UFO – Demonic

Całość w linku.(zen)
UFO – Demoniczna Deception?
kręgów zbożowych, UFO i okaleczeń zwierząt
Znaki początek końca?
Bob & Suzanne Hamrick
bhamrick@mail.com
http://www.leftbehindlie.com
11-21-2

Odsłanianie szatana „Left Behind”Rozdział 16

 
Odsłanianie szatana „Left Behind”Rozdział 16

 
 
Biblia wyraźnie ostrzega nas, że w ciągu ostatnich dni, demoniczne oszustwa wzrośnie. Powinniśmy sobie przypomnieć, że istotą udanego oszustwa jest to, że coś, co wydaje się być to, co nie jest, lub odwrotnie, że coś jest nie to, co wydaje się być. Jesteśmy przekonani, że UFO i zjawiska zwanego „kręgów zbożowych” należą do tej kategorii.
 
Szatan wie, że Biblia jest prawdą, a on wie, co nadchodzi, i wie, że jest osobiście stracić, a on wie, kiedy. Wszystkie jego machinacje są po prostu zaprojektowane, aby zapobiec tak wielu ludzi, jak to możliwe od przyjęcia ewangelii Jezusa Chrystusa w czasie opuścił. Wszystkie jego plany skupiają się na tym jednym celu. On wie, że narodzeni ponownie chrześcijanie są poza jego zasięgiem, i że mamy ten przykry zwyczaj dawania świadectwa niezapisane.Dlatego też kładzie bardzo duży nacisk na zabijanie, jak wielu z nas, jak tylko może, tak szybko, jak tylko może.
 
Biblia mówi nam, że upadli aniołowie szatana był odpowiedzialny za uszkodzenie całej ludzkości przed Potopu, z wyjątkiem Noego i jego rodziny.Wydaje się, że dokonał tego przy założeniu, że ludzkie ciała i stosunków seksualnych z ludzkich kobiet. Szatan wiedział, że zgodnie z obietnicą Boga do Ewy, że jej nasiona zniszczy szatana, jego jedyna szansa, aby odwrócić jego własne zniszczenie leżał w psując jej potomstwa, ponieważ Mesjasz nie mógł się urodzić z takimi. Genealogia Mesjasza musiałby być czysta, wszystko z powrotem do Setha.
 
Wie też, że według Biblii, zostanie strącony na ziemię, i że będzie to mieć swobodny dostęp do duchów dużej liczby ludzi, po raz pierwszy od czasu przed potopem. Kiedy tak się stanie, w pobliżu środkowego punktu siedmioletniego okresu zwanego Ucisk, wszystkich tych nieszczęśników, którzy przyjęli „znak bestii” będzie duchowo bezbronnego wobec opętania.Szatańskie siły będą korzystać z tych opętanych ludzi do zabicia „dwóch świadków” (Kościół i prawdziwy Izrael) podczas ostatniej połowie siedemdziesiątego tygodnia Daniela. Tymczasem szatan jest na etapie ustalania to wszystko.
 
UFO donoszono od wieków, ale jedynie w tym wieku jest zjawiskiem badano i analizowano w głębokości od wielu różnych dziedzinach. Wojsko ma swoje powody próbując dowiedzieć się, czym są, a oni przyszli do własnych wniosków, jakiekolwiek one są. Nowe rodzaje Age wierzą, ponieważ żywi do ich wizji świata, że ​​są to wszelkie istoty z innych planet, innego wymiaru, czy cokolwiek. Niestety, wielu biblijnie wierzących chrześcijan zostały zassane do tego systemu wierzeń, być może ze względu na niechęć ze strony duszpasterzy lub autorów chrześcijańskich wypowiedzieć się na temat tych dziwnych zjawisk.
 
Wszyscy, którzy są naprawdę nowonarodzonymi dosłownie zamieszkały przez Ducha Świętego, trzecia osoba Trójcy Świętej. Nikt, kto jest zamieszkały przez Ducha Świętego, może ewentualnie być opętani, znacznie mniej transportowane do demonicznego statku kosmicznego do stosunków seksualnych, „medyczny” inwazyjnych procedur, itp., jak zostały opisane przez wielu uprowadzonych obu płci. Co to znaczy?
 
Uważamy za niezwykłe, że z wszystkich raportów uprowadzeń przez kosmitów, nikt zdaje się było nikogo, twierdząc być nawróconym chrześcijaninem. Jeśli to prawda, to jest najistotniejszy wskazanie, że „obcy” są faktycznie demoniczne manifestacje udając pozaziemskich istot. Jeśli tylko ludzie, którzy mogą być zabierane są ci, którzy nie przyjęli Pana Jezusa Chrystusa jako swego Zbawiciela, a jeśli nikt nie przyjął Go nigdy nie został porwany, mamy odpowiedź na tajemnicę „kosmitów”. Ale „mali bracia z kosmosu” może być wyzwolony przez ich ogromne ego demonicznych w sposób jeszcze bardziej owocna.
 

76 odpowiedzi na „UFO – Demonic

 1. Krzysztof pisze:

  UFO to siły demoniczne, anielskie, tajne technologie, nieznane zjawiska atmosferyczne, i być może mały procent dotyczy istot z innych planet. Po co wszystko sprowadzać do demonów? Gwiazda Betlejemska też była UFO – w sensie niezidentyfikowanego obiektu latającego. Wg. mnie był to Anioł, a według was demon?? Ps. Cenzura tematu usuniętego, nie usuwa faktów które pozostają czy się to komuś podoba czy nie 😉

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   „Uważamy za niezwykłe, że z wszystkich raportów uprowadzeń przez kosmitów, nikt zdaje się było nikogo, twierdząc być nawróconym chrześcijaninem. Jeśli to prawda, to jest najistotniejszy wskazanie, że „obcy” są faktycznie demoniczne manifestacje udając pozaziemskich istot.”
   Proszę czytać materiał pod którym się komentuje najlepiej sięgając do oryginału do którego zawsze jest link.

   Polubienie

 2. Krzysztof pisze:

  Tak przeczytałem to 🙂 I moje wnioski z którymi oczywiście nie musi się Pan zgadzać, brzmią tak:

  1. To że złe duchy naśladują kosmitów, wcale nie znaczy że prawdziwi kosmici nie mogą istnieć. Złe duchy Ojcu Pio pokazywały się jako duchowni, co przecież wcale nie znaczy że duchowni nie istnieją 😉
  2. Nie jest prawdą że wierzący nie zostali porwani, bo zostali – ale w sytuacji gdy były to zwodnicze istoty, ujawniły one swój negatywny charakter:
   http://infra.org.pl/fenomen-ufo/historia-spotka-z-ufo/395-przypadek-kelly-cahill-1983

  3. Twierdzenie katolików że większość ze zjawisk UFO jest demoniczna, jest słuszna:
   http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/03/kregi-w-zbozu-i-sprytna-strategia-u.html

  …lecz zarazem krótkowzroczna, bo tak jak dziś zwodnicze duchy mogą robić „przedstawienia z UFO” i ukazywać się pod postaciami rzekomych kosmitów, to podobnie i w dawnych czasach mogły się pojawiać pod postaciami syren, sfinksów albo wodników – i ignorancja takich opisów była nie tylko niesprawiedliwa ale i niebezpieczna, bo po pierwsze zostawiała zwodniczym siłom wolne pole do zwodzenia ludzi, a po drugie brak ostrzeżeń przed realnym zagrożeniem z ich strony – wystawiało zwykłych ludzi na niebezpieczeństwo:
  http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/05/zwodnicy-pod-tekovem-poudniowa-sowacja.html

  Innymi słowy tak jak możliwe jest ukazanie się UFO i pozostawienie śladów w terenie przez rzekomych kosmitów, na świat fizyczny mogły wpływać te istoty dokładnie tak, jak o tym mówią dawne podania o nich.

  • linki podaje jako odnośnik na potwierdzenie tego co mówie, a gdzie są relacje które tylko zebrałem.

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Problem polega na tym ,że kampania „sekty UFO” ogarnia coraz szersze kręgi,prowadząc nawet do zacietrzewienia.To właśnie inwazja fałszywych UFO nam zagraża,nie kosmici ,jeśli istnieją.
   Nasilanie się manifestacji UFO idzie w parze z atakiem na kościół,narastaniem opętań i agresji w społeczeństwach zwłaszcza zlaicyzowanych ,(patrz aktywność Putina i jego „poparcie”).
   Trzeba bardzo uważać na to jakie treści się popularyzuje bez stosownego skomentowania.

   Polubienie

   • Krzysztof pisze:

    No tu się zgadzam w pełni. Dlatego dla dobra ludzi dobre byłoby gdyby tak świeccy badacze tego zjawiska, jak i duchowni, nacisnęli wspólnie na władze, by ujawniły wszystko co wiedzą na temat tego zjawiska. A nie że oni zamiast pozwolić na wnikliwe zbadanie tego zjawiska, zgrywają „głupa” że nie wiedzą o co chodzi.

    Polubienie

 3. Krzysztof pisze:

  Trzeba wierzyć uczciwym ludziom, nawet gdy ich przeżycia przekraczają nasze doświadczenie. Nie o wszystkim wiemy. https://www.youtube.com/watch?v=1QPhdzTDTTg

  Polubienie

 4. Krzysztof pisze:

  I uważam że dobrze byłoby gdyby powstała oficjalna kościelna grupa np. księży, badających doświadczenia ludzi z „pogranicza” – tak jak to było przez kilkanaście wieków:
  http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/10/kolejne-relacje-sprzed-wiekow.html

  Ludzie wciąż mają te doświadczenia, a zostawia się ich samych sobie bo przeciętny ksiądz nie chce o takich rzeczach słyszeć, więc nie ma się co dziwić że różnej maści czarownicy są później gotowi wysłuchać opuszczone w tych kwestiach owce. Tu jest więcej o przemianach zwodniczych duchów, tak w dawnych czasach jak i odnośnie fałszywych UFO:
  http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/04/dzika-pogon-duchow.html

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   „I uważam że dobrze byłoby gdyby powstała oficjalna kościelna grupa np. księży, badających doświadczenia ludzi z „pogranicza”
   Popieram ,proszę jako autor pierwszej pracy naukowej na ten temat,wystąpić z inicjatywą.
   Mój blog nie jest najwłaściwszym po temu miejscem.

   Polubienie

 5. Krzysztof pisze:

  Staram sie już o to minimalnie kilka miesięcy, wysłałem kope emailów to wielu kurii, księży, i organizacji katolickich, starając się zwrócić ich uwage. Mam o tym i na blogu – że taka organizacja jest potrzebna. I cisza, żadnej odpowiedzi. A najstraszniejsze jest to że nawet o tych które istnieją, praktycznie wcale się nie mówi. Np. o katolickich badaczach tajemnic z Austrii, dowiedziałem się dopiero po 14 latach (!) od kiedy zacząłem szukać odpowiedzi w tych kwestiach:

  http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/05/dowody-tajemnicy-kolejna-wartosciowa.html

  Gdyby w każdym województwie była jedna taka grupa, to tyle by było relacji i świadectw że tacy jak Palikot, Senyszyn, Urban – 2 razy by przemyśleli co powiedzieć, by nie wyjść na głupich.

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Kościół,nie może się zajmować takimi badaniami,nie po to został powołany,Natychmiast ruszyłaby fala prowokacji ,by Księży ośmieszyć,jak przy kręgach zbożowych, ich badaczy.
   To zadanie dla świeckich.Niech Pan poszuka kontaktu z Dominikiem Tarczyńskim i jemu podobnymi aktywistami.

   Polubienie

   • Krzysztof pisze:

    Dziękuje za informacje. Ja myśle że ludzie kościoła są najlepsi do takich badań, w końcu to oni są specjalistami od wiedzy o zaświatach. Naukowcy też są okey, ale bez kierownictwa w tych kwestiach mogą pobłądzić. Dziękuje za wskazówki 🙂

    Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   https://twitter.com/search?q=ufo%20&src=typd&mode=users

   To pokazuje nasilenie kampani „ufowiernych”

   O demonicznych aspektach ,niemal nic.

   Polubienie

   • Krzysztof pisze:

    Ufo wzbudza takie zainteresowanie, właśnie dlatego że się o tym zjawisku nie mówi. Gdyby władze ujawniły czym ono jest, albo z czym się wiąże, zainteresowanie wkrótce by opadło. A tak wszystkie te tajności, milczenie, udawanie że nie wiadomo o co chodzi itp. tylko podjudza ludzi do zbadania sprawy. Ci z New Age okropnie się pieklą jak się ujawnia takie informacje: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/07/perfidia-zmiennoksztaltnych-istot.html

    Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     Żyjemy w czasach „wielkiego pomieszania” ,i tzw władze,często są po stronie ciemnych mocy ,i przez nie inspirowane,trudno więc oczekiwać jawności i jednoznaczności ,
     wszak wyrobnicy chaosu nie po to go czynią.
     Trzeba szukać … rozpoznawać przeciwnika w różnych aspektach jego aktywności…
     Tym się niezbyt udolnie zajmuję , w miarę swoich możliwości.
     Ogień zstępujący z nieba na ziemię ,proszę iść tym tropem…
     Zdziwi się Pan ,ale i zrozumie wiele z ostatnich 500 co najmniej lat historii Polski
     i nie tylko.
     Stąd już krok do dnia dzisiejszego…. 🙂

