Zanim wyrosną nuklearne grzyby.Warto wiedzieć.


Palenie pomaga chronić przed rakiem płuc

Obraz

palenie sprzyja powstawaniu cienką warstwą śluzu w płucach „, który tworzy warstwę ochronną 
Fukushima elektrownia jądrowa

Każdego roku tysiące lekarzy i innych członków „Anty-Smoking Inkwizycji” wydają miliardy dolarów, utrwalając co działo bezsprzecznie stać się najbardziej mylące mimo udanej inżynierii społecznej oszustwo w historii. Z poparciem większości rządów zachodnich, te orwellowski lobbyści ścigać palaczy z fanatycznym zapałem, że całkowicie przysłania śmieszną amerykańskiej prohibicji alkoholowej klęska , która rozpoczęła się w 1919 i trwała do 1933.

Obecnie spojrzymy na amerykańskiej zakazu z uzasadnionego zdziwieniem. Czy to prawda, że cały naród dała się zaprzeczyć, piwo lub whisky przez maleńkiej grupy tamburyn-walnąć fanatyków? Niestety, tak to jest, pomimo całkowitego braku dowodów, że alkohol powoduje żadnej szkody dla ludzi, chyba że spożywane w ilościach naprawdę astronomicznych.

Niestety, bezpieczeństwo alkoholu było żadnego zainteresowania tamburyn-bashers, dla których kontrola nad innymi była jedynym prawdziwym celem . Amerykanie widocznie „grzeszyć” przez zabawie uwzględniając kilka napojów alkoholowych i purytanie wstawił się w imieniu Boga, aby im wszystko znowu czuć nieszczęśliwy.

Chociaż nie ma bezpośredniego związku między alkoholem i tytoniem, historia amerykańskiego zakazu jest ważne, ponieważ pomaga nam zrozumieć, jak niewielka liczba fanatyków udało się kontrolować zachowanie i życie dziesiątków milionów ludzi.Obecnie dokładnie to samo dzieje się z palaczy, choć tym razem to z rąk fanatyków rządowych i nieświadomych lekarzy zamiast walnąć tamburyn-fanatyków religijnych.

Niektóre rządy wiedzą, że ich dotychczasowe działania są bezpośrednio odpowiedzialne za spowodowanie większości nowotworów płuc i skóry w dzisiejszym świecie, więc idą do ekstremalnych długościach próbując odwrócić odpowiedzialności i odpowiedzialności w ten sposób finansową z dala od siebie, a na nieszkodliwe organicznej tytoniu zamiast.Jak znajdziemy później w raporcie, pokorny organiczny tytoń nigdy nie zaszkodzi nikomu, a pod pewnymi względami może twierdzić, aby zapewnić ochronę zdrowia zaskakujące.

Nie wszystkie rządy na całym świecie dzielić ten sam problem. Japonia i Grecja mają największą liczbę dorosłych palaczy papierosów na świecie, ale niska zachorowalność na raka płuc. W bezpośrednim przeciwieństwie do tego, Ameryka, Australia, Rosja i pewne grupy Południowym Pacyfiku wyspy mają najniższe liczby dorosłych palaczy papierosów na świecie, ale największą częstość występowania raka płuc . Jest to wskazówka numer jeden w rozwikłania absurdalny ale mocno utrwalonego zjawiska zachodnią kłamstwo lekarza, że „palenie powoduje raka płuc”.

Pierwszy europejski kontakt z tytoniem był w 1492 roku, kiedy Kolumb i kolega badacz Rodriguo de Jerez widział tubylców palenia na Kubie. Tego samego dnia, de Jerez zajął pierwsze puff i było to bardzo relaksujące, tak jak miejscowi zapewnił go, że będzie.Była to ważna okazja, ponieważ Rodriguo de Jerez odkrył, co Kubańczycy i Indianie znali od wieków: że palenie cygar i papierosów jest nie tylko relaks, ale także leczy kaszel i inne drobne dolegliwości. Kiedy wrócił do domu, Rodriguo de Jerez dumnie zapalił cygaro na ulicy i został natychmiast aresztowany i więziony przez trzy lata przez przerażonym hiszpańskiej inkwizycji. Więc de Jerez stał się pierwszą ofiarą antynikotynowych lobby.

