. Wybory są teraz za byłego szefa „Rosatom” i ex-premier Siergiej Kirijenko. Warto zauważyć, że nagle pojawił się ponownie sprawę Aleksiej Nawalny, który był jednym z pierwszych, aby wejść prezydenckim wyścigu, deklarując zamiar uruchomić w grudniu 2016 r. W zeszłym tygodniu Putin uporać się z regionami, kontynuując „serial” dymisji gubernatora . Na metod przygotowania Kremla do wyborów prezydenckich, a także o tym, czy podstawowe różnice w tej kampanii, mówi „apostrof” Lider rosyjskiej opozycji do partii politycznej „zachodnia Choice” Konstantin Borowoj.

Przygotowania do rosyjskich wyborów prezydenckich już się rozpoczął i jest już dość aktywna. Nominacja Nawalny, jako człowiek, który musi zwiększyć psevdokonkurentnuyu środa – już się stało. Głównym celem Putina – zachowaj konfigurację mocy, środowisko.

Could Putin przedstawił nowego kandydata? Myślę, że już wyszedł nieautoryzowanego trzecią kadencję. W tym sensie, przeniósł się sprzeczne z konstytucją. Śledź jakichkolwiek dalszych formalności, myślę, że nie jest zainteresowany. Chociaż, aby ten sam ruch, jak to robił, wyciągając Miedwiediew faktycznie dekoracyjny rysunek, może on. Ale w rzeczywistości, że jest władcą – w tej potrzebie jego otoczenia, jego zwolenników, którzy znacząco spadła w ostatnich czasach. Ponieważ zarówno działań krajowych i zagranicznych – bardzo nieefektywne. I nawet uznane w pewnym stopniu i samego Kremla. Głównym zadaniem i wyzwaniem dla tych wyborów – oszczędność lojalności środowiskowej. Myślę, że działania mające na celu zmianę prezesów, napięcie Łukaszenko – jest przejawem tego samego kryzysu lojalności. Jest to problem, który jest najbardziej zaniepokojony teraz Putin. Ponieważ formalnie wygrać przez luzem lub bez – można, ale problem nie został rozwiązany przez lojalności wyborów, jest powiązany z sytuacją gospodarczą w kraju oraz sytuacji politycznej poza granicami kraju, mimo że te dwie kwestie są bardzo związane.

Na przykład, projekt sam Nawalny – Kreml iw tym nie ma wątpliwości. Został zabrany do zapewnienia obecności, zapewniają znacznie widoczność wyborów. Ponieważ wygrać władzy przez Putina może, ale jeśli nie podana narzędzia propagandowe potrzeby frekwencja nie zostanie potwierdzona przez lojalności społeczeństwa, jest to poważna strata. Wybory, które bojkotuje większość sił politycznych, na których znajduje się wyborcy, powiedzmy, 12% – jest to oczywiście bardzo szkodliwe lojalność, zaufanie, a tym samym – stabilność rządu.

Teraz przygotowuje się do regionów wyborczych, słabe ogniwa są usuwane. Rozumiem, że może to być ostatnie wybory, w których Putin uda się utrzymać własnego kandydata lub wygrać.

Należy również pamiętać, że dzisiaj problemem numer jeden dla Putina – sankcja. I nie tyle ze względów ekonomicznych, znaczna część koncepcyjne. Stracił w oczach wyborców roli wpływowego lidera. Niektórzy wyborcy zaczynają rozumieć, że mówimy o tym, jak jest ona postrzegana na Zachodzie. I stopniowo przenika umysły wielu obywateli Rosji, a to jest bardzo poważnym ciosem dla prestiżu i lojalności ludności Putina.

Ale problem jest nie tylko zniesienie sankcji, zagraniczni wysiłki polityczne, problem w profesjonalnym zarządzaniu gospodarką. Każdy przejaw profesjonalizmu widać tu tę grupę wokół Putina jako brak lojalności z ich punktu widzenia. W związku z tym, w przypadku Ministra Gospodarki – to nie tylko walka o pozycję, ale również próba wykręcić ręce profesjonalistów, którzy kierują się obiektywnymi okolicznościami.

Wiele z nich teraz mówić o roli Kiriyenko w wyborach, ale nie stał się członkiem zespołu, takich jak Igor Sieczin i Siergiej Iwanow. On, jak Kudrin i wielu innych z Partii Liberalnej, jest na usługi ról. I rosyjskiego środowiska Sam prezydent jest bardzo zaabsorbowana przez problemy wewnętrzne. Stan społeczeństwa, świadomości, jest coś, co jest mniej o Igor Sieczin. W jego obszarze odpowiedzialności – za stworzenie osobistego ekwipunku Putina, dla części jego świta – złota partii. On rozumie, że po ich odsunięty od władzy, czynnik ten może odgrywać pozytywną rolę. Dziś są już myśli już o katastroficznym scenariuszu, który nieuchronnie zbliża. Dla wszystkich szacunków Kremla, jest jasne, ze słów eksperta, są doskonale zdaje sobie sprawę, że czas „H” zbliża się, kiedy trzeba szybko ewakuować się z tego kraju nie jest i Kreml.

Oczywiście, że Putin będzie musiał wygrać w pierwszej rundzie, wyniki tych wyborów nie budzi wątpliwości. Liczby te są zawsze czysta sporządzone bez związku z rzeczywistością. I pokazał poprzednich wyborach. Jest to przedmiotem negocjacji na Kremlu, to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością nie. A usługi socjologiczne raczej przewidzieć pragnienia Kremla niż rzeczywistej sytuacji. Dziś 45% Rosjan nie jesteś zadowolony z władzy, to według oficjalnych danych, jest więc oczywiste, że rzeczywista postać przekroczył 50%. Oni są tymi, którzy są gotowi do głosowania nie tylko nie jest dla Putina, i to przeciwko niemu.

Poważne wysiłki w celu neutralizują ten proces. Aby zorientować, że będą one głos, pokaże, na ile nie są sprzeczne z rzeczywistością. Będzie to niespójności, jeśli ulica rozpocznie masowe protesty, a numery będą na poziomie 86% poparcia.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Gdzie wybiera się Putin.?Путин готовится к бегству из Кремля

  1. zenobiusz pisze:

    Polubienie

  2. zenobiusz pisze:

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.