     Polubienie

     • Krzysztof pisze:

      Prosze mi powiedzieć coś więcej o co chodzi z tym ogniem zstępującym z nieba, bo to dość szerokie pojęcie 🙂
      Wracając do demonicznych objawień UFO to chciałbym zwrócić jeszcze uwage jeszcze na takie „odkrycie” odnośnie tego tematu. W starych relacjach powtarza sie motyw jak diabeł pod postacią czerwonej kuli, wlatuje do domów ludzi zajmujących się magią, i tam pod postacią skrzata bądź zwierzęcia, znosi im bogactwo. Dziś jego wizerunek został przeniesiony na zewnętrzny wizerunek św. Mikołaja: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/01/wielkie-zwierciado-przykadow-viii.html

      Co więcej mój kolega badający zjawiska niewyjaśnione, o imieniu Arkadiusz Miazga, obok pewnego starego domu w pobliżu którego pojawiały się różne podejrzane zjawy, opisał również i ową obserwację takiej czerwonej kuli, która była widziana jak wlatuje do tamtejszego komina. Tak że nie są to legendy.

      Polubienie

     • zenobiusz pisze:

      http://www.tamax.com.pl/biblia/nt-pl-apokalipsa.html
      „12 A wszystkiej mocy pierwszej onej bestyi dokazuje przed twarzą jej i czyni, że ziemia i mieszkający na niej kłaniają się bestyi pierwszej, której śmiertelna rana była uzdrowiona;
      13 A czyni cuda wielkie, tak iż i ogień z nieba zstępuje przed oczyma ludzi na ziemię;
      14 I zwodzi mieszkających na ziemi przez one cuda, które jej dano czynić przed bestyją, mówiąc obywatelom ziemi, aby uczynili obraz onej bestyi, która miała ranę od miecza, ale zasię ożyła. „

      Polubienie

     • zenobiusz pisze:

      No wyszukiwarka i do dzieła.
      Nie chcę nic sugerować,jak Pan sam znajdzie to co ja,
      potwierdzi to prawdopodobieństwo prawidłowości „tropu”.

      Polubienie

 6. Krzysztof pisze:

  w sumie po 17 latach, bo tak oficjalnie zglębiam zagadkowe zjawiska od 1997

  Polubienie

 7. Krzysztof pisze:

  Dziękuje 🙂

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Proszę jeszcze dokładnie zważyć następującą wskazówkę.
   Fatima.Przed nią temat UFO niemal nie istniał.
   potem zaczęła narastać fala ,mająca między innymi celami ,
   zamulić obraz Fatimy ,jako jednej z wielu „dziwnych manifestacji”
   Proszę sobie przypomnieć treści swoiście „polityczne” tego objawienia.

   Polubienie

 8. Krzysztof pisze:

  znalazłem tę stronę, czy o to chodziło? http://kongregacja.wordpress.com/author/kongregacja/
  A może ma Pan na myśli że ten ogień z nieba to UFO?

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   „Świat gdzie wiara w Boga została wyparta przez kościół katolicki i tysiace mniejszych nic nie znaczących kościołów.Świat który odrzucił Boga na kożyść religii,czyli coś co jest ludzkie i łatwe do zrozumienia”
   http://kongregacja.wordpress.com/2011/10/28/umierajacy-swiat-2/
   To mały cytat z tej strony,proszę sobie dać z nią spokój,to kryptosataniści.
   Mnożą się te szczury nad podziw. 🙂
   Proszę szukać realnych wydarzeń mających rangę cudu,polegających na zstępowaniu ognia z nieba na ziemię ” przed oczyma ludzi ”
   Nie wszystkich ludzi,nie narodów,a ludzi tzn ,niewielu,ale znaczących darzonych zaufaniem,co do ich świadectwa.

   Polubienie

 9. Krzysztof pisze:

  Jedyne z czym mi się to kojarzy, to cud ognia w Jerozolimskiej Bazylice, ale to pewnie też nie o to chodzi. Z jakim krajem wiąże się ten ogień zstępujący z nieba? Masowe obserwacje UFO – z tego co wiem – rozpoczęły się po 2 wojnie światowej. W Fatimie było też UFO w sensie że „niezidentyfikowany obiekt latający” a nie kosmici 😉 Dobre UFO 🙂

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Strzał w dziesiątkę.
   Jakie błędy roznosi Rosja ???

   Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   „Masowe obserwacje UFO – z tego co wiem – rozpoczęły się po 2 wojnie światowej. W Fatimie było też UFO w sensie że „niezidentyfikowany obiekt latający””
   2 wojna dała energię ,ujemnie spolaryzowaną potrzebną do materializacji UFO,do tego doszły niewątpliwe prace nad tajnymi lotniczymi konstrukcjami,więc było to wygodne dla rządów.Niemniej „Inwazja z Marsa” i tym podobne przygotowywały grunt już przed wojną.W Fatimie był „cud słońca” a nie niezidentyfikowany obiekt,ale o to właśnie chodziło,m.in.
   Jest Pan żywym dowodem,do tego sztuczka darwinizmu,z której też trudno się otrząsnąć.

   Polubienie

   • Krzysztof pisze:

    Ja wiem że w Fatimie był cud Słońca, ale przecież to nie było prawdziwe słońce co tam latało po niebie, tylko obiekt który się zniżał i latał w różnych kierunkach. Ze słońcem był porównywany przez swój wygląd. Nie wiadomo czym był ten obiekt. Kto to wie?? Może to był anioł, może jakiś rodzaj boskiej ideoplastii:
    http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/10/uwidacznianie-mysli-symboli-przedmiotow.html

    Nazywam go niezidentyfikowanym bo jest tajemnicą. To był po prostu „znak”. Moim zdaniem jest inaczej – do II wojny światowej zwodnicze istoty przybierały postacie znane z podań dziadków, po drugiej ich strategia się zmieniła i przybrały postacie bardziej futurystyczne i dopasowane do najnowszych odkryć. Oni mogą zmaterializować to co jeszcze jest tylko w planach, np. opis ufologa Johna Keela:

    „W styczniu w 1973 roku w Ohio wiarygodna osoba obserwowała na niebie nietypowo wyglądający śmigłowiec – który umiała później do szczegółów opisać. Kiedy naszkicowała go miejscowemu badaczowi UFO, był zszokowany. Był on bowiem lotniczym inżynierem specjalizującym się na śmigłowce i w rysunku kobiety rozpoznał nowy, tajny helikopter, który był jeszcze tylko „na kreślarskich deskach”.

