Warto wiedzieć.Georg Soros – najlepsza inwestycja Kremla ,czyli koniec mitu fałszywej „pieriestojki”


 

Podobny obrazPrzypadkek George’a Sorosa
To historia z witryny internetowej
czeskiego politologa Honza Maliny
http://Anti-CommunistAnalyst.com
Pan Petr Cibulka i Pani Jani Allan
przyczyniły się do tego raportu.
12-27-4

Człowiek musi jeść dobrze przez owoce jego ustach, ale dusza niewierny karmi przemocy.
[Prz 13: 2]
Pan Petr Cibulka i Pani Jani Allan przyczyniły się do tego raportu.
Jak zachodnia naiwność nie ma granic ani hamulców, aby zapobiec poważne wybuchy pewne komunistyczne służby wywiadowcze są w stanie przeniknąć przez Zachód i prowadzenia operacji specjalnych subversion, że w czasie doprowadzić do zniszczenia Zachodu. Gdy takie operacje pozostają un-zauważony i dlatego nie są rozpatrywane odpowiednio przez zachodnich służb kontrwywiadu, przyczyną komunistyczny dostaje jej postęp jest znacznie łatwiejsze. Ludzie, którzy będą cierpieć z powodu tego powolnego i systematycznego zachodniej porażki, ty i ja, zwykły podatnik, który wciąż wierzy, że rząd USA nie przeniknęły przez komunistów i liberalnych użytecznych idiotów i którzy wciąż wierzą, że Rosja jest naszym strategicznym partner. Dziś zaprezentujemy jeden z kilku przypadków, gdy zachodnia wadliwa „logika” brakuje właściwej logiki, gdy do czynienia z takimi nadchodzących operacji komunistycznych – zagrożenia dla naszego przetrwania jako wolnego społeczeństwa.
Przypadek George Soros
Wczesne życie
George Soros urodził się na Węgrzech w dniu 12 sierpnia 1930. Zgodnie z jego biografii Soros był nauczany język esperanto przez swego ojca, który był prawnikiem i lekarzem. Ważne jest, aby zauważyć, że według niektórych źródeł Tivandar Soros [alias Teodoro Schwartz alias Teo Melas (szukaj )] była POW w bolszewickim gułagu na Syberii po rewolucji październikowej w 1917 roku, kiedy prawdopodobnie nieco udział w opozycji, ale źródła są niejasne o tym. [Oczywiście to otworzyłoby możliwość pozyskania takich ludzi – i przypadki były znane ……]
George Soros jako młody człowiek w obrocie walutami na czarnym rynku w czasie okupacji Węgier. Soros mieszkał tam aż do 1946 roku, kiedy wyjechał z kraju, jak to było pod okupacją sowiecką, a on, bez pieniędzy i w wieku 16 lat, zakończył się w Londynie w roku 1947. Zgodnie z twierdzeniami Soros złożył, opuścił swoją rodzinną ponieważ Węgry sowieckiej okupacji.
Dobrze, dobrze, dobrze …….
Po prostu powiedział to musi być wyjaśnione do amerykańskiej opinii publicznej, ponieważ fakty te nie są możliwe, aby mogło być prawdziwe w każdych normalnych warunkach. Soros przyznaje się do handlu walutami na czarnym rynku, ale to zawsze było karane śmiercią podczas hitlerowskiej ery w każdym okupowanym kraju. Również ważne jest twierdzenie, żeSoros rodzina współpracowała z węgierskiego reżimu nazistowskiego podczas WW2.
To sprawi, że cała rodzina [bez wątpienia] się celem odwetu z ofiar reżimu nazistowskiego i okupacyjnych wojsk radzieckich będzie traktować rodzinę Soros jest bardzo surowo [większość wysokiego szczebla nazistowskich kolaborantów powieszono]. Jedynym sposobem na to byłoby porozumienie o współpracy z GRU Radziecki [rosyjskim] wywiadu wojskowego lub być może także z NKWD [później KGB] szpiegostwa.
Młody George był w stanie opuścić kraj był w stanie zrobić to przez niezliczonych punktów kontrolnych Armii Czerwonej, bez paszportu, który byłby ważny, bez radziecki zatwierdził pozwolenie na opuszczenie kraju, bez pieniędzy i bez jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz.
