Jeszcze o broni tektonicznej.Ciekawy przeciek.


Broń sejsmiczna. Jak spacyfikowano naród

Broń sejsmiczna.  Jak spacyfikowane narody.

Wiele lat minęło od tych tragicznych dni. A pamięć czasami wraca do tych smutnych wydarzeń. Moje myśli, moi wrogowie.Świadomość, nie chce wierzyć w to, co próbuję teraz wyrazić. Okresowo, na stronach gazet, z ekranów telewizyjnych przekazywane są informacje o broni sejsmicznej. Mówiąc wprost, o możliwości, aby sztucznie spowodować trzęsienie ziemi, we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

 

Co ciekawe, nie ma kwestii, czy ta broń istnieje, czy nie.  Jedynym pytaniem jest, na jakim etapie rozwoju jest. Myślę, że nie będę się mylił, jeśli powiem, że został stworzony przez długi czas i jest używany. Skąd takie zaufanie?  Pamiętajmy. Wszyscy zapewne pamiętają potworne trzęsienie ziemi, które nawiedziło Armenię pod koniec ubiegłego wieku. Tragedia, która zniszczyła ogromną liczbę ludzi. Wytarłem miasto z powierzchni ziemi. Zniszcz gospodarkę. Biada, świetnie, co powiedzieć.

 

A teraz, pamiętajcie, co działo się w tym czasie. Zgadza się. Konflikt militarny ze względu na Górski Karabach. Ja, w mojej głowie. Ale … Zostawmy emocje i włączmy umysł i logikę. Jak spłacić ten konflikt? Nie ma prostych środków. A teraz wyobraź sobie, jak trzęsienie ziemi okazało się przypadkiem z politycznego punktu widzenia. Wszystkie problemy zostały rozwiązane natychmiast. To prawda, jak zawsze, z powodu żalu ludzi. Po trzęsieniu ziemi można mówić głośno, właśnie to. Jak w tej naprawdę tragicznej chwili można mówić o niepodległości, o suwerenności Górskiego Karabachu. Nie wstydzisz się.Wszystko zniknęło w tle. A kto nie zgadza się z tym punktem widzenia, to jest wrogiem ludzi.  Brad?

 

Nie spiesz się, obwiniaj mnie za demencję. Czytałem bardzo uważnie prasę tamtych dni. Czy nasze rodzime państwo rzeczywiście podjęło tak cyniczny krok w stosunku do własnego narodu? Na razie powiem jedno. Bardzo, wątpię, czy rząd kocha swoich ludzi. Ponadto, są wyższe zainteresowania, które lubi chować za sobą.

 

Dobrze Przypuśćmy, że się mylę. Ale rozważmy jeszcze jeden fakt.  Pamiętaj, że po pewnym czasie w Gruzji doszło do trzęsienia ziemi. Nieco słabszy u władzy niż w Armenii. Ale wciąż wystarczająco silny. Pamiętasz? Dobrze A teraz, pamiętaj, co działo się w tym czasie w Gruzji. To prawda, że ​​był konflikt militarny związany z Osetią.

 

Nie wiele zbiegów okoliczności. Konieczne jest stworzenie konfliktu, a trzęsienie ziemi, nie trzeba długo czekać. Zobacz, aż do przekonania. Główny argument, zarezerwowałem na deser. Zobacz to. Naukowcy wiedzą, że zwierzęta są bardzo wrażliwe, w przeciwieństwie do ludzi. Z tymi, myślę, nikt nie będzie się spierać. Wiadomo powszechnie, że czując trzęsienie ziemi, zaczynają opuszczać swoje domy, węże czołgają się ze swoich schronów. Sygnały zwierząt hodowlanych …… ..

 

Natura , czuje zbliżającą się katastrofę, według jednego, to znane znaki. Ale to tylko wtedy, gdy trzęsienie ziemi jest spowodowane czynnikami naturalnymi.  Cenzura najwyraźniej działała słabo. W prasie relacje świadków spadły, gdy byli bardzo zaskoczeni, że świat zwierząt nie odczuł zbliżającej się katastrofy.  Ale musiał. Ale nie czułem. Najwyraźniej nie było oznak zbliżającej się katastrofy.

 

Natura tego kataklizmu była inna.  Napisałem to wszystko i podziwiałem dzikość jego założenia. Następnie, jak wyjaśnić, wszystkie powyższe. Trudno uwierzyć, że władze mogły to zrobić z własnymi ludźmi, nie sądzi się, że to wszystko. Na tej podstawie prawdopodobnie zbudowano obliczenia. Że nikt nie uwierzy. A jeśli chodzi o władzę, otrzymała dwie oczywiste korzyści. Po pierwsze, konflikt został przynajmniej zamrożony. A drugi, przeprowadził test sejsmicznych broni.

 

To wszystko, co chciałem powiedzieć.

Autor będzie wdzięczny za twoje komentarze.

Nie żegnam się. Do zobaczenia wkrótce. Dbaj o siebie.

Autor Gorg. Listopad. 2009


http://www.sandronic.ru/e/160327-seysmicheskoe-oruzhie-kak-usmiryali-narodyi

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Jeszcze o broni tektonicznej.Ciekawy przeciek.

  1. zenobiusz pisze:

    Polubienie

  2. Pingback: armi laser USA Russia – cecchino spadaccino

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s