W mniej niż wiek, palenie stało się bardzo cieszył i przyjął habit społecznej w całej Europie, z tysiącami ton tytoniu importowane z kolonii w celu zaspokojenia rosnącego popytu. Rosnąca liczba pisarzy chwalony tytoniu jako uniwersalne remedium na bolączki ludzkości. Na początku 20 wieku prawie jedna na dwie osoby wędzone, ale częstość występowania raka płuc pozostał tak nisko, że niemal niemierzalne. Potem coś niezwykłego wydarzyło się 16 lipca 1945 roku: przerażający kataklizm, który ostatecznie doprowadzić rządy zachodnie zakłócić percepcję palenie na zawsze . Greisen K., jak wspomina

„Kiedy intensywność światła zmalała, ja odłożyć szklankę i spojrzał w kierunku wieży bezpośrednio. Mniej więcej w tym czasie zauważyłem niebieski kolor otaczający chmurę dymu. Wtedy ktoś krzyknął, że powinniśmy obserwować falę uderzeniową podróżowanie po ziemi . pojawienie się tego był jasno oświetlony obszar okrągły, blisko ziemi, powoli rozprzestrzenia się w naszym kierunku. kolor był żółty.

„trwałość chmurze dymu była jedną rzeczą, która mnie zaskoczyła. Po pierwszym gwałtownym wybuchu, dolna część chmury zdawały się zakładać stały kształt i pozostać wisi nieruchomo w powietrzu. Górna część tymczasem ciągle wzrasta, tak że po kilku minutach było co najmniej pięć mil wysoki. To powoli przybrał kształt zygzaka ze względu na zmieniającą się prędkość wiatru na różnych wysokościach. Dym przebił chmurę wcześnie w jego wznoszenia, i wydawał się być całkowicie odporne na chmurze.”

Obraz

© nieznane
Wybuch pierwszej bomby atomowej (Nowy Meksyk – 16.07.45)

To był osławiony „Trinity Test”, pierwszy brudny broń jądrowa być zdetonowane w atmosferze. Sześć-kilogram kula plutonu, ściśnięta do supercriticality przez soczewek wybuchowych, Trinity eksplodowała nad Nowym Meksykiem z siłą równą około 20000 ton trotylu. W ciągu kilku sekund, miliardy śmiertelnych cząstek radioaktywnych zostały zassane do atmosfery wysokości sześciu mil, w których wysoka szybkość strumienie odrzutowe może krążyć ich szerokie.

Rząd amerykański wiedział o promieniowaniu z góry, doskonale zdawał sobie sprawę z jej śmiertelnych skutków dla ludzi , ale dosadnie nakazał test z całkowitym lekceważeniem dla zdrowia i dobrostanu. W prawo, to było zawinione poważne zaniedbanie, ale rząd amerykański nie obchodzi. Prędzej czy później, jeden taki czy inny sposób, to oni znaleźć innego sprawcę za ewentualne długofalowe skutki poniesione przez Amerykanów i innych obywateli w obszarach lokalnych i bardziej odległych.

Jeśli pojedynczy mikroskopijnych cząstek radioaktywnych ziemiach fallout na skórze na plaży, można dostać raka skóry. Wdychać pojedynczą cząstkę tej samej śmiertelnej błoto i śmierci z powodu raka płuc staje się nieuniknione , chyba że zdarzy ci się być wyjątkowo szczęśliwy palacz papierosów. Stałą mikroskopijne cząstki radioaktywne grzebie sobie głęboko w tkance płucnej, całkowicie przytłacza ograniczonych rezerw organizmu witaminy B17 i powoduje niekontrolowane namnażanie komórek szalonej.

