Czy kacapy chcą Nowy Rok świętować w Kijowie ,Warszawie ,czy także w Berlinie i Paryżu.


https://belsat.eu/pl/news/kijow-twierdzi-ze-rosja-szykuje-sie-do-iii-wojny-swiatowej-i-wie-kiedy-wybuchnie/

Kijów twierdzi, że Rosja szykuje się do III wojny światowej i wie, kiedy wybuchnie


????????????????????????????????????

Przedstawiciel Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy, szef Służby ds. Bezpieczeństwa Informacyjnego Walentyn Petrow oświadczył, że Moskwa szykuje się do agresji na wielką skalę, a zajęcie Ukrainy nie jest jej celem ostatecznym .

– Jeśli spojrzymy na współczesne rosyjskie inicjatywy wojskowe, można powiedzieć, że nie są to jedynie przygotowania do wojny z Ukrainą. To jeden z elementów szerszego, strategicznego przegrupowywania rosyjskiej machiny ofensywnej. Ona ciągnie się od Morza Północnego do Syrii. Można de facto mówić o przygotowaniach do wojny światowej – powiedział Walentyn Petrow podczas prezentacji projektu „Świat w 2019”, która odbyła się w czwartek w Kijowie.

Szef sztabu generalnego Ukrainy: Rosjanie koncentrują siły jak przed ofensywą

https://belsat.eu/pl/news/szef-sztabu-generalnego-ukrainy-rosjanie-koncentruja-sily-jak-przed-ofensywa/embed/#?secret=qqrUh4Kjr0

Petrow podkreślił, że światowy konflikt może rozpocząć się już w najbliższych latach.

– Obecnie wszystkie plany zbrojeniowe wielkich państw, w szczególności Federacji Rosyjskiej, zaplanowane są do 2023-2025 roku. Świat może być gotowy do globalnego konfliktu dosłownie za 6 lat, ale może on zacząć się i wcześniej – cytujePetrowa biuro prasowe Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy.

Według niego, następny rok będzie dla Ukrainy szczególnie ważny. W szczególności w związku z wyborami parlamentarnymi i prezydenckimi, w które będzie próbowała ingerować Rosja.

– Jest w pełni oczywistym, że nasz przeciwnik będzie próbował to wykorzystać. „Mapa wojenna” jest, na granicy rozlokowywane są związki wojskowe. To naprawdę straszna siła, i to nie tylko dla Ukrainy. Ona ma w planach przejść Ukrainę, i poruszając się dalej, przez Białoruś wejść do państw bałtyckich i Polski – powiedział przedstawiciel PBNiA.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Czy kacapy chcą Nowy Rok świętować w Kijowie ,Warszawie ,czy także w Berlinie i Paryżu.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.