    Co do UFO to stare kroniki są pełne opisów dotyczących tych obiektów, a niekiedy i zachowały się i na obrazach: http://paranormalis.com/threads/ufo-virgin-mary.2569/

    Np.

    Polska:
    Najazd Tatarów. w XIII wieku

    Dzięki wstawiennictwu bł. Czesława, objawiło się niezwykłe światło z niebios, które uratowało zaatakowany wówczas przez tatarów Wrocław:
    „Wydarzyło się to w 1241 roku a zdarzenie opisał sam Jan Długosz. Podczas jednego z najazdów tatarskich gdy święty modlił się o ocalenie tego miasta, wychodząc często na jego wały i zachęcając dzielnych obrońców do oporu, oblegającym Tatarom ukazała się nad bł. Czesławem ogromna jasność, co wprawiło najeźdźców w taką trwogę, że ze strachu odstąpili od oblężenia, rezygnując ze zdobycia grodu”
    Błogosławiony jest do dziś przedstawiany z kulą ognistą lub ze słupem ognia nad głową, na wspomnienie cudu który się wydarzył podczas oblężenia miasta:
    Kiedy bowiem trwał w modlitwie, ognisty obiekt zstąpił z nieba nad jego głową i oświetlił niewypowiedzianie oślepiającym blaskiem całą okolicę i teren miasta Wrocławia. Pod wpływem tego niezwykłego zjawiska serca Tatarów ogarnął strach i osłupienie do tego stopnia, że zaniechawszy oblężenia, wycofali się.

    Czechy:
    Obserwacja opisana przez Jirine a Jaromira Polaskovich, w książce „Moravskoslezke povesti”.

    W ich książce są opisy cudów jakie miały towarzyszyć figurze Maryi „Stipskej” (- od nazwy „Stipe”, miejsca pątnickiego). Między innymi wzmiankują że przy przenoszeniu figury do nowego kościoła dnia 30 września 1764, w przewodzie wierzących razem z generalnym wikarym Leopoldem Antoninem hrabią Podstatskim, i w towarzystwie czterech dziekanów i trzydziestu sześciu innych księży, w samo południe na niebie nad kościołem ukazały się dwie żarzące się gwiazdy. Pątnici uznali, że ukazała się im Matka Boża z jednorodzonym Synem Bożym…”

    Relacji o niesamowitych zjawiskach poprzedzających różne wielkie wydarzenia, jest pełno i wiele czeka jeszcze na ponowne odkrycie w starych zapisach:
    http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/05/znaki-na-niebie-i-ziemi-przed-atakiem.html

    A czy jest ich więcej czy nie, co to zmienia, jak niewielu o tym chce mówić głośno tak wśród władz świeckich jak i kościelnych?

    Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     Władze kościelne ,mają głosić dobrą nowinę.
     Świeckie się boją, bo przyrastają do stołków.

     Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań – ponieważ ich uszy świerzbią – będą sobie mnożyli nauczycieli.”
     http://www.biblia-internetowa.pl/2Tym/4/3.html

     Przyszła ta chwila…

     Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     ” Przykład takich zdolności odnośnie duchów ludzi bądź duchów zwodniczych, mające miejsce podczas seansów z medium Frankiem Kluskim (-Teofilem Modrzejewskim):”
     http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/10/uwidacznianie-mysli-symboli-przedmiotow.html
     Nie podając oczywistości,że duchy zmarłych” to byty demoniczne,wciąga Pan czytelników w postawę traktowania spirytyzmu ,jako godziwej aktywności.
     Daje Pan wiarę przekazom tylko dla tego że są dawne „.
     Ojciec kłamstwa ,działa dłużej niż istnieją ludzie.
     Op.cit:
     „która została przedstawiona dzieciom z Fatimy przez Niebiańską Cesarzową:”
     A to cóż za tytuł,???
     Czemu to ma służyć ?Jednym tchem ,na równi traktuje Pan Maryję ,Franka Kluski,
     i serwuje filmiki z przymiarek do projektu Blue Beam.
     Czemu ma służyć taka kompilacja ,do jakich wniosków ma prowadzić czytelnika?

     Polubienie

     • Krzysztof pisze:

      Tytuł Niebiańskiej Cesarzowej, to mój tytuł na Maryję. A kto mi zabroni ją tak nazywać? Strasznie nie lubie jak ktoś sie czepia słówek, bo przypomina mi to żydów 😉 A Maryja była nazywana Cesarzową w podaniach i legendach chrześcijańskich w czasach Bizancjum, tak że na tej podstawie i Jezusa mogę nazywać Cesarzem Niebios. Mam do tego pełne prawo i Katechizm tego nigdzie nie zabrania:
      http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/08/zmiennoksztatni-w-chinach-czesc-i.html

      Jeśli chodzi o duchy podczas seansów, to owszem, w większości są to duchy zwodnicze, ale z dopuszczenia Bożego może się pojawić i duch czyśćcowy, a to potwierdza i sama Biblia odnośnie sytuacji Saula u medium. Praktyki te są zakazane ale nie zaprzeczają tej możliwości. Ponadto prosze przeczytać o przypadku Natuzzy Evolo – bo u niej też co niektórzy dopatrywali się zwodzenia ludzi:
      http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/12/acznicy-pomiedzy-swiatami.html

      Tak że ja wiem co mówie i nie będe popadał w skrajności które zahaczają o kłamstwo 😉

      Polubienie

     • Krzysztof pisze:

      A filmiki odnosnie technologii Blue Beam pokazuje materialistom, by wiedzieli że skoro człowiek potrafi za pomocą techniki wytworzyć obrazy w przestrzeni, to tym bardziej jest to łatwe dla istot z innych światów, które techniki nawet nie potrzebują.

      Innymi słowy pokazuje że np. znaki przed wojnami pojawiające się na niebie, nie są złudzeniami jak chcieliby pomyleni psychiatrzy, i że relacje o nich są wiarygodne:

      Prosze dokładnie zapoznać się z treścią całego blogu, jeśli chce pan pozbyć się jakichś podejrzeń czy niejasności 😉

      Polubienie

     • Krzysztof pisze:

      Wyjaśnie jeszcze takie sprawy:

      • „Niebianami” nazywam istoty które zamieszkują Niebo: tak pochodzenia Boskiego, jak anioły czy świętych. To taka ogólna moja nazwa dla wszystkich mieszkańców Nieba.
      • „Zwodnikami” nazywam podobnie pod wspólną nazwą, ale mieszkańców Piekła, bo czy chodzi i diabły czy duchy które kiedyś były ludźmi – ich potępione charaktery już są sobie podobne, co widać było i w związku z przypadkiem Anneliese Michel, ale i w innych sytuacjach.

