PILNE! Chińska armia zaczęła ostrzał artyleryjski terytorium Rosji, Putin ogłosił alarm.


ENDW_Nextgen_Screenshot_SGB_Tanks_Flamethrowers

10:00 czasu moskiewskiego, wszystkie oddziały Wschodniego Okręgu Wojskowego Rosji podane są w pełnej gotowości bojowej. Odpowiednia kolejność dał głównodowodzący – rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem, w zależności od kanału telewizyjnego „ZIK” cytuje „RIA Novosti”.

Nieco wcześniej media podały, że Armia Ludowo-Wyzwoleńcza rozpoczęła się skoncentrować swoje siły na granicy z Rosją. Formalnie Putin nakazał funkcje takie jak alarm. Zostało to ogłoszone przez rosyjskiego ministra obrony Siergieja Szojgu na specjalnym spotkaniu, informujeAgrimpasa .

Wschodniej Okręg Wojskowy obejmuje części i połączenia z armii rosyjskiej, stacjonujących na Dalekim Wschodzie i Trans-Bajkał. Tryb ten czas alert Full Combat Dotyczy to absolutnie wszystkich. Zamówienie o alarmie poszedł z oczywistym opóźnieniem: według zeznań lokalnych blogerów, kolumny pancernej na granicy z Rosją, chińskie miasto Matszyatun widziano parę dni temu.

Według świadków, mogli liczyć około 27-30 tysięcy sił życia chińskiej armii. Zauważono również znaczną ilość ciężkiego sprzętu – czołgów i artylerii, samolotów.

pracowników o ataku na wojska chińskiego Rosja jest dobrze znany, jednak o potencjalnym problemie, wolą, aby nie siać paniki nie wśród ludności. Obecnie kolejność Władimira Putina do wniesienia wojsk rosyjskich w pełnej gotowości bojowej dowodów pośrednich tego świadka na chińskich wojsk na granicy jest bardzo dalekie od prawdy.

Według amerykańskich szacunków, Chiny koncentruje się na granicy z Rosją nie mniej niż 30 tys. Wojskowej. Na możliwość ataku Świadczy o tym fakt, że jest – przede wszystkim Air Assault Division. Oprócz siły roboczej, na wschodniej granicy wroga znaczny arsenał setek pojazdów opancerzonych, systemów artyleryjskich, wyrzutnie, śmigłowców bojowych i samolotów.
Jednak według najnowszych wojny w Chinach średni dzienny ćwiczeń dwóch do czterech jednostek artylerii łuskanie rosyjskie granicznej i wojska rosyjskiego.

„Ogromne ostrzał naszych pozycji z chińskim pogranicza, z udziałem sprzętu wojskowego sił zbrojnych Chin, rozpoczęła się na początku września, a liczba ta rośnie codziennie. Średnia dzienna chińskie ćwiczenia wojskowe od dwóch do czterech artyleryjskiego ostrzału jednostek granicznych „- powiedział na briefingu w Moskwie, Siergiej Lavrov.SOOBSchAET http://www.zvistka.net/

Początek poważnych ataków na stanowiskach bojowych rosyjskich strażników granicznych z ChRL można uznać za 10 września 2014 roku, kiedy to wojsko Chin wyprowadziła rosyjski punkt kontrolny w pobliżu Nakhodka i zaatakował go z terytorium Chin. straż graniczna, która przyszła z pomocą, i zniszczył trzy ciężarówki z amunicją i uszkodzone transporterem opancerzonym. Część strażników wycofała, 16, zmarł na miejscu, według rosyjskich mediów.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „PILNE! Chińska armia zaczęła ostrzał artyleryjski terytorium Rosji, Putin ogłosił alarm.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.