Life before and after Planet X Nibiru Cataclysm


Odkładając na bok kwestię datowania ,zamieszczony dziś materiał wart jest przemyślenia.

Z Noego śmiano się ,bo budował drewniany statek w dobie zaawansowanej cywilizacji.On jednak wolał zaufać Bogu.!!!

http://ufothetruthisoutthere.blogspot.com/2015/07/did-highly-advanced-ancient-society.html

Niedziela, 26 lipca 2015

Czy bardzo zaawansowane istnieją starożytne społeczeństwo raz globalnie?

Jednym z takich miejsc jest Puma Punku, Boliwia.  Wysoka  w  Andach  górach w pobliżu brzegu jeziora Titicaca, ruiny tego niegdyś pięknego struktury leży porozrzucane na wsi, zniszczone od jakiegoś nieznanego kataklizm. Brak dowodów na pisemny języku można znaleźć wśród ruin, a archeolodzy nie można zidentyfikować oryginalny cel dla tej struktury.

Te  kamienie  znalezione na tej stronie są głównie andezyt, które jest bardzo trudno o wysokiej koncentracji kwarcu. Dziś trzeba by użyć, diamentowa szybkich narzędzi w celu odtworzenia tego rodzaju cięć. Koszt dla nas dzisiaj byłoby uciążliwe ze względu na ilość czasu dla wszystkich tych wewnętrznych cięć.

Jak mogli stworzył taki skomplikowany i misternie szczegółową strukturę bez pisemnej języku? Większość ludzi w branży budowlanej rozumie, że struktura nie spotykają się przez przypadek. Bardziej szczegółowy budynek, bardziej złożone i szczegółowe plany. Więc, gdzie są plany stworzenia Puma Punku, znacznie mniej Wielka Piramida w Gizie?


Pomimo Puma Punku miejscach takich jak historycy wciąż twierdzą, że kolebką ludzkości jest w Iraku, obecny dzień kiedyś znany jako ziemi Sumeru. Starożytne teksty sumeryjskie mówią wiele opowieści, które pojawiają się bardzo podobne do fragmentów Tory i Biblii. Te Sumarian gliniane tabliczki są znacznie starsze od najstarszych znanych egzemplarzy Tory, co w wielu agnostyków uwierzyć, że myśli Hebrajczyków a chrześcijanie włączone te historie do własnych pism. Nie wierzę, że tak. Wierzę, że oryginalne pisma z  Bogiem  Izraela po prostu jeszcze można znaleźć.Jak wiele razy w przeszłości, że ma pewniki się rozumieliśmy sprawdzonych całkowicie błędne? Czy  Ziemia  płaska? Nie Czy  Ziemia  centrum wszechświata i wszystko orbitach wokół nas? Ponownie, no. Tak więc trwają prace. Być może odpowiedzi są wszędzie wokół nas, a my po prostu nie rozpoznać?

Historycy mają ogólne pojęcie na podstawie znalezisk archeologicznych na wielu naszych przodków z powrotem do około 4000 lat. Jednak nie mają one bardzo pełny obraz jak to robili rzeczy. Historycy zrozumienia starożytnej technologii ma ogromne dziury. Bardzo uważał, że starożytni Egipcjanie mogli cięcia granitu z dłut miedzi jest śmieszny w najlepsze. I porównać do za pomocą plastikowej nożem wyciąć drzewo sekwoja giant Kalifornii. Co więcej, nasza wiedza znacznie się zmniejsza, ponieważ idziemy dalej w przeszłość.

Przejście od Sumeru na płaskowyżu Giza, po raz kolejny spotkać Wielkiej Piramidy, ustawione wzdłuż 31 linii geograficznej, oraz idealnie do kwadratu off z czterech punktów kardynalnych Kompas, które nie zostały stworzone w czasie struktura została zbudowana. Wiele osób od razu powiedzieć „To był obcy” , bez względu na fakt, że po prostu może nasi przodkowie człowieka były znacznie bardziej zaawansowane niż myśleliśmy. Dowodem na to jest wszędzie wokół nas, ale musimy umieścić naszą arogancję bok, aby zaakceptować. Ale co jest bardziej zdumiewające jest to, co jeszcze można znaleźć na 31 linii długości geograficznej.

Głęboko w  Afryce Południowej  jest wiele miejsc, wykonane z kamieni z tak wysokiej zawartości kwarcu, że są one zwane kamienie dzwon. W linku poniżej,  Michael Tellinger  wykazuje pewną, że znalazł:


Jednym z takich strona znajduje się na linii długości geograficznej 31 wykonanej z tych kamieni Bell Kalendarz Adama. Są dziwne problemy z GPS i łączności współrzędnymi komórka wewnątrz kręgu kamieni. Co energii siły działają tutaj? Znalazłem żadnych przekonujących dowodów, jak starego kalendarza Adama jest, ale niektórzy twierdzą, że jest wiele tysięcy lat … dużo starsze niż historycy uważają, że ludzkość istnieje na Ziemi. Niektórzy twierdzą, już w 75000 roku.


Tutaj musimy zachować ostrożność. Lubię myśleć, jak praktycznie bezużyteczne terminów, czy za próby przewidywania przyszłości na podstawie pisma prorockie, lub spróbować ustalić harmonogram przeszłości. Zawsze wydaje się, że ludzie wyglądają głupio, gdy w błędzie, co zdarza się często. Dla tych, którzy mają wiarę i wierzyć w Boga, to dlaczego się odważysz się spróbować i umieścić człowieka na wszystkie ograniczenia potężnego  Boga  , który żyje poza czasem, jakim go znamy? Zgadzam się, że będzie się działo w czasie są one przeznaczone, a przeszłość stało kiedyś przed wczoraj. Mogę przyjąć, że, i nie obchodzi czy inny sposób, czy to 12.000 lub 150.000 lat temu.

Ale jedno jest niezaprzeczalne: potop czasów Noego jest powszechnie akceptowany fakt. Tak niewiele wiadomo o tym czasie przed potopem, zarówno w Biblii i historycznie. Ale archeologicznie widzimy dowody kwitnącej społeczeństwa, która znajdowała się w najbardziej nieoczekiwanym miejscu. RPA

poniżej zdjęcie jest akceptowane przez głównych historyków do strumienia bydło „Kraals być” lub piór używanych przez zbieraczy-myśliwych, które zamieszkiwały tysiące obszarze lat temu w ograniczonych ilościach. Większość historyków uważa, było tylko 10.000 lub tak mieszkańcy, pewnie myśli, że dyskontowania jakiekolwiek społeczeństwo raz kwitnącej mieszkali tutaj. Jednak, ruiny po prostu nie ma sensu z narracji. Po pierwsze, nie ma wejście tych pisaków. Tak jak można się bydło i obecnie? Po drugie, ściany wynosić od 8 do 12 stóp wysokości stóp, choć wielu wydaje się teraz być wypełnione dużą ilością osadów. Brzmi jak masywnej powodzi do mnie. Wreszcie, istnieje wiele tysięcy tych ruin. Istnieją również mile tarasów utworzonych na górskich, uprawy roślin Przypuszczalnie. To wiele możliwości żywności dla kilka tysięcy osób słabo rozłożone na wsi.

Patrząc na zdjęcie powyżej, widać linie łączące kamