Adam Człowiek – niezwykle ważne Orędzia dla Polski!


Adam Człowiek – niezwykle ważne Orędzia dla Polski!

http://www.ekspedyt.org/pokutujacy-lotr/2015/07/30/38481_adam-czlowiek-niezwykle-wazne-oredzia-dla-polski.html

avatar użytkownika pokutujący łotr

W tych dniach ukazał się długo wyczekiwany kompletny zbiór Orędzi Anioła Stróża Polski, które w latach 2009-2014 otrzymywał wizjoner polski, znany od lat pod imieniem Adama Człowieka.

 

Nagła śmierć wizjonera w czerwcu ub. roku zakończyła jego ziemskie posłannictwo – o czym w krótkiej nocie informuje wydawca. Adam Człowiek otrzymywał jednak Orędzia znacznie dłużej, bo od 1990 r. i nie tylko od Anioła Stróża Polski, ale z Woli Bożej również od samego Jezusa, a także Maryi, Św. Józefa i innych Bożych Wysłanników, którzy przez wiele lat niezwykle szeroko i głęboko ukazywali, w świetle Bożego Planu, sytuację Kościoła, Polski i świata w Czasach Ostatecznych. Wydawca podkreśla – co potwierdzają wszyscy, którzy mieli szczęście osobiście znać Adama Człowieka – jego pokorę, bezgraniczne poddanie się Woli Bożej, pragnienie pozostawania w ukryciu i bezwzględne posłuszeństwo Nauczaniu Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

Do ostatnich dni wypełniania swojej misji, Adam Człowiek pozostawał pod kierownictwem kapłanów i hierarchów Kościoła.

Nihil Obstat, udzielone Orędziom Anioła Stróża Polski z lat 2009-1014 przez Abp. Andrzeja Dzięgę pozwala sądzić, iż ten wybitny Pasterz również należał do grona duchowych opiekunów Adama Człowieka. To, i wszystkie inne wiarygodne okoliczności zamykają dyskusję nad tym, czy mamy do czynienia z „prawdziwymi objawieniami, czy nie” i budzą wiarę, że mamy do czynienia z niezwykle doniosłym wydarzeniem w duchowym życiu Kościoła. Zwłaszcza – polskiego, bo oto właśnie my, katolicy polscy, pierwsi dostajemy do rąk prawdziwy „przewodnik duchowy” na czasy, które  rozmiarami swego buntu przeciw Bogu i Kościołowi, swym bluźnierczym zacietrzewieniem, ślepotą na Prawdę i pychą, zdają się przewyższać wszystko, czego ludzkość doświadczyła w historii. W Orędziach Anioła Stróża nie brak zatem wyrazistych, wręcz wstrząsających obrazów upadku zarówno polskiego narodu, jak i Europy i świata, napomnień, ilustrowanych obrazami z Apokalipsy, gdzie figury alegoryczne użyte przez Św. Jana np. czarnej Bestii podobnej do Pantery czy Smoka, występują w najzupełniej aktualnych zmaganiach Polski z jej dzisiejszymi prześladowcami. Również niejedno z wydarzeń współczesnych, w tym tragedia smoleńska z kwietnia 2010 r., znajduje jednoznaczne osądzenie.

 

Obok wymiaru „politycznego” jest jednak, kto wie, czy nie ważniejszy, potężny wektor duchowy, wzywający Polaków, jako „nowy naród wybrany” –  chodzi o wybranie przez wiarę katolicką, wciąż najżywszą w narodzie polskim spośród wszystkich narodów Europy, a także przez królewskie panowanie Maryi nad narodem polskim – do duchowej przemiany i pociągania swym przykładem innych narodów, lawinowo upadających dziś w neopogaństwo i nihilizm. Anioł Stróż Polski cierpliwie, krok po kroku, prowadzi nas ku temu, co w zamyśle Bożego Planu wiedzie nas ku naszemu osobistemu zbawieniu, a także – wiedzie cały naród polski ku temu, co Bóg przewidział jako dziejową misję Polski w uratowaniu Europy i świata od duchowej samozagłady. Nie jest to droga łatwa, bo w pierwszym rzędzie wymagająca od każdego z nas radykalnej wewnętrznej przemiany, a co za tym idzie – zerwania z grzechem, unicestwienia struktury grzechu, w której tkwi niejeden, nawet czasem nie zdając sobie z tego sprawy, oddania się wytrwałej modlitwie, zwłaszcza Różańcowi i regularnego uczestnictwa w sakramentalnym życiu Kościoła. Nie są to postulaty nowe – ale nie oczekujmy „nowości” tam, gdzie niezmienne Boża Prawda od samego zarania Bożej misji zbawienia, jest ta sama, niepodzielna i Jedyna. Rzecz w tym, aby ją stale przypominać. Orędzia Anioła Człowieka spełniają tę misję, pozostając wiernym odbiciem Ewangelii. Służą temu liczne odnośniki do Pisma Św. jak i objaśnienia samego Adama Człowieka (tylko kilka pochodzi od Redakcji), ułatwiające i pogłębiające rozumienie przesłań Anioła Stróża Polski.