      W związku z tym moge nazywać Niebo i „Królestwem Niebian”, a Piekło „Czarnym Księstwem”, „Krainą Smoków i Potępionych” itp. Kwestia dusz czyśćcowych, także obejmuje więcej, niż tylko wąskie pojęcie ognia oczyszczającego:
      http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/12/nietypowe-miejsca-i-stany-dusz.html

      A tu przykład jednej z bizantyjskich relacji gdy Maryja jest określana Cesarzową 😉

      http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/08/zmiennoksztatni-w-czasach-bizancjum-iv.html

      Polubienie

     • Krzysztof pisze:

      Temat o ideoplastii ma po prostu ukazywać że od strony „technicznej” istoty z innych światów mogą posługiwać się analogicznymi sobie „działaniami”. Ideoplastię może wywołać duch dobry albo zwodniczy – oczywiście te dobre duchy w swych możliwościach stoją wyżej, ich możliwości w tym zakresie są lepsze jakościowo itd. zaś złe mogą zaledwie tyle, na ile im zostanie dozwolone przez Niebian.

      Moge to przedstawić na przykładzie lewitacji: lewitacje mogą wywołać i siły niebiańskie, i piekielne. I tyle. A jak człowiek sie postara to i on ją może w niedoskonały sposób i za pomocą techniki naśladować: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/05/badania-nad-antygrawitacja.html

      Innymi słowy mowa tam o „możliwościach” istot z innych światów.

      Polubienie

     • okiemmatki pisze:

      „◾„Niebianami” nazywam istoty które zamieszkują Niebo: tak pochodzenia Boskiego, jak anioły czy świętych. To taka ogólna moja nazwa dla wszystkich mieszkańców Nieba.”

      „złe mogą zaledwie tyle, na ile im zostanie dozwolone przez Niebian.”

      Z mojej wiedzy wynika, że dozwolone może być tylko przez Pana Boga.

      Polubienie

     • zenobiusz pisze:

      „bo czy chodzi i diabły czy duchy które kiedyś były ludźmi – ich potępione charaktery już są sobie podobne”
      „owszem, w większości są to duchy zwodnicze, ale z dopuszczenia Bożego może się pojawić i duch czyśćcowy,”
      Znowu
      .Lekkie poparcie dla spirytyzmu ,
      Przy tym uzurpowanie sobie prawa sądu o stanie dusz.
      Wszak Sąd Ostateczny jeszcze nie nastąpił,nie nam orzekać o kondycji dusz
      Każdy prawdziwy egzorcysta powie Panu,że to wyłącznie byty demoniczne,udają ludzi
      na seansach.Radzę lekturę czasopisma Egzorcysta.

      Polubienie

 10. Mary E pisze:

  O czym tu deliberować? Duchy zwodnicze (demony) mamiły, czy straszyły ludzi o wieków, co rejestrują nawet biografie świętych. Duchy te wyglądem i zachowaniem dopasowują się do czasu i oczekiwań (zrozumienia) odbiorcy. Dawniej były to np. utopce, czy syreny, dzisiaj to są np. statki Ufo. Wiemy, że są. Nie należy się ich obawiać, bo nabierają większej mocy karmiąc się strachem ludzkim. (Być może mają nadzieję, że wystraszony człowiek zrobi głupstwo (grzech popełni, albo doprowadzi do utraty swojego życia). Gdy się coś takiego zobaczy (czy usłyszy), należy całkowicie zignorować. Ręczę, że wtedy duch zwodziciel pójdzie sobie precz, (być może straszyć innych).

  Polubienie

  • okiemmatki pisze:

   „Gdy się coś takiego zobaczy (czy usłyszy), należy całkowicie zignorować. Ręczę, że wtedy duch zwodziciel pójdzie sobie precz, (być może straszyć innych).”

   My nie mamy władzy nad złymi duchami. Możemy tylko uciekać się do Mocy Bożej. Ignorowanie na nic się zda. Co najwyżej możemy zostać zwiedzeni chwilowym wycofaniem złego ducha chociażby po to, aby utwierdził nas w takim właśnie przekonaniu.

   Polubienie

   • Mary E pisze:

    Oczywiście; należy uciekać się do Mocy Bożej.
    Nie podejmować dyskusji z duchem, pomodlić się (do Boga, NMP, św. Michała Archanioła) i nie okazywać strachu.
    Do Krzysztofa@:-ja nie stosuję żadnych egzorcyzmów. Takie uprawnienia mają tylko niektórzy kapłani wyznaczeni przez biskupa.
    Nie widziałam nigdy żadnych duchów, za wyjątkiem zarejestrowanego na kamerze monitoringu.

    Polubienie

 11. Krzysztof pisze:

  Mary E, dokladnie i trafilas w samo sedno. Tu o tym mam i z ust innej chrzescijanki ktora to zrozumiala – i ona tez się zajmowala egzorcyzmami podobnie jak autor tego bloga:
  http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/09/dodatek-30-komentarze-hani.html

  Złe duchy obawiają się tak przedmiotów poświęconych, jak chrześcijan, Boga oraz współcześnie …kamer. Ich nagrania niszczą ich strategię o której egzorcyści mówią „Zwycięstwem szatana w naszych czasach, jest to że ludzie uwierzyli w to że nie istnieje”.

  Nie bez powodu siły zwodnicze poprzecinały kable w kamerze na Ranczu Skinwalkera 🙂
  http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/03/szerzej-o-ranczu-skinwalkera-cz2.html
  I nie bez powodu krąg w zbożu w Wylatowie, powstał właśnie w jedynym martwym punkcie, gdzie kamery nie widziały, a gdy ludzie z Fundacji Nautilus próbowali zarejestrować to zjawisko.
  Także i tu zbliżający się duch, odwraca się na pięcie i bierze nogi za pas w chwili gdy dostrzegł kamere 😀 https://www.youtube.com/watch?v=hZsm49GGgQk

  Polubienie

 12. Krzysztof pisze:

  To nagranie jest prawdziwe, warto obejrzeć cały film z nim związany. No ale niektórym nie odpowiada że duchy mogą mieć i nogi 🙂 Tu relacje kościelne o duchach i o innym nagraniu, z Anglii: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/02/o-czestych-spotkaniach-z-duchami-i_11.html

  Polubienie

 13. Krzysztof pisze:

  Do „okiem matki”: Wola Niebian jest zgodna z wolą Boga. Tak że jeśli coś czynią, znaczy to że jest to dozwolone przez Boga 😉 To w rozumieniu jeśli chodzi o świętych i aniołów, ale tam nawet nie sprecyzowałem o kogo chodzi, a Niebianie to też Jezus i Maryja 😉 Poza tym wiele relacji Kościelnych wskazuje że Jezus, potrafi zmienić swą wolę aby uszczęśliwić Maryję 🙂 Wolą Niebian jest dobro, tak że po co dzielić tu włos na czworo?

