Rosja Sponsoruje terroryzm w Europie.


Europa jest pochłonięte przez strach przed terroryzmem. Poniższe ataki na całym kontynencie, które widzieliśmy wielu niewinnych ludzi zabitych i okaleczonych, uzbrojonych żołnierzy patrolujących obszarów wysokiego profilu, takie jak budynki rządowe i atrakcji turystycznych w naszych stolicach są teraz coś z którym mamy teraz przyzwyczaić – pisze Gary Cartwright.

Lęk przed nagłym atakiem i bezmyślną rzeź jest teraz dyktując ruchy i zachowanie wielu mieszkańców miasta i pracowników. Nerwowe spojrzenia w kierunku kolegów pasażerów transportu publicznego, który może wydawać się „islamski” są teraz bardzo smutno normą.

To jest dokładnie to, co terroryści i ich sponsorzy, określone w celu osiągnięcia: oni osłabiły nasze zaufanie w naszych własnych rządów, podważyć nasze długo utrzymywane wartości, i stworzyli podziały w społeczeństwie. Ludzie żyją w strachu, społeczności zostały podzielone.

Wszystko to wydaje się, że zbiegła się z tragicznymi wydarzeniami, które zostały rozgrywających się w Syrii, a jego sąsiedztwie. Wydaje się również, że zbiegło się ze zwiększoną aktywnością rosyjskiego politycznej i wojskowej w regionie, w których niewinni cywile są zbombardowany i zagazowano przez reżim, który jest tylko przyjacielem, obrońcą i dostawca broni jest Rosja.

Rosja została choreogragraphing wydarzeń w Syrii od pierwszego prezydentury Władimira Putina. Skala migracji niemal biblijny z tego kraju została skutecznie „weaponised”. Granice Europy zostały zalane, a państwa członkowskie UE są w konflikcie, jak poradzić sobie z tym sztucznym kryzysu humanitarnego.

Liczne terroryści udział w zbrodniach w Europie brały udział w walkach w Syrii lub gdzie indziej w regionie przed przybyciem do UE albo jako powracających lub „uchodźców” przed popełnienia masowego mordu.

Warto zauważyć, że reżimy że pielęgnowanie takich terrorystów i Syria nie jest w tym odosobniony, są uzbrojone i wspierane przez Kreml.

W przypadku reżimu syryjskiego, nie tylko Rosja jest dostarczana broń i aktywne wsparcie militarne, ale Syria następnie przekazywane rosyjskiej broni do organizacji terrorystycznych Hezbollahu i Hamasu, które same mają silne powiązania z innymi grupami terrorystycznymi.

W marcu 2007 roku Washington Times doniósł o rzekomych transakcji broni między Rosją a Syrią.Rosyjskie rakiety ppanc następnie dostarczane do tego kraju zostały następnie znaleźć w posiadaniu Hezbollahu w Libanie (1).

Ivan Safronov, korespondent wojskowy Kommiersant Daily, który twierdził, że ma niepodważalne dowody intencji Rosji do sprzedaży systemy przeciwlotnicze, myśliwce i ziemia-powietrze pociski do Syrii przez Białoruś, zmarł w bardzo podejrzanych okolicznościach, które nosiły wszelkie znamiona o zamachu FSB, z których niektóre miały być widziana ponownie o zamordowanie Borysa Niemcowa poza murami Kremla w 2015 roku.

Pan Safronov miał podobno uzyskano dowodów na sprzedaż na zbrojeń na Bliskim Wschodzie godziwej IDEX-2007, która zbiegła się z wizytą Putina Bliskiego Wschodu.

W dniu 14 kwietnia 2015 wywiad (2), jeden izraelski urzędnik stwierdził, że służby wywiadowcze w kraju monitorowali „aktywnego i ciągłego wycieku materiału rosyjskiego”, w tym AF-22 SA-17 systemów obrony powietrznej średniego zasięgu krótkiego zasięgu oraz poprzez Syria do irańskich-backed sojuszników Hezbollahu w Libanie.

„Omówiliśmy to z naszymi przyjaciółmi w Waszyngtonie i Europie i wykonany z wielu działań dyplomatycznych w Moskwie w ciągu tygodni i miesięcy,” urzędnik powiedział.

dowódcy Hezbollahu potwierdził również, że broń została dostarczona w ramach operacji wojskowych Rosji w Syrii wspierających rząd prezydenta Assada (3).

Ramiona zawarte ziemia-ziemia rakiet (ewentualnie Grad, radziecki-era przenośna wyrzutnia rakiet opracowany do użycia w operacji partyzanckich).

Według ostatnich doniesień, w styczniu 2016 ciężarówce, która opuściła fabrykę broni prowadzony przez rosyjski Kovrov Zakładów Mechanicznych w okupowanym terytorium Donbasu we wschodniej Ukrainie, został wysadzony mój mine.It stwierdzono zostały transportowania Grad wyrzutnie rakiet z podręczników operacyjnych w języku arabskim .

Warto zauważyć, że samochód poruszał się bez jakiejkolwiek ochrony straży i poruszał się z dala od linii frontu, w kierunku granicy ukraińskiej Doniecka i regionu Rostov Region Federacji Rosyjskiej.

W czasach Związku Radzieckiego Kreml sponsorowanych i uzbrojone grupy terrorystyczne takie jak Irlandzkiej Armii Republikańskiej (IRA), Frakcji Czerwonej Armii, Organizacją Wyzwolenia Palestyny ​​(OWP) i do dziś wywiera wpływ na kurdyjską PKK.

Dlaczego mielibyśmy być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że pod Władimira Putina, Rosja, narodzin terroryzmu politycznego, nadal w tym samym duchu?

(1) http://www.washingtontimes.com/news/2007/mar/19/20…

(2) http://www.defensenews.com/story/defense/policy-bu…

(3) http://www.haaretz.com/middle-east-news/1.696801

Czytaj także: Nielegalna rosyjski Broń zalać Europę? http://eutoday.net/news/ri-1

Rosja dostarcza broń do ISIL? http://eutoday.net/news/ri

Śledź obecnie UE w mediach społecznościowych:

http://www.facebook.com/EUToday.net/

https://twitter.com/eu_today

https://twitter.com/eu_sports

https://twitter.com/DiningInEurope

http://eutoday.net/news/is-russia-sponsoring-terrorism-in-europe

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Rosja Sponsoruje terroryzm w Europie.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. pielgrzym pisze:

  No coz. Bana niet, to „tworzymy”.

  https/vimeo.com/178081697

  Tak myslec trzeba, ze ku refleksji dla wielu.

  Polubienie

 12. pielgrzym pisze:

  y@

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.