Jak możemy być absolutnie pewni, że cząstki opadem radioaktywnym naprawdę powodować raka płuc za każdym razem przedmiotem jest wewnętrznie narażone? Dla prawdziwych naukowców, w przeciwieństwie do znachorów medycznych i rządowych propagandzistów, to nie jest problem. Dla każdego teoria zostać zaakceptowane naukowo, musi najpierw zostać sprawdzone zgodnie z rygorystycznymi wymogami powszechnie uzgodnionych przez naukowców. Pierwszy podejrzany środek radioaktywny musi być izolowane, a następnie wykorzystywane w odpowiednio kontrolowanych eksperymentów laboratoryjnych w celu wytworzenia twierdził rezultat, czyli raka płuc u ssaków.

Naukowcy bezwzględnie poświęcił dziesiątki tysięcy myszy i szczurów w ten sposób w ciągu roku, celowo poddanie ich płuca do skażenia radioaktywnego. Udokumentowane wyniki naukowe tych różnych doświadczeniach są identyczne. Każda mysz lub szczur posłusznie kontrakty na raka płuc, a każda mysz lub szczur następnie umiera . Teoria została zatem przekształcić w twardej rzeczywistości naukowej pod ściśle kontrolowanych warunkach laboratoryjnych. Podejrzany czynnik [substancji radioaktywnej] spowodowane zastrzegany wynik [raka płuc] Podczas wdychania u ssaków.

Całkowita wielkość ryzyka raka płuc u ludzi od atmosferycznego opadu promieniotwórczego nie można przecenić. Przed Rosja, Wielka Brytania i Ameryka zakazana testowania atmosferycznego w dniu 5 sierpnia 1963 roku, ponad 4,200 kg plutonu były odprowadzane do atmosfery. Ponieważ wiemy, że mniej niż jeden mikrogram [milionowa jednym gramie] wdychanego plutonu powoduje terminala raka płuc u ludzi, dlatego wiem, że przyjazny rząd wyniesione 4,200,000,000 [4,2 miliarda] śmiertelne dawki do atmosfery, z cząstek radioaktywnych połowie -life minimum 50000 lat. Przerażający? Niestety jest jeszcze gorzej.

Pluton wspomniano powyżej występuje w rzeczywistej broni jądrowej przed detonacją, lecz zdecydowanie największą liczbę śmiertelnych cząstek radioaktywnych są te, które pochodzą od wspólnego brudu, piasku zasysane z ziemi, i napromieniowywano podczas podróży pionowo przez kulę ognia broni jest. Cząstki te stanowią zdecydowanie największą część „dymu” w dowolnym zdjęciem atmosferycznym wybuchu jądrowego. W większości przypadków kilka ton materiału są zasysane i trwale napromieniowane w tranzycie, ale bądźmy bardzo konserwatywny i twierdzą, że tylko 1000 kg materiału powierzchniowego jest zasysane przez poszczególnych atmosferycznego testu nuklearnego.

Przed zakazane Rosji, Wielkiej Brytanii i Ameryce, w sumie 711 prób nuklearnych atmosferycznych przeprowadzono, tworząc 711,000 kilogramów śmiertelnych mikroskopijnych cząstek radioaktywnych, do których należy dodać oryginalne 4200 kilogramów z broni siebie, dla Grossa choć bardzo konserwatywny łącznie 715,200 kg. Istnieje ponad milion śmiertelne dawki na kilogram, co oznacza, że rządy zanieczyszczony swoją atmosferę z więcej niż 715,000,000,000 [715 miliardów] takich dawkach, wystarczy, aby spowodować płuc lub raka skóry 117 razy każdego mężczyznę, kobietę i dziecko na ziemi.

Obraz

© WHO
Lung cancer zachorowalność / śmiertelność bu kraju i płci

Zanim zapytasz, nie, cząstki radioaktywne nie tylko „znikną”, przynajmniej nie w swoim życiu albo że dzieci i wnuki. Z okresem półtrwania wynoszącym 50.000 lat lub dłużej, te niezliczone biliony zabójczych cząstek radioaktywnych rząd produkowane są głównie z tobą na zawsze. Krąży dookoła świata przez potężne prądy strumieniowe, cząstki te są zdeponowane na chybił trafił , choć w wyższych stężeniach w ciągu kilku tysięcy mil od oryginalnych miejsc testowych. Prosty wiatr lub inne zakłócenia powierzchnia jest wszystko, co jest potrzebne, aby wymieszać je ponownie i tworzyć ulepszone zagrożenia dla osób w pobliżu.