  Polubienie

  • okiemmatki pisze:

   Ale to jakby nie całkiem na temat. Mowa była o tym kto może „dozwolić” złym duchom.
   Nie chodzi o dzielenie włosa na czworo, a doprecyzowanie pojęć. Właściwe rozumienie działania Pana Boga i szatana jest, jak sądzę, punktem wyjścia do rozważań.

   Polubienie

   • Krzysztof pisze:

    No to odpowiadam, decyzją/dozwoleniem Jezusa poprzez świętych, bądź działaniem świętych w zgodzie z Wolą Boga. Prosze sobie wybrać 😉

    Polubienie

    • Krzysztof pisze:

     Oczywiście Jezus może też zadziałać bezpośrednio.

     Polubienie

     • Krzysztof pisze:

      Biblia mówi że wszystko, co dobre pochodzi od Boga, a nauka Kościoła że Niebianie mają wolną wole która jest zgodna z wolą Stwórcy.

      Tak że dla mnie działania Niebian to Działania Boga – tak jak to w Starym Testamencie jest opisywane, gdzie raz jedne fragmenty o tym samym wydarzeniu mówią o działalności anioła, a w drugim o działaniu Boga. Na Niebiańskim Dworze umysł Chrystusowy u wszystkich jest jeden, i nie stoi to w przeszkodzie ku temu że poszczególne osoby Niebiańskiej Szlachty mają zarazem wolną wolę.

      Polubienie

    • okiemmatki pisze:

     Jak Pan to rozumie? Może na przykładzie?

     Polubienie

 14. Krzysztof pisze:

  Przykład sprzed stuleci:

  Miłosierdziu drzwi zamykając w Zamku swoim jeden Senator, by przez Naświętszą Pannę nie był ratowany, zginąłby był.

  Senator niektóry wielki zamek zbudował, tylko dla próżnej chwały; w branie te wiersze kazał napisać:
  „Decretum detur ne dormiat aut epuletur Hic gens villana, fed Achilles, Plato, Diana”
  Dając znać iż w tym Zamku żaden nie miał nocować, ażeby był [=tylko jedynie] mężny rycerz, który się przez Achillesa znaczył [=odznaczony ranami], Philosoph abo Kapłan, których znaczył Plato [=wysoko uczony], panna szlachetna przez Dianę.
  Dnia jednego w widzeniu był na sąd porwany; i rzekł mi Pan:

  „Mnie i moich z Zamku twego chcesz odrzucić, ja też słusznie mam cię z Zamku mego,
  to jest z nieba wygłosować”
  Gdy tedy drżąc, sentencjej wydania przeciw sobie czekał, a widząc że nie miał pomocy niskąd, nędznik on [=ów] ku Matce miłosierdzia oczy obrócił, prosząc pomocy i miłosierdzia, którego był nie godzien.
  Wzruszona tedy zwykłym miłosierdziem, przyczyniała się za nim, i o co żądała, otrzymała.
  I rzekła mu żeby pierwsze wiersze zmazawszy, udał się wszystek na uczynki miłosierne. A te wiersze mu zaleciła:
  „Muta decretum Sanctorum suscipe coetum.Nudum Martinum, Lazarum, Iacobum peregrinum”
  Co jest:
  „Odmień dekret, Świętych przyjmi poczet. Nagiego Marcina, Łazarza, Jakuba pielgrzyma”
  Czym dała znać, iż nabożni mają bydź do domów przyjmowani, nadzy, ubodzy – ci się znaczą przez Marcina; chorzy, nędzni – przez Łazarza; pielgrzymi i wygnańcy – przez Jakuba.
  I tak przez gwiazdę morską Senator, który na morzu świata tego był zbłądził, nakierowany jest, tak iż do Jeruzalem miasta niebieskiego przypłynął.
  http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/02/wielkie-zwierciado-przykadow-xiii.html

  Polubienie

 15. Krzysztof pisze:

  *rzekł mu Pan..

  Polubienie

 16. Krzysztof pisze:

  Zenobiuszu napisałeś tak:

  „bo czy chodzi i diabły czy duchy które kiedyś były ludźmi – ich potępione charaktery już są sobie podobne”
  „owszem, w większości są to duchy zwodnicze, ale z dopuszczenia Bożego może się pojawić i duch czyśćcowy,”
  Znowu
  .Lekkie poparcie dla spirytyzmu ,
  Przy tym uzurpowanie sobie prawa sądu o stanie dusz.
  Wszak Sąd Ostateczny jeszcze nie nastąpił,nie nam orzekać o kondycji dusz
  Każdy prawdziwy egzorcysta powie Panu,że to wyłącznie byty demoniczne,udają ludzi
  na seansach.Radzę lekturę czasopisma Egzorcysta.

  Odpowiadam:

  Zaczynasz mnie wkurzać tymi twoimi oszczerstwami szukającymi spirytyzmu gdzie go nie ma i czepianiem sie na sposób żyda szukającego dziury w całym. Tu masz opis z książki katolickiej („Duchy wśród nas” Michael H. Brown) że dusze ludzkie trafiające do piekła, nie różnią się bardzo od demonów – a przypadek Anneliese Michel to potwierdził:

  Tu z kolei z kolejnej książki katolickiej ( ‚Czyściec istnieje naprawdę’ Henryk Bejda), że nie zawsze muszą to być demony podczas seansów spirytystycznych – co potwierdza i Biblia której to ty sie sprzeciwiasz:

  To co więc mówie o duszach, opieram o nauke katolicką i książki katolickie dopuszczone do publikacji, a jeśli ktoś tu rozszerza spirytyzm to jesteś nim ty, bo dostrzegasz go chyba we wszystkim co brzmi inaczej niż to co chciałbyś usłyszeć.
  A taka postawa to nie tylko zaprzeczanie faktom z doświadczeń ludzi kościoła i świeckich, ale po prostu też objaw pychy. No i co teraz zrobisz, jak wyszlo że znów sie pomyliłeś w osądzie, to kolejny temat usuniesz i ocenzurujesz? Pokórz swoje ego przed tajemnicami Stwórcy! Boga nie zaszufladkujesz.

  Polubienie

 17. Krzysztof pisze:

  I powiem więcej, to że wielu katolików w zjawisku transu lub przejęcia ciała bądź jego części – widzi demony, też jest sprzeczne tak z relacjami Kościoła sprzed wieków jak i doświadczeniami mistyków. Przykład odnośnie Natuzzy Evolo:


  więcej: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/12/acznicy-pomiedzy-swiatami.html

  Boga nie zaszufladkujesz. Pojmij że to co Bóg dopuścił robić zwodniczym duchom, tym bardziej to mogą i mają prawo robić i duchy Dobre – które ponadto w swych zdolnościach daleko przeskakują to na co zezwolono zwodnikom.
  I odwrotnie; po tym co wielce niedoskonale potrafią istoty zwodnicze od „strony technicznej” czyli wpływu na świat fizyczny, o wiele lepiej potrafią dobre duchy.

  Buźka :*

  Polubienie

  • okiemmatki pisze:

   Panie Krzysztofie,
   powołuje się Pan na jakieś źródła. Jakie kryteria oceny wiarygodności źródeł Pan stosuje?

   Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Bardzo to zwodnicze co Pan wypisuje,zastanawiam się dalej jaki jest cel Pańskiej wizyty na moim blogu.
   Pańskiego bloga nie mam czasu czytać,zagadnieniami o których Pan pisze zajmuję się ze 20 lat dłużej niż Pan.Nie odczuwam potrzeby poznawania nowych „ciekawostek”.
   ” to że wielu katolików w zjawisku transu lub przejęcia ciała bądź jego części – widzi demony, też jest sprzeczne tak z relacjami Kościoła sprzed wieków jak i doświadczeniami mistyków”
   Gołosłowne to ,zwodnicze a i pokazuje ,że nie zna Pan dobrze Ewangelii,..co najmniej.
   Jakie jest wyznanie Pana,jeśli wolno spytać.?
   Jakiego Kościoła jest Pan wyznawcą??

   Polubienie

   • Krzysztof pisze:

    Co jest zwodnicze? Natuzza Evolo? Biskupi którzy ją szanowali???

    Jestem Katolikiem. To nie są ciekawostki, to są fakty! Relacja Jezuicka o przejęciu ust kapłana przez Ducha Prawdy:


    Zwodniczy to jesteś ty, popadając w skrajności i w „dobrej wierze” posuwający się w tym pod granice kłamstwa. A jestem tu bo mam taki kaprys, i może by Pana nauczyć odrobiny pokory 😉
    http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/10/dwanascie-schodow.html

    Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    Niedawno zmarła stygmatyczka,Kościół nie wypowiedział się co do jej charyzmatu.
    Są i opinie dla niej niekorzystne.Popularyzacja ,jest co najmniej nieroztropna,ale nie pierwsza to sytuacja na moim blogu.Czyżbym zajmował się czymś niewskazanym i należy mnie znowu zająć czym innym ??

    Polubienie

 18. benka pisze:

  Tyle czasu zmarnowane ,na „zaglądanie Panu Bogu w rękaw” , a On tym sie brzydzi.
  Wszelkie uchylanie zasłon przed człowiekiem zakrytych ,musi mieć swój skutek , opłakany.
  Ludzkie percepcje sa i zawsze beda ograniczone.
  Tymczasem Chrystus powiedział : ” Ufajcie , Jam zwycieżył świat..”…..”odtąd aż po wszystkie dni,jestem z wami”………………..CHRYSTUS ŻYJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 19. Krzysztof pisze:

  My jako katoliccy badacze tajemnic, zajmujemy się tym co Bóg dozwolił aby zaistniało. A skoro pozwolił aby coś zaistniało, to znaczy że nie zrobił tego bez powodu i że wiąże się z tym jakaś wartość. Badając ujawnione badamy Księge Stworzenia – i żaden tradycjonalista nie może nam zabraniać czegoś, czego nie zabrania Katechizm 😉

  „Nasz rozum (…) może zrozumieć to, co Bóg mówi nam przez stworzenie”
  Katechizm 41,1147

  Jeśli jakaś dusza wiedziała coś o Bogu poza Jego objawieniem, to:
  „…nigdy sama z siebie, ale miała stworzony świat jako otwartą przed nią księgę”
  św. Jan Chryzostom
  http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2012/11/granica-miedzy-swiatami-jest-cienka.html

  „…jeśli Kościół jest żywy, to zawsze powinien zaskakiwać. Jest to właściwość żywego Kościoła…
  Taki Kościół, który nie potrafiłby zadziwiać, byłby Kościołem słabym…”
  http://ekai.pl/wydarzenia/temat_dnia/x79447/duch-swiety-uczy-i-przypomina-nam-slowa-chrystusa-i-pozwala-mowic-o-nim-innym/?print=1

  „Istnieje wiele tajemnic jeszcze większych niż te,
  widzimy bowiem tylko nieliczne Jego dzieła”
  Księga Syracha 43: 32

  „On odsłania to, co niezgłębione i ukryte”
  Księga Daniela 2: 22

  To też słowa Boga i nauka Kościoła Katolickiego, czy się to wam podoba czy nie.

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   „My jako katoliccy badacze tajemnic”
   Ach to jest was wielu?
   cytaty na przemian z tezami własnego autorstwa,to praktyka dość
   zastanawiająca.

   „A jestem tu bo mam taki kaprys”
   Różnych już miewałem impertynentów na blogu.
   Kaprysem jest moje dalsze dopuszczanie do tej „produkcji”.
   Zakładałem,że ma Pan dobrą wolę i chce wymienić poglądy na jakiś temat.
   Widzę jednak ,ze spokojnie prowadzi Pan indoktrynację,nie bacząc na prośby.
   Narastająca agresja słowna,nasuwa myśl,że albo ma Pan zadanie,albo typ zainteresowań,
   skłonił Pana do skoku na głęboką wodę ,przed nauka pływania,a to przykro się kończy.

   Polubienie

   • okiemmatki pisze:

    Autor, na którego powoływał się Krzysztof też jest badaczem tajemnic.

    Nadrabiając lektury podczas świątecznych dni trafiłem na doskonałą książkę Henryka Bejdy dotyczącą sprawy Medjugorie.

    Jak sam przyznaje Henryk Bejda dopiero na miejscu przekonał się, co znaczy Medjugorie. Dlaczego wielu ludzi przyjeżdża tam bez wiary i nadziei na zmianę, a zostaje duchowo (i nierzadko fizycznie) uzdrowionych. Dlaczego Kościół do dzisiaj oficjalnie nie uznał tamtejszych wydarzeń? I dlaczego z drugiej strony nawet papież wypowiadał się w tonie pozytywnym na temat tamtego miejsca?

    Henryk Bejda, autor książek śledczych o tematyce religijnej, nie zraża się opiniami o tym miejscu, które dla wielu jest miejscem objawień fałszywych. Obiektywnie i trafnie pisze na tematy, które dotychczas nie były poruszane.

    Całość dopełniają pięknie zdjęcia przygotowane przez Halinę Marchut. To idealne dopełnienie opowieści o miejscu i ludziach, którzy na swój sposób zmienili niektórych ludzi.

    “Medjugorie” Bejdy to udane połączenie – co w przypadku formy albumowej ma kluczowe znaczenie i nie zawsze się udaje – oraz piękna forma edytorska dały wspaniały efekt końcowy

    http://ksiazka-online.pl/2014/01/medjugorie-henryk-bejda/

    Niestety Pan Krzysztof nie wypowiedział się jakie stosuje kryteria oceny wiarygodności źródeł. Na swoim blogu zamieszcza co popadnie ,w tym tzw świadectwa z bardzo niewiarygodnych źródeł. I pozostawia to bez komentarza co do prawdopodobieństwa prawdziwości. Na szczęście ten blog jest tak ciężki, że chyba niewielu ma czytelników.
    Miałam nadzieję, że jakoś tutaj się obroni, przekona mnie, że nad tym panuje. Stało się dokładnie odwrotnie.

    Polubienie

 20. Krzysztof pisze:

  Wymieniam poglądy opierając się na nauce kościoła. Jeśli w moich słowach jest już niecierpliwość, to przez pana opór w próbach uwalenia mnie. Ale kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada.

  Kolejna relacja kościelna o przejęciu ciała przez dobre siły, w tym przypadku Maryja przejmuje wladzę nad językiem niesprawiedliwego sędziego:

  „O sprawie przed urzędem jednej wdowy z bogaczem, jako Sentencja wyszła za wdową mocą Różańca”
  Niewiasta jedna uboga i nędzna, z adwersarzem barzo możnym sprawę przed urzędem miała, któremu iż był bogaty i przyjaźń [=znajomości] miał, łacno [=lekko/tanio] było i sprawę zwłaczać, i słaby animusz sędziego upominkami wątlić.
  A ubożuchna niewiasta, ani co sędziemu dawać, ani opiekuna jakiego mieć nie mogła; do tej Królowej uciec się postanowiła, której sieroty i ubogich wdów dolegliwość [=kłopot] jako jej własna zalecany jest.
  Modliła się tedy do Naświętszej Panny, i Wianek Różany mówiła, a w krótce sprawę wygrała, i to nie bez wspomożenia Boskiej prawice, i cudu znamienitego Boga wszechmocnego, abowiem trzykroć sędzia niesprawiedliwy, z karty sentencję czytając, trzykroć go Panna przeczysta na drogę prostą nawracała, i przeciwko wolej jego, językiem jego kierowała, i tak za ubożuchna wdówką musiał wydać sentencję.

  Prosze się nie sprzeciwiać nauce Kościoła Katolickiego.

  Polubienie

 21. Krzysztof pisze:

  I prosze się nie sprzeciwiać Biblii która potwierdza że Niebianie również mogą przejąć władzę nad ludzkim ciałem:

  „Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić.
  W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić, gdyż nie wy będziecie mówili,
  lecz Duch Ojca waszego będzie mówił przez was”
  Ewangelia Mateusza 10: 19,20

  😉

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Wpakowanie w szeregi „niebian ” Ducha Ojca ?
   To widzę stała taktyka ,jeden przypadek ,jak z Saulem niewłaściwie rozumiany i interpretowany, jako podstawa uogólnień i wio dalej,tyle jeszcze ciekawostek…
   Litości.Mniej szukania sensacji,więcej lektury dobrych opracowań
   i samej Ewangelii z modlitwą o łaskę zrozumienia.

   Polubienie

   • Krzysztof pisze:

    Wiele zadajesz sobie trudu aby mnie zwieść..

    Co masz do Niebian??? Biblia nie mówi że Bóg mieszka w Niebie? Skoro mieszka to jest też Niebianinem i Królem Niebian
    Przypadek z Saulem mówi o wywołaniu zmarłego króla a nie demona – tak że sobie możesz skoczyć 😉

    Cuda Jezusa same w sobie były sensacyjne, i Jezus nie był nudziarzem. Na swoim blogu nie kończe na samych „sensacjach” ale wykorzystuje te rzeczy do otwierania ludziom oczu i przywracania im światopoglądu sprzed 2000 lat, tak że se możesz skoczyć 😉

    Po trzecie nie będziesz mi narzucał nic czego nie zabrania Katechizm. A po czwarte czepiasz sie i próbujesz przecedzać komara, połykając wielbłąda. Tam sie zajmij najpierw tymi germańskimi biskupami, co im szatan w głowach poplątał tak że już na ostatnim synodzie, miał czelność mieszać w Watykanie.

    Co sie nie zajmiesz likwidowaniem zakazu egzorcyzmów w Niemczech i rehabilitacją przypadku Anneliese Michel? Do tego to już ci nie śpieszno???
    Widząc prostytucje umysłową ze światem, prowadzoną przez wielu „teologów” XX wieku wraz z ich „wynalazkami”, w pełni mam prawo wrócić do nauczania Kościoła sprzed wieków, mającego kilkanaście stuleci tradycji i oparcie w Biblii.

    Po czwarte ukorz się, padnij na kolana i przeproś Boga za to żeś pozwolił sobie ograniczać Jego zdolności Twórcze w kwestiach o których Biblia nie mówi…

    Od faktów nie uciekniecie i nie myślcie sobie że już wszystko wiecie, bo sie przeliczycie jak 500 lat temu…

    http://zmiennoksztaltne.blogspot.sk/2013/09/pobor-joanny-darc-iii.html

    Polubienie

 22. Krzysztof pisze:

  „Jezus zapytał ich: «A wy za kogo Mnie uważacie?»
  Odpowiedział Szymon Piotr: «Ty jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego».
  Na to Jezus mu rzekł: «Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jony. Albowiem nie objawiły ci tego ciało i krew, lecz Ojciec mój, który jest w niebie”
  Ewangelia Mateusza 16: 15,17

  Nie igraj z Prawdą…

  Polubienie

 23. Krzysztof pisze:

  Ps. I wcale nie musze być doskonały by zauważać pewne fakty. Podobnie jak rozbójnik z krzyża obok Jezusa mógł je dostrzec, i naprzekór temu że badacze w Piśmie ich nie widzieli…

  Polubienie

 24. zenobiusz pisze:

  Ponieważ nasz gość najwyraźniej odwraca uwagę moja i czytelników od głównego kierunku moich zaintresowań,a jego pojawienie się po debiucie na Wowit ,i występ u mnie ,usiłujacy mnie z lekka ośmieszać,lub przedstawiać w dziwnym świetle, zdają się nie być przypadkowe,uznałem za stosowne wyprosić go.

  Polubienie

 25. Anonim pisze:

  „Bóg i Anioły kontra demony i rola UFO” – Ks. Jarosław Bukowski – 20.02.2018, Warszawa

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s