Soros był w stanie nie tylko „pass through” tych punktach kontrolnych, ale udało mu się przekroczyć granicę do Austrii, gdzie Armia Czerwona była również obecna w czasie, a Soros był w stanie przejść przez punkty kontroli Armii Czerwonej w Austrii „wada” na Zachodzie aż do Londynu, UK Un-równoległej realizacji i dlatego z moich osobistych doświadczeń jako uchodźca polityczny, który musiał przejść przez pewne trudności uciekających ucisku komunistycznego, wiem, co mówię.
Nie wiem jak „historia życia” To brzmi Sorosa nikomu, ale to jest niemożliwe, chyba że wydarzy George miał zezwolenie i odpowiednie zatwierdzone radziecki paszport, bo gdyby był tak odważny, aby spróbować uruchomić te punkty kontrolne on byłby już nakręconych martwy na miejscu przez komunistów.
Jego pobyt w Wielkiej Brytanii, a jego 1947 rekrutacja do London School of Economics, a także być w stanie wspierać finansowo się w tym czasie, bez wspomnianej pomocy lub wsparcia finansowego, a także być w stanie ukończyć w 1952 roku w tym młodym wieku, to wszystko daje mnie dreszcze gdzie brakowało mi moich własnych możliwości i jak to się stało, że nie mógł być więc „szczęście” i mieć takie „cudownych osiągnięć” w moim życiu.
Soros, po krótkim okresie pracy w sektorze usług finansowych w Wielkiej Brytanii, była w stanie rozpocząć własną instytucję finansową. Co osiągnięciem ponownie. Nie ma pieniędzy na wszystko od początku i już po kilku latach, że ma własną firmę finansową. Że wymaga kapitału startowego, te przedsięwzięcia nie przychodzą łatwo, to nie są stoiska hamburger ale wirtualne banki z dużą ilością pieniędzy wewnątrz – która dostarczyła pieniądze Sorosa lub nie zdobył ogromną pulę w Wielkiej Brytanii?
Proszę czytać dalej, to tylko staje się grubsza i lepiej.
Soros i oszustwa pieriestrojki
W poprzednim Weekly opinii byłem w stanie przedstawić fakty o jednej Frantisek Janouch, komunista i również Backer finansowe czołowych „dysydentów antykomunistycznych” w Czechosłowacji, którzy byli w stanie [przez jakiś un znany cud] założyć antykomunistyczny [udawał] grupa o nazwie Karta 77. Dobrze, George Soros był główny specjalista finansowy Karty 77, a także do polski Unia pracy nazywa solidarność.
W przypadku Karty 77 Janouch Soros twierdzi, że dostarczane 1/3 całkowitej ilości pieniędzy niniejsza Karta 77 Foundation w Sztokholmie został wysyłającego do komunistycznej Czechosłowacji do Havla i firmy.
Według moich źródeł sumę pieniędzy, która zbliża się do Czechosłowacji z Karty 77 Fundacji, stopniowo rośnie od okresu latach 1978-79.
Od pierwszych 107,594 szwedzkich koron w 1978 roku było to ponad pół miliona w 1989 roku [nie mam kurs dolara od tego czasu, ale aby zilustrować ile pieniędzy było w komunistycznej Czechosłowacji kwoty te były astronomiczne – powiedzmy, że CZ Korona była o 0,20 korony szwedzkiej więc byłoby to około 538 tysięcy koron czechosłowackich pierwszym roku i ponad 2,5 miliona CZ Korony w 1989 roku – dla ludzi w kierownictwie Karty 77, że było dużo pieniędzy].
Ich sekret wsparcie lokalnej jest oczywiście nadal tajemnicą tak samo jak STB dokumentacji policji komunistycznej czołowych członków Karty 77 [Havel i firmy].
Mamy również do analizy przepływu pieniędzy i gdzie zostały one pochodzą. Od Janouch twierdzi, że Soros był największym stopniu przyczynia się do Karty 77 [a według niektórych źródeł Soros dostarczany razem $ 7 milionów Karty 77 i Solidarności w Polsce], ale Janouch stwierdził również, że Soros dostarczany tylko jedną trzecią całkowitej kwoty.
Gdzie były pozostałe pieniądze pochodzące z?
Według mojej rozmowy telefonicznej z żoną byłego więźnia politycznego, a później [4 miesiące] zastępca czeskiego ministra spraw wewnętrznych,Miroslav Velká [jego analiza jest warta czytanie] Pan Velká otrzymał jakieś tajne dokumenty ze Szwecji, które rzekomo potwierdzają, że na Janouch Karta 77 Fundacja była operacja GRU-KGB.
Nie jest tajemnicą, że pan Velká został zaatakowany i pobity przez kilku bandytów, którzy prawdopodobnie pracowali dla CZ służb i dom pana Dolejsi został burglarized i te dokumenty zostały skradzione. 
Są też inni ludzie, którzy twierdzą, że pieniądze zostały pochodzących bezpośrednio z Moskwy. No cóż, skoro Janouch był komunistą i możliwe agenta GRU, to nie dziwi wcale.
Pytanie brzmi: Czy Soros o tym wiedzą?
Kiedy George Soros pojawił się w Pradze w 1997 roku, aby uczcić 20. rocznicę Karty 77, był wszystkim dla pierestrojki i został chwaląc fałszywe dysydenta i domniemanego agenta GRU Havla i jego przyjaciół jako „zbawicieli demokracji” w Czechosłowacji.
Było Soros w swojej pracy, który stwierdził, że był obecny na spotkaniu w Pradze w dniu 14 grudnia 1989 roku [miesiąc po „upadku komunizmu w CZ i komunistów nadal działa rząd] gdzie Soros, Janouch Karel Jan Schwartzenberg [następnie przewodniczący Międzynarodowej Helsińskiej Komisji Praw człowieka i później Vaclava Havla szef sztabu] spotkał się z Czechosłowacji nowo mianowany premier, komunista i rzekomo KGB i środek STB Marian Calfa [który był do tej pory wicepremiera w czasach otwarcie komunistycznego pozostał CZ premiera pod mianowany prezesem Havel aż 1992 !!!] i Calfa podziękował Soros za wszystko zrobił dla kraju.
Komunistą Thug dzięki amerykański „kapitalistyczne” za pomoc w upadku reżimu komunistycznego?
Innym szczegółem o tym oszustwa polega w 1984 roku odsłonięte agenta KGB wewnątrz CIA Karel Koecher , który po jego deportacji ze Stanów Zjednoczonych i szybkiego powrotu do komunistycznej Czechosłowacji, rozpoczął pracę na Wydziale Prognoz Czechosłowackiej Akademii Nauk [Koecher działa tam z dzisiejszym Czechy prezydent Vaclav Klaus – rzekomo jego prawdziwe nazwisko jest rosyjski – Pruzhinskiy oraz z szefem to w rzeczywistości STB komunista szpiegostwo dyrekcji Walter Komarek – osobisty przyjaciel Ernesto Che Guevara, a także z innymi z dzisiejszej czeskim rząd republiki], a po tak zwanym upadku komunizmu KGB agenta Koecher został zastępcą doradca prezydenta Havla. Kiedy ten skandal wyszedł na jaw, ludzie Havla natychmiast przykryła się.
Jestem po prostu zaskoczony, jak to niby szczegóły nie są rozumiane przez Zachód za co są one – komunista oszustwo zorganizowane i przygotowane 30 plus lat wcześniej przez Moskwę.
W przypadku Polski, wiemy, że Solidarność była Unia i jako taki jego kierownictwem musieli być członkami partii komunistycznej TYLKO [lub agentów komunistycznych]. Soros został rzekomo pomagać CIA potajemnie finansować solidarności, gdy tajny pakt pomiędzy papieża Jana Pawła II i niczego [oszukani] Ronald Reagan został ustanowiony, a później odkryte polskiego agenta komunistycznego Lech Walesa [kryptonim BOLEK] i jego „niezależny „Unia byli abl otrzymywać pieniądze Soros i pomóc poprzez kanały komunistów normalnie zamknięty w ciągu kilku godzin. Łał !
W swojej pracy Soros wspomina o swoim spotkaniu z Pragi 1989 Calfa i mówi, co następuje:
Wraz z księciem Karel Schwartzenberg [GRU używane wielokrotnie jego Schwartzenberg Pałac w Wiedniu, Austria spotkań zabezpieczonych – według pracy dezerter GRU Wiktor Suworow – HM uwaga] poszliśmy zobaczyć Marian Calfa, który został następnie pełniący obowiązki prezydenta. To miała być wizyta uprzejmości, ale okazało się ruchomej okazję. Calfa otworzył swoje serce. Powiedział, że w ciągu ostatnich trzech tygodni był naprawdę wstrząśnięty jego pogląd na świat. Nie zdawał sobie sprawy, jak dalece oderwany od jego partia była z rzeczywistością. Miał intymną rozmowę z Jiri Dienstbier, byłego więźnia politycznego i nowo mianowanego ministra spraw zagranicznych, a to jest, kiedy dowiedział się, że dzieci dysydentów były regularnie odmawia się prawa do nauki w Czechosłowacji. (Córka Dienstbiera za udało się dostać do Szwajcarii). Był głęboko zawstydzony i postanowił ustanowić demokrację w Czechosłowacji.Wszyscy zgodzili się, że to było konieczne, aby mieć Vaclav Havel wybrany na prezydenta przez obecnego gumy pieczęć parlamentu; zorganizować plebiscyt by opóźnić spraw i tworzenia niepewności. Havel jako prezydent będzie konsolidować „łagodnej rewolucji”. Niestety, przywódcy partii nie zgadzają się ze mną, ale jak działając prezydenta, mam pewne prerogatywy i zamierzam z nich korzystać,”powiedział. Wydawał się prawdziwy i byliśmy pod wrażeniem. To była niewiarygodna sytuacja: szef aparatu represji, które zaledwie kilka tygodni temu trafiła studentów na głowie dobrowolne zrzeczenie na rzecz dysydenta bez organizacji, którzy mają problemy z wygranej plebiscyt.
Istnieje kilka tkwi w tym oświadczeniu. Calfa nigdy nie był prezydentem, ale premier zmienił stanowiska po tym jak przez kilka lat był zastępcą PM w komunistycznej Czechosłowacji.
Oświadczenie Sorosa o Dienstbier jest nieprawidłowy, jak zawsze. Oto fakty Dienstbier:
Jiri Dienstbier – w 1950 i 1960 dziennikarz, rzekomy KGB lub GRU kadry bezpośrednio, jako dziennikarz komunistycznego był w stanie podróżować po świecie w czasach komunizmu w Czechosłowacji. W latach 1958-69 pracował jako obcego komentator polityczny i redaktor Czechosłowackiej [komunistycznej] Radio, pomiędzy 1964/67 Dienstbier był korespondent CZ Radio na Dalekim Wschodzie i był w Dżakarcie w Indonezji w czasie, gdy nie było [podziękować Bóg nieudana] przewrót komunistyczny. W latach 1968-69 pracował jako korespondent zagraniczny w Stanach Zjednoczonych, prawdopodobnie do partii komunistycznej gazety Red Right [Rude Pravo]. Członek CPCZ od 1958 do 1970 roku Dienstbier jest członkiem-założycielem Karty 77, głośnik Karty 77 w roku 1979 i później w 1985. Po „upadku komunizmu” w Czechosłowacji, został wicepremierem rządu czechosłowackiego w rządzie PM Marian Calfa i Dienstbier później bec ame CZ minister spraw zagranicznych. Choć w jego stanowiska ministra spraw zagranicznych, Dienstbier była zaangażowana w różne skandale dotyczące powoływania różnych „byłych” komunistów i agentów [STB STB działu zagranicznego szpiegostwo przeważnie] jak czechosłowackich ambasadorów na całym świecie. [ Raport ]
Więc kim ty próbujesz oszukać George?
Jeśli chodzi o prostą logiką, to dlaczego pozwolono Soros założył Open Society instytucji w komunistycznych Węgrzech w 1984 roku, a później w Związku Radzieckim w 1987 roku? Takie przedsięwzięcia są możliwe tylko dla komunistów i agentów komunistycznych, a nie dla amerykańskiego biznesmena jak Soros.
Więc kim jesteś, George?
Detale
Musimy ponownie zwrócić się do własnych słów Sorosa ze swojej pracy :
Kiedy poszedłem do Węgier do negocjacji, miałem tajną broń do mojej dyspozycji: odbiorcami stypendia Open Society byli gotowi i chętni do pomocy. Po stronie rządowej, mój partner negocjacyjny był Ferenc Barta, który dotyczy zagranicznych stosunków gospodarczych i spojrzał na mnie jako emigrantów biznesmen któremu zależało, aby pomieścić. On wprowadził mnie do Węgierskiej Akademii Nauk i zawarliśmy umowę pomiędzy Akademią a nowo powstałej Fundacji Sorosa w Nowym Jorku (Open Society Fund został uznany za zbyt kontrowersyjną nazwę).Ustaliliśmy wspólny komitet z urzędnika akademii i ja jako współprzewodniczący. Pozostali członkowie byli niezależni myślących intelektualistów węgierskich, zatwierdzone przez obie strony. Obie strony miały prawo weta w stosunku do decyzji komisji. Nie było również być niezależny sekretariat działający pod egidą akademii.
Znowu się zaczyna. Każdy komunista Akademii Nauk w rzeczywistości był komunistą technologia i nauka szpiegostwo dyrekcja. Osoby te były częścią systematycznych komunistycznych operacji szpiegowskich i Subversion zorientowanych na wolny świat.
Soros miał o tym wiedzieć. Do ustępstw wobec komunistów jest również interesujące, aby pokazać, jaki rodzaj „prawdziwego charakteru” George Soros jest naprawdę.
I uczynić go jeszcze bardziej oczywiste, możemy zwrócić się do „prawdziwego filantropa” George to następujące pytanie: Czy jesteś szczęśliwy, że pomagali komunistom do stworzenia takich instytucji?
Umowa między Sorosa i rząd komunistyczny na Węgrzech musiały być zatwierdzone przez sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Janosz Kadar. Kadar był w 1950 osobiście zaangażowanych w torturach i morderstwach antykomunistycznej opozycji na Węgrzech, jest stalinowska najgorszego rodzaju i Soros miał naprawdę dobrze jest wiedzieć, kto Kadar.Jako obywatel amerykański Soros zrobił wielką krzywdę do swojego kraju poprzez wspieranie tych zbrodniarzy komunistycznych.
I zobaczmy inny przykład z tego samego
Sorosa pracy :
Potem przyszedł krach na giełdzie w październiku 1987 roku i reporter z węgierskiego radia mną wywiad przez telefon i zapytał mnie, czy był zamknięcia fundament, bo straciłem fortunę. Wyjaśniłem mu powody, dlaczego nie chciał iść do Węgier. To było nieporozumienie, powiedziałem, co było z pewnością zostaną wyjaśnione wkrótce. Wywiad został wyemitowany, a władze były zakłopotany. Otrzymałem moje punkty i złożył wizytę na Węgrzech; ale, podczas gdy ja było spotkanie z premierem, szef wydziału propagandy, Pan BEREC osobiście zakazał jakichkolwiek rozmów ze mną. Zakaz został złamany w ciągu tygodnia, kiedy Moskwa TV zgłaszane moją wizytę prezydenta Gromyko na Kremlu, a według etykiety komunistycznego, węgierski TV odtwarzane go w Budapeszcie. I był rozbawiony.
Niesamowite, po prostu niesamowite!
Cóż, to nie jest wszystko, zachować swoje kapelusze, ponieważ bomba przychodzi teraz. Soros starał i był w stanie skonfigurować swój Open Society Foundation w komunistycznych Chin w roku 1986. Przeczytaj uważnie następujące.
I udał się do Chin w 1986 roku – [Uwaga] HM z Liang Heng, który stał się moim osobistym przedstawicielem i utworzenia fundacji na węgierskim modelu z instytutu Chen Yizi jako mojego partnera. Boo Tung, główny sekretarz Komunistycznej Partii sekretarz generalny Zhao Ziyang, w przeciąć biurokracji i zatwierdził fundację na miejscu.
Zarówno on, jak i podstawą wdał się w kłopoty w wyniku, ponieważ jego wrogowie polityczni próbowali wykorzystać fundament jako pojazd do atakowania go. Przygotowali skomplikowaną dokumentacji którego zastrzeżono, że był to środek CIA antykomunistyczny Spiskowiec. Boo-Tung licznik zaatakowany i przedstawił obszerną informację o moich innych fundamentów, aby udowodnić moją dobrej wierze. To nie było zbyt trudne, bo zawsze był bardzo otwarty o moich intencjach i 1987 Miałem też ustanowił fundację w Moskwie. Sam Gromyko postawił pieczęć aprobaty na nim oficjalnie otrzymania przez mnie na Kremlu. Niemniej jednak, niektóre Wysoka Rada partia zdecydowała o likwidacji Fundacji i zwrotu pieniędzy.Zajęło osobistej interwencji Zhao Ziyang do unieważnienia decyzji. Załatwił Chen Yizi do dymisji jako cochairman i Międzynarodowego Centrum Wymiany Kulturalnej, którego przewodniczący okazał się wysoki urzędnik w służbie bezpieczeństwa, aby przejąć w naszej organizacji przyjmującej.
Ponownie, jeśli nie wiem, jak komunistyczne funkcje maszyny karne, weźmiesz tych oszukańczych oświadczeń od Sorosa jako prawdziwej prawdy.
Punkt 1) Jak dokładnie, George, można udowodnić, jako obywatel amerykański, a zatem wrogiem komunistów, który był w rzeczywistości w stanie stworzyć taki instytut w Chinach, jak dokładnie to udowodnić w komunistycznym „sprawiedliwości”, że nie jesteś szpiegiem CIA i antykomunistyczny? Jeśli chcą cię zabić, będą cię zabić.
Punkt 2) Jak to możliwe, George, że sekretarz generalny Komunistycznej Partii Chin stały problem dla ciebie – to się nie stanie, chyba że (chyba) Soros jest agent komunistyczny sam.
Pkt 3) wiedzieć o chińskich tajnych zaangażowanie policji w American Institute oraz do kontynuowania takiego przedsięwzięcia mimo to jest kolejny dowód najgorszego smaku i prawdopodobnie dowód bycia kimś innym Soros twierdzi się …..
Punkt 4) komuniści z Chin zwrócone pieniądze amerykański – Soros? Czy ty żartujesz ? Komuniści zwrotu pieniędzy kapitalistą oskarżony o szpiegowanie CIA? Byłby szczęśliwy, aby wydostać się stamtąd żywy, czy to prawda o nim.
Punkt 5) Ponieważ Soros pomagał finansowo do upadku komunizmu w Europie Wschodniej, jak to możliwe, że on wciąż żyje? Jak to jest możliwe, że na przykład rosyjskiego GRU lub czechosłowackich komunistycznych wojskowych służb szpiegowskich nie wysyła komandosów zamordować Soros za zniszczenie ich rządy komunistyczne, jeśli przyjmiemy oczywisty nonsens, bardzo aktywnie wspierane przez Sorosa, że komunizm upadł naprawdę ? Te komunistyczne ludzie szpiegostwo wciąż tam są, żaden z ich tajnych dokumentacji zostały nigdy upublicznione [ Wspieranie dane ], oni prowadzą ten sam rodzaj działalności, jak w czasach otwarcie komunistycznego – dlaczego jest więc Soros wciąż żyje i nie zostały omówione przez Ci ludzie ? A ponieważ był już stara się ustanowić „Open Society Foundation” w komunistycznych Węgier i Związku Radzieckiego, jak to był w stanie zrobić to samo w jeszcze komunistycznych Chin, który nigdy nie udawał, aby zatrzymać jej ucisku rządów komunistycznej i sprzęt komputerowy komuniści linii są nadal u władzy tam?
Oszustwo, Subversion, rosyjski komunista Globalna strategia. Nic więcej.
South African połączenie
(Od naszego korespondenta Południowej Afryki)
Apartheid okazało się pełne koło.
Czarne milionerzy zostały przeniesione do bogatych przedmieściach północnych i wysyłają swoje dzieci do prywatnych szkół w kierowcą limuzyny podczas pozbawionych środków do życia białka w kolejce na cele charytatywne i mieszkają w obozach skwater. Tysiące bezrobotnych programy Dyskryminacja twierdząca przejął kraju.
Marksizm zapewnia intrygujący przyjemność z wyjaśnieniem, która jest również osąd moralny. Całkowicie przeciwko Western Trend, przynależność do partii komunistycznej SA rośnie ogromnie.
Komunizm, widzisz, popiera zazdrość.
29 z 38 NEC członkiem komitetu wykonawczego ANC są również członkami SACP – w Południowoafrykańska Partia Komunistyczna.
Prawdziwa natura ANC „demokratycznej rewolucji” jest ustawiony na otwarcie i jednoznacznie w ścieżce do władzy, Joe Slovo, zmarłego agenta KGB Komunistyczna [- RPA – przyp]. To pozostaje oficjalny dokument dotyczący polityki SACP. plany to rewolucyjne cele AKN / SACP użytkownika, analizy charakteru „walki”, jak sama nazwa wskazuje, mapy określające działania polityczne i militarne niezbędne do rewolucyjnych „mas” na dokonanie przejęcia władzy w celu doprowadzenia do powstania państwa socjalistycznego.
Ideą naszej obecnej strategii pozostaje rewolucyjne przejęcie władzy. Stało się ważne dla Komunistycznej Partii SA, że faza okresowy władzy ludowej należy jaśniej zdefiniowane; czyli faza po sukcesie Narodowej Rewolucji Demokratycznej, ale przed nadejściem prawdziwego stanu marksistowsko-leninowskiej.
coraz bardziej wojownicze wypowiedzi Mandeli o tym, co się stanie „kiedy bierzemy siłę” rodzi się pytanie, dlaczego Zachód nadal schlebiać do potrzeb tych trzecich światowych rewolucjonistów. Ich niedawno polityka gospodarcza, rozrzutny sformułowane, flimsily ukrycia uzasadnienie chwytając gruntów i aneksji RPA malejących zamożne, planuje podnieść miliony Rands z sektora korporacyjnego.
Domaga się m.in. darowizny pieniężne (niektóre działa na siedem figur) do „urządzeń biurowych. kontrakty socjalne, które zostały omówione m.in. redystrybucję bogactwa, zwiększenie regulacji rządowych i interwencji państwa, planowanie, działanie afirmacji i rozwój tak zwanej „gospodarki mieszanej”. Niestosowanie się do spłaty kredytów zagranicznych wyposażony w widocznym miejscu.
polityka ANC replikuje, że od stalinowskich Gosplanners ZSRR pod koniec lat 1920-tych. Jest to również całkowite niezrozumienie natury i genezy wzrostu gospodarczego.
ANC twierdzi, że poprzez nacjonalizację banków, kopalń i monopol przemysłu, robotnicy będą miały lepsze płace i większe bezpieczeństwo pracy są cyniczna taktyka wygrać poparcie wśród analfabetów i ubogich.Kombinacja sankcji i socjalizmu oznacza, że ​​są one w stanie dostarczyć.
Chociaż RPA rządził pod żelazną pięścią, zagraniczni inwestorzy uważali, że ich interesy są bezpieczne. Teraz są kierownicy jasne. Analfabetów i ubogich nie jest powiedziane, że inwestorzy zagraniczni zawsze unikać krajów, gdzie przywództwo obejmą marksistowskiej doktryny.
Thabo Mbeki, obecny prezydent jest radziecki wyszkolony absolwentem zarówno Uniwersytetu Patrice Lumumby.
[Od redakcji – Patrice Lumumby Uniwersytet w Moskwie powstała wyłącznie w celu przeszkolenia różne elementy rewolucyjne komunistycznych, aby móc zainstalować regułę komunistycznego w ich kraju. Przed Jurij Andropow został przewodniczącym KGB Powiedziano mi tej uczelni był również zaangażowany w szkolenie różnych terrorystycznych i handlu narkotykami kadr – Andropow oddzielić te operacje z powodu tajności, który musi być zachowany].
Zachód pokazuje ciekawy krótkowzroczność o świętej Mandeli i najbliższych przyjaciół latter Mbeki: Sinn Fein, OWP i Fidela Castro.Mandela jest na płycie jak mocno po obsługiwane niechęć Gaddaffi do posiadania bombowców Lockerbie ekstradycji. Kadafi pozostaje wierny sojusznik do Republiki Południowej Afryki, podobnie jak Jean-Bertrand Aristide, Saddama Husajna i Osamę Bin Ladena. 
Wśród przywódców ANC dużo mówi się o demokracji, praw człowieka i rzetelnego procesu sądowego, ale można podejrzewać, że ma więcej do czynienia z window dressing niż ideologią, ponieważ radykalne podejście AKN czerpie mocno na koncepcji podniesionego najpierw przez Marksa i na nowo przez Nową Lewicę myślicieli takich jak Herbert Marcuse.
Pomimo silnych wskazań, że rząd ANC jest Komunistyczna zasada przez macoute toyi toyi (toyi toyi czym korzystny nawyk AKN tańca na miejscu, gdy zebrane en masse, zachodnie grupy nacisku, gazety i stacje telewizyjne, którzy mówią społeczeństwu jakie opinie powinny przytrzymaj, dokonały ich umysły o SA.
De Klerk został obsadzony jako łagodnego wyzwoliciela, Mandela jest święty (pomimo faktu, że Amnesty International nie uznała go za więźnia politycznego, a szlachetna sprawa AKN jest ustanowienie non-rasowe demokratycznego Nowej Południowej Afryki – poruszenie pojęcie, do którego nie fair-minded Zachodu mógł nie odpowiedzieć połączenie sentymentalną naiwność o Afryce i jej narodów, o których nic nie wiedzą. – co Ortega y Gasset nazwie „suwerenność niewykwalifikowanego” – i Zachodniej wyścigu tabu, jest przyczyną po raz kolejny liberałowie zignorować napis na ścianie.
Kiedy marksistowski rząd Mbekiego z jej nieuchronnym obsady uszkodzony, despotycznych polityków marnowane, co odziedziczone po znacznie nienawidził białych „ciemiężycieli kolonialnych”, a kraj jest zredukowana do żebractwa i anarchii, świat będzie znowu mieć dowód, że czarne dominacja ogarnia brutalność niewyobrażalne od w dniach białej dominacji.
Raport Douglas Komisji w sprawie zbrodni popełnionych przez Komunistyczną ANC wobec własnego narodu w latach ANC wygnania, jest przedsmakiem przyszłości. Pomysł obozów koncentracyjnych Quattro, nawiasem mówiąc, nie pochodziły z innego niż sam Pol Pot, po rozmowach z agentem KGB i ANC kochanie Joe Slovo.
Istnieje wiele dowodów, że Brave New RPA jest już kolejny czarny komunistyczny gułag. Ze względu na naganne moralnie systemu apartheidu biali mają się wierzyć, że wszystko, że oni i ich przodkowie osiągane było w dużej mierze w wyniku eksploatacji ras innych niż biała. Pycha dogoniła z nimi.
Te dni są moralnie upadłych apologeci. Istnieją osoby, które przewidują wyjątek oczywiście, ale w głównym, biały południowoafrykańskiego plemienia już nie wierzy w siebie. W całej historii, narodów i ras, którzy utracili wiarę w ich własnej tożsamości ulegli innych narodów i ras. W RPA biali kupił komunizm, blokady akcji oraz lufę; to dlaczego białe plemię Afryki i jej kultury są skazane.
Churchill powiedział o Leninie, że „Lenin sam mógł doprowadzić Rosję do zaczarowanego tarapatów … Rosjanie zostali brnąc w torfowiska. Ich najgorsze nieszczęście był jego narodziny ….”
The Zeitgeist w RPA wiedzie do przekonania, że ​​historia może jeszcze odwołać się do De Klerk i jego New RPA w podobnych warunkach.Człowiek zwolniony z Robbin wyspie nie był skazany męczennik. Był i pozostaje twardą linię komunistyczną, której dziedzictwo zatruwa RPA.wystarczy odpowiednio, Mbeki kontynuuje szybko ze zniszczeniem cywilizacji w Afryce Południowej, a jego towarzyszy Mugabe i inni, robić na północy ….
Koniec raportu
Analiza
George Soros został zaangażowany w Republice Południowej Afryki od 1979 roku, jak twierdzi. Nalał pieniądze [gdzie on je, ponieważ większość z tych pieniędzy uczynił pochodziła z jego brytyjskim systemie Pound w 1992 roku, gdzie Soros został rzekomo pomógł rzekomy agenta KGB Marc Rich, uciekiniera FBI Clinton ułaskawiony w 2000?] W południowoafrykańskich Związków [głównie komuniści], a także Uniwersytetu w Kapsztadzie, gdzie Soros finansowane ludzie, którzy są obecnie zaangażowane w rządzie komunistycznym ANC. Cóż, co osiągnięciem ponownie, George!
Mogę szczerze powiedzieć, że analiza ta stanie się coraz dłużej, gdybym miał do listy każdy szczegół i oczywistą różnicę w życiu Sorosa i jego „filantropijnej gorączki”, ale wlać sumie $ 198 milionów w Afryce Południowej i wymyślić rządu komunistycznego , to tak naprawdę nie służą celowi „Sorosa”, ale tylko rosyjskiej komunistycznej strategii dominacji nad światem.
Tak aby uczynić go krótko, a zajmiemy się „Ukraina przygodę” Soros w przyszłym tygodniu, to oczywiste plan Sorosa, fakty o niego, systematyczne wsparcie dokładnie co [równolegle] komunistyczna strategia karnej Moskiewskiego jest, to wszystko sprawia, że ​​jesteśmy wierzymy, że Soros nie jest to, co się podaje, ale jest on [usunięto] ……
Merry Christmas, George!
Boże błogosław Amerykę.

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Warto wiedzieć.Georg Soros – najlepsza inwestycja Kremla ,czyli koniec mitu fałszywej „pieriestojki”

  1. zenobiusz pisze:

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s