Niegdyś niewinna aktywność żartobliwie kopiąc piasek wokół na plaży w lecie mógłby w dzisiejszych czasach łatwo przełożyć do samobójstwa, jeśli zdarzy ci się poruszyć kilka cząstek radioaktywnych, które mogą przykleić się do skóry lub być wdychane do płuc. Zatrzymaj nabija na Michaela Jacksona, kiedy pojawia się w lokalnym lotnisku noszenie maski chirurgiczne nad nosem i ustami. Może on wyglądać ekscentryczny, ale Michael prawie na pewno przeżyje większość z nas.

Dwanaście lat po kataklizmie testu Trinity, stało się oczywiste, zachodnie rządy, że rzeczy były coraz całkowicie poza kontrolą, z 1957 roku raportu brytyjskiego Medical Research Council, stwierdzające, że globalne „ zgonów z powodu raka płuc wzrosła ponad dwukrotnie w okresie od 1945 do 1955 roku ” , chociaż nie zaproponowano wyjaśnienie. W tym samym okresie dziesięciu lat liczba zgonów na raka w bezpośrednim sąsiedztwie Hiroszimę i Nagasaki wzrosły trzykrotnie. Pod koniec oficjalnej testowania atmosferycznego w 1963 roku zachorowalność na raka płuc na Wyspach Pacyfiku wzrosła pięciokrotnie od 1945 roku . Po wkręca środowiska całkowicie za 50.000 lat, nadszedł czas na „wielkiego rządu”, aby rozpocząć biorąc ciężki dywersyjnych działań.

Obraz

© nieznane
W 1959 roku Światowa Organizacja Zdrowia zawarł umowę z MAEA, który dał MAEA pro-jądrowy weta przez WHO badania nad skutkami promieniowania.

Jak ludzie mogą być okazały się być przyczyną raka płuc umowy, tj uznać winnym samodzielnego wyrządzone szkody, za które rząd nie może być obwiniany lub pozwany? Jedyną substancją oczywiste, że ludzie wdychane do płuc, oprócz powietrza, był dym tytoniowy, więc bagażnik rząd został wprowadzony . Słabo wykwalifikowanych medyczne „naukowcy” nagle znaleźli się przytłoczony ogromnych dotacji rządowych wszystkim nakierowane na osiągnięcie tego samego rezultatu końcowego: „Udowodnij, że palenie powoduje raka płuc”. Prawdziwi naukowcy (zwłaszcza niektóre godne uwagi fizyków jądrowych) uśmiechnął się ponuro na wczesnych żałosne wysiłki raczkującej lobby antynikotynowej i zwabił ich do śmiertelnego pułapkę wszystko. Naukowcy quasi-medycznych zostali zaproszeni, aby udowodnić swoje fałszywe twierdzenia w dokładnie takich samych sztywnych reguł naukowych, które były wykorzystywane podczas udowadniając, że cząstki radioaktywne powodują raka płuc u ssaków.

Pamiętaj, że za każda teoria zostać zaakceptowane naukowo, musi najpierw zostać sprawdzone zgodnie z rygorystycznymi wymogami powszechnie uzgodnionych przez naukowców. Pierwszy środek podejrzanego (dym tytoniowy) muszą być izolowane, a następnie stosuje się odpowiednio kontrolowane badania laboratoryjne w celu uzyskania rezultatu, to znaczy zastrzeganego raka płuc u ssaków. Pomimo narażając dosłownie dziesiątki tysięcy szczególnie wrażliwych myszy i szczurów do równowartości 200 papierosów dziennie przez wiele lat na koniec, „medycyna” ani razu nie udało się wywołać raka płuc w każdej myszy lub szczura . Tak, czytałem, że poprawnie. Przez ponad czterdzieści lat, setki tysięcy lekarzy zostały celowo kłamie.

Prawdziwi naukowcy mieli naukowców quasi-medycznych za gardło, bo „parowanie” śmiertelna radioaktywne cząstki eksperyment z łagodnego eksperymentu dymu tytoniowego, udowodnił niezbicie przez cały czas, że palenie nie może w żadnym wypadku powodować raka płuc. I dalej, w jednym dużym „przypadkowe” eksperymentu były one nigdy nie wolno publikować, prawdziwi naukowcy okazały się z zaskakującą jasnością, że palenie faktycznie pomaga chronić przed rakiem płuc.

Wszystkie myszy i szczury są używane jednorazowo tylko w konkretnym doświadczeniu i zniszczone. W ten sposób naukowcy zapewniają, że wyniki cokolwiek oni testują substancja nie może być przypadkowo „skażone” przez rzeczywistych skutków lub wyimaginowanych inną substancją. Pewnego dnia tak, jakby za sprawą magii, kilka tysięcy myszy z eksperymentu palenia „przypadkowo” znalazł drogę do eksperymentu radioaktywnych cząstek, które w przeszłości zabił każdy z jego niefortunnych badanych. Ale tym razem całkowicie przed kursem, sześćdziesiąt procent myszy palenia przetrwały ekspozycję cząstek radioaktywnych . Zmienna była tylko ich uprzedniej ekspozycji na dużą ilości dymu tytoniowego.

Ciśnienie rząd natychmiast wywierany i fakty stłumione, ale nie całkowicie wyciszyć prawdziwych naukowców. Tongue-in-cheek może profesor Schrauzer, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Chemików Bio-nieorganicznych, zeznał przed Kongresu komisji Stanów Zjednoczonych w 1982 roku, że od dawna dobrze znane naukowcom, że pewne składniki dymu tytoniowego działają jako anty-rakotwórczych ( środki przeciwnowotworowe) u badanych zwierząt. W dalszym ciągu, że przy znanych substancji rakotwórczych (substancje rakotwórcze) są stosowane dla zwierząt, stosowanie składników dymu tytoniowego przeciwdziałać ich.

Profesor Schrauzer ani nie kończy. On dalej zeznał pod przysięgą przed komisją, że „ żaden składnik dymu papierosowego wykazano spowodować ludzkiego raka płuc ”, dodając, że „ nikt nie był w stanie produkować raka płuc u zwierząt laboratoryjnych od palenia ”. To był schludny odpowiedź na dość kłopotliwy problemu. Jeśli rząd blokuje publikację swojej pracy naukowej, podjąć inną trasę i umieścić istotne fakty na pisemny Kongresu rekord!

Zgodnie z przewidywaniami, to przykra prawda pojechał rząd i quasi-medycznych „badaczy” w szał wściekłości. Do roku 1982 były one rzeczywiście zaczęli wierzyć własną śmieszną propagandę, a nie były zostać uciszony przez wybitnych członków zakładu naukowego. Nagle przerzucili winę na innych „tajnych” składników wprowadzonych do papierosów przez firmy tytoniowe. „Tak, to musi być to!” oni domagali niecierpliwością, aż garstka naukowców dostał telefon i zwrócił uwagę, że te same „tajne” składniki zostały uwzględnione w eksperymentach na myszach, iw związku z tym również okazały się niezdolne powoduje raka płuc.

Obraz

© Eurostat
krtani, tchawicy, oskrzeli i umieralność na raka płuc (1997-1999). Ponad 300 incydentów Windscale generowany 76% sztucznego promieniowania w Europie w 1984 roku.

Sprawy wyglądały zdesperowany dla rządu i społeczności medycznej ogólnej. Ponieważ środki antynikotynowa zaczął na początku lat sześćdziesiątych, dziesiątki tysięcy lekarzy przeszła przez szkoły medycznej, gdzie uczono, że palenie powoduje raka płuc.Większość uwierzyli kłamstwu, ale pęknięcia zaczęły się pojawiać w lakierze. Nawet najnudniejsze prostych „C” lekarze nie mogli naprawdę korelację danych, a kiedy zapytaliśmy o to powiedziano nam, aby nie zadać głupie pytania. „Palenie powoduje raka płuc” przerobiony na wyznanie, quasi-religijnych wierzeń mechanizmu gdzie ślepa wiara stała się substytutem dowodu.

Nawet ślepa wiara potrzebuje systemu pozytywnego wzmocnienia, który w tym przypadku został agencji reklamowych i mediów.Nagle ekrany telewizyjne zostały zalane z obrazami „strasznie poczerniałe płuca palacza”, z towarzyszącym mantrę, że pomrzecie w strasznej agonii, jeśli nie teraz zrezygnować. To wszystko było żałosne śmieci oczywiście. Z kostnicy blokach w płuca palacza i niepalący wygląd identyczny różowo , a jedynym sposobem kryminalistycznych patolog może powiedzieć może być palaczem, to jeżeli stwierdzi ciężkie plamy nikotyny na palcach, paczkę Wielbłądy lub Marlboro w kieszeni płaszcza lub jeśli jeden z twoich krewnych nierozsądnie przyznaje się na piśmie, że kiedyś wędzonego chwastów demon.

Czarne płuca? Od górnika , który przez całe swoje życie zawodowe tchnął w dużą ilością mikroskopijnych cząstek pyłu węgla kamiennego. Podobnie jak cząstek radioaktywnych one złapany głęboko w tkance płuc i pozostać tam na zawsze. Jeśli pracowałeś w dół kopalń przez dwadzieścia lub więcej lat bez maski na twarz, twoje płuca będą prawdopodobnie wyglądać na płycie.

Obraz

© nieznany

Wiele osób pyta dokładnie, jak to jest, że te myszy palenia były chronione przed śmiertelnymi cząstek radioaktywnych, a nawet więcej pytają, dlaczego w dzisiejszych czasach są prawdziwe dane pokazujące znacznie więcej osób niepalących umiera na raka płuc niż palacze . Profesor Sterling of Fraser University Simon w Kanadzie jest chyba najbliższa prawdy, gdzie używa prac badawczych rozumieć, że palenie sprzyja powstawaniu cienką warstwą śluzu w płucach „, który tworzy warstwę ochronnązatrzymania jakichkolwiek cząstek nowotworowych niosących ze wprowadzania do tkanki płuc.”

Jest to prawdopodobnie tak blisko, jak możemy dostać się do prawdy w chwili obecnej, a to czyni sens naukowej. Deadly cząstki radioaktywne wdychane przez palacza początkowo zostać uwięzione przez warstwy śluzowej, a następnie wyrzucane z organizmu, zanim będą mogły wejść do tkanek.

Wszystko to może być nieco przygnębiające dla niepalących, ale są prawdopodobnie jedną lub dwie rzeczy, które możesz zrobić, aby zminimalizować ryzyko tak dalece, jak to możliwe. Zamiast uciekać od palaczy w lokalnym pubie lub klubie dostać tak blisko, jak to tylko możliwe i oddychać w swoim drogim biernego palenia. No, nie wstydź się, ssać w kilku gigantycznych oddechów. Albo można palić jednego papierosa lub małe cygara po każdym posiłku, zaledwie trzy dni, aby stworzyć cienką warstwę graniczną śluzową. Jeżeli nie mogą lub też nie z powyższym, uważa Michael Jackson telefonicznie poprosić o wolnym masce chirurgicznej!

Obraz

© Frank Davis
punktowy wykres kreślenia dane zachorowań na raka płuca u Globocantwo przeciwko figur rozpowszechnienia palenia z nationmaster. Linia regresji wskazuje na brak korelacji.
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Zanim wyrosną nuklearne grzyby.Warto wiedzieć.

  1. zenobiusz pisze:

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: