Czemu Putin z Szojgu w Tajgu.зачем Путин скрылся от мира в Сибири


 Znalezione obrazy dla zapytania Путин В тайгу с Шойгу
 Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem sekretarza prasowego, Dmitrij Pieskow, prezydent Rosji Władimir Putin „wziął dzień urlopu” z dwoma noclegami w tajdze nowych osiedlach Krasnojarsk Territory. Wcześniej, w dniu 1 marca prezydent Rosji odbędzie się w Krasnojarsku, spotkanie w sprawie przygotowań do Światowego XXIX Zimowa Uniwersjada w 2019 roku. Ważne-prevazhnoe. Były prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow otrzymał gratulacje 2 marca 86-lecie już „z głębi syberyjskich rud”.

Ta „opieka w lesie”, oczywiście, całkiem przypadkowo zbiegła się z USA – po raz pierwszy od 25 lat – wspólne ćwiczenia „wielka triada”, czyli strategiczne siły jądrowe lądową, powietrzną i morską na bazie, w której „wypracowane uderzeń na trzech kraje świata. ” Zarzuca się, że jako „cele” pojawiła się w Rosji, Chin i Korei Północnej.

Osobliwości narodowego polowania

Na wynikach ćwiczeń, oczywiście, informacja publiczna nie występuje, ale jest oczywiste, że ten „pokaz siły” nie było bez sankcji Donald Trump i jakoś związane z jego obietnicą przydzielenia Pentagon – w tym przede wszystkim na rozwoju energetyki jądrowej – czy dodatkowe 54 lub 84, lub 134 miliardów. Aby rozwiązać szereg, konieczne jest, aby zobaczyć wszystko, co w rzeczywistości nie jest? Trump na ten cel, nawet na lotniskowcu „Geralda Forda” przyszedł, aby zobaczyć na własne oczy.

Ostateczny obraz: USA Air Force – w powietrzu, U.S.Navy – w oceanie, cała praca satelitów Stanach Zjednoczonych, a Putin (ewentualnie wraz ze swoim ministrem obrony – o tym nie na próżno poprosił korespondentów) – w lesie. Niezależnie od tego, ukrywając z „Trident” i „Raptor” lub demonstruje swoją obojętność do tak dużą skalę „pugalovu” przez „partnerów” USA.

Cóż, nie jest to piękno? Osobliwości narodowego polowania w zimie …

Jednak zachodni analitycy, dyplomaci i eksperci, którzy wielokrotnie wypalane na „mleko” Putina, prawdopodobnie już wiał z wody, zdając sobie sprawę, że „agent Kremla” Trump tak sprytnie oprawione wszystkie (lub prawie wszystkie) strategicznego USA potęgą militarną pod wszechwidzącego oko ich opiekunów. To jest teraz z tajnego bunkra w Uralu oglądają ten cały ekstrawagancję w kolorze, wielkości i czasu rzeczywistego lodu szczęk szklanek wódki pod kawior i kiszone ogórki (te ortodoksyjnych dzikusy istnieje obecnie kilka poczta, prawda?) …

Oznacza to, że istnieje inny obraz, daleko od „reality” i domagają się, aby być uczciwym, natychmiastowe impeachmentu 45. prezydenta USA, podstęp przeniknął do Białego Domu!

Tak, dosyć małe rzeczy, Barack Obama, Hillary Clinton, senator Elizabeth Warren i inne McCain! Co masz na Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości Jeff Seshns? Michael Flynn Co prawda?! Trump – to kto jest twoim prawdziwym wrogiem jest Ameryka. To właśnie on przyniósł jej „światowego lidera” do powszechnej nienawiści ze strony niemal na całym świecie, wydając jedynie 6000000000000 agresji wobec krajów Większego Bliskiego Wschodu. To on zniszczony przemysł, zniszczył „klasy średniej”, zdobył 20 bilionów długu, a więcej niż 15 lat, utrzymuje kraj w stan wyjątkowy! To on zniszczył swój system edukacji, opieki zdrowotnej i stworzył warunki, w których 43 milionów swoich rodaków są karmione przez kartki żywnościowe, a 93 mln bezrobotnych są …

Przerwa opóźnione

Pokonać właśnie dla Trump, panie i panowie! Po tym wszystkim, że – przestępca nie tylko dlatego, że kradnie zwycięstwo 8 listopada 2016, ale również dlatego, że narusza przyszłych super-zysków, a co za tym idzie – do korzyści tu i teraz! I robi to samo w sobie, ale w wyraźnej zmowie z Putinem tyrana! Które Palmyra ponownie, nawet zabrał bojowników o wolność dla Syrii – i dlaczego Palmyra w lesie? A Kurdowie uzgodnili warunki autonomii – i dlaczego Kurdowie? A w Donbass rubla spadła zasłonę na Ukrainie – i dlaczego Donbasu i na Ukrainie?

Ogólnie rzecz biorąc, ze wszystkich stron – i groźby niebezpieczeństwa, które nie jest wyczerpująca i kojące odpowiedzi. Wszystko, co w Puszkina „Borys Godunow”: „Tak, nieszczęśliwy jeden u których wyrzuty sumienia.” Chociaż mogłoby się wydawać, z sumieniem mogą brać udział w tym konkretnym przypadku?

Ale jest, istnieją pewne niedogodności, siedząc gdzieś w syberyjskiej tajdze, na Uralu, w Kreml – gdzieś w Rosji – straszny Putin nawet zastanawiał się dłużej: – „Czy zdajesz sobie sprawę, co zrobiłeś?” i zachowuje swoje łono jeszcze bardziej straszne pociski i czeka na odpowiedź. Czego mu odpowiedzieć? Tylko „trzymać pauzę”, zgodnie z zaleceniami bohaterki słynnego brytyjskiego szpiega i pisarz Somerset Maughama: „Nigdy nie wstrzymywać niepotrzebnie! A jeśli zrobił sobie przerwę, a następnie wcisnąć go tyle, ile się da! Im bardziej aktorem – im większa przerwa !!! „

.

Actions
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Czemu Putin z Szojgu w Tajgu.зачем Путин скрылся от мира в Сибири

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.