 

Trudno w krótkim komentarzu objąć całą głębię tych Orędzi – i nie taka jest rola tej noty. Chodzi o to, aby przygotować się na kolejny dar Boży dla naszego narodu, aby zgłębiać go i przekazywać dalej. Aby w naszych Czasach Ostatecznych, jak się rzekło – gdy czasu jest mało, a z każdym dniem coraz mniej – przyjąć te Orędzia jako kolejne Boże wezwanie Polaków do wypełnienia rycerskiego powołania, przyjętego przez każdego katolika przy bierzmowaniu: ratowania każdej duszy, umacniając „to, co jest zagrożone”, dając odwagę „tym, którzy wątpią”  i „umacniając to, co ma być silne w BOGU” – to są słowa samego Jezusa, przekazane Adamowi Człowiekowi i umieszczone na okładce Orędzi Anioła Stróża Polski. Biorąc je do ręki, niechaj każdy z nas jak najszybciej włączy się w to Dzieło.

 

anioł-stróż_okładka

1. Dzisiaj

w Radio Maryja o książce „Anioł Stróż Polski Orędzia dla Polski i Polaków (2009-2012)” mówił o. Tadeusz Rydzyk polecając ją jako ważną. Wspomniał o Nihil obstat ks Abpa Andrzeja Dzięgi….

avatar użytkownika pokutujący łotr

2. @guantanamera

Witaj! Ciesze się z tej wiadomości, , bo parę dni temu przekazałem O. Rydzykowi te książkę i widzę, że nastąpiła szybka reakcja. To dobrze, bo te Orędzia powinien przeczytać każdy Polak. Zwłaszcza w tych piekielnych czasach, jakie już mamy i jakie jeszcze nadejdą. Dziękuję za wiadomość, będę „polował”na tę jego zachętę, bo pewnie będzie w RM powtarzana. Acha, małe sprostowanie. Obecnie wydana książka zawiera KOMPLETNE Orędzia Anioła Stróża dla Polski i Polaków obejmujące lata 2009-2014. Poprzednie było wydaniem skróconym o dwa ostatnie lata. Pozdrawiam 🙂

Nie lękaj się, wszyscy przeciwnicy rozbiją się u stóp Moich (Chrystus do Św. Faustyny)

avatar użytkownika Maryla

3. powtórzę ważną informację o dystrybucji

Adam Człowiek: Anioł Stróż Polski. Orędzia dla Polski i Polaków (2009-2014), Instytut Wydawniczy Św. Jakuba (2015).

Książki można zamawiać indywidualnie pod nr. kom. 697612210

Maryla

——————————————————

 

avatar użytkownika guantanamera

4. @pokutujący łotr

Ojciec Tadeusz mówił o tym w rozmowie z o.Januszem Dyrkiem. Powiedział, że właśnie otrzymał w prezencie książkę, że ją czyta (a może nawet, że już przeczytał…) i że znajduje tam istotne przesłania dla Polski. Dodał, że na ogół odnosi się z rezerwą do prywatnych objawień, ale te uważa za bardzo ważne. Zacytował kilka fragmentów.
Tytuł spisałam odruchowo z wydania, które mam w domu… Też dostałam je w prezencie, ale wcześniej 🙂
Pozdrawiam

avatar użytkownika pokutujący łotr

5. @guantanamera

Dziękuję za szczegóły. Niestety, nie słyszałem tej rozmowy, ale ponieważ wiem, że o. Rydzyk zamówił kolejne egzemplarze Orędzi, więc chyba rzeczywiście zaangażował się duchowo w to dzieło i jeszcze nie raz będzie do niego na antenie wracał. Pozdrowienia!

Nie lękaj się, wszyscy przeciwnicy rozbiją się u stóp Moich (Chrystus do Św. Faustyny)

avatar użytkownika pokutujący łotr

6. @Maryla

Dziękuję Ci Marylu, za zaangażowanie i pomoc! Dobrze jest mieć takich jak Ty wspomożycieli w tej duchowej walce o Polskę. A teraz to naprawdę już są ostatnie zakręty przed metą. Pozdrawiam 🙂

Nie lękaj się, wszyscy przeciwnicy rozbiją się u stóp Moich (Chrystus do Św. Faustyny)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „Adam Człowiek – niezwykle ważne Orędzia dla Polski!

 1. zenobiusz pisze:

  Ojciec Rydzyk czyta właśnie urywek tekstu książki na antenie.

  Polubienie

 2. Wizja pisze:

  Polacy – ” nowy naród wybrany „. Dobrze , żeby każdy rozumiał to wybraństwo jako ZBIÓR ZADAŃ DO WYKONANIA , a nie przywilej dumnego noszenia głowy .
  Orędzia trzeba w całości z uwagą przeczytać – prosząc Opatrzność o rozum , wiarę , roztropność i ……podpowiedzi . .

  Polubienie

 3. pielgrzym pisze:

  Radosna tworczosc widze kroluje 😀

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. Wizja pisze:

  Wydaje się ,że na blogach głoszących iż ” afirmują ” wartości katolickie – nie poświęcono Orędziom zbytniej / żadnej ?/ uwagi . Przecież Adam Człowiek był im dobrze znany .

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. Wizja pisze:

  Uchodźcy z Erytrei zabili w Szwecji. Uciekinierów z tego kraju przyjmie też Polska >
  …………Polska przyjmie około 2000 uchodźców z Afryki, pochodzących m.in. z Syrii i Erytrei. Obecny rząd bagatelizował wszelkie obawy, że wśród ludzi naprawdę potrzebujących pomocy mogą ukryć się islamscy mordercy. Tymczasem do tragedii wczoraj doszło w Szwecji. Tam zamachu dokonało dwóch uchodźców z… Erytrei.,………….cd
  http://niezalezna.pl/69854-uchodzcy-z-erytrei-zabili-w-szwecji-uciekinierow-z-tego-kraju-przyjmie-tez-polska
  …przyjąć – nie przyjąć ; jak odsiać plewy ;

  Polubienie

 13. Mary E pisze:

  Strona o podanym adresie nie istnieje.
  Oczywiście, że wśród uchodźców będą terroryści. (Pewnie dlatego usunięto stronę. Komuś zależy na tym, aby bagatelizować zagrożenie)
  Dość humorystycznie problem uchodźców ujął pewien internauta na Twitterze:
  Spirydion Oxymoron ‏@SpirOxy 9.08
  Kto nie był w ciepłych krajach, ten nie musi żałować – ciepłe kraje przyszły do niego. Wkrótce dołączą ich mieszkańcy.

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. Wizja pisze:

  Co do pogody :
  ………..NASA ostrzega przed „Godzillą”. Czeka nas anomalna zima !!!!!! ..cd
  http://pogoda.wp.pl/gid,17777595,kat,1035571,title,NASA-ostrzega-przed-Godzilla-Czeka-n

  Polubienie

 20. Wizja pisze:

  Budżetowy ” spadek ” w Pałacu Prezydenckim. Spadek po Komorowskim to ważny wskaźnik w jakim stanie jest państwo po rządach Platformy >
  ……………Materiał Michała Karnowskiego :
  ” Nigdy nie byłem zwolennikiem wynoszenia hasła „taniego państwa” na sztandary, bo uważam, że państwo jest nam wszystkim bardzo potrzebne i że należy lepiej kłaść nacisk na skuteczność państwa. Zamiast o „taniości” lepiej mówić o przyzwoitości. Trudno jednak nie pamiętać, że była w Polsce ekipa, która w marszu po władzę podniosła te hasła wysoko, a z ataku na rzekomą „bizantyjskość” Kancelarii Prezydenta RP w czasach śp. Lecha Kaczyńskiego uczyniła oś wieloletniej nagonki. Trudno nie pamiętać co Janusz Palikot, przyjaciel Bronisława Komorowskiego, wygadywał i wyczyniał w owym czasie …………cd / warto przeczytać całość /
  http://wpolityce.pl/polityka/262422-budzetowa-grecja-w-palacu-prezydenckim-spadek-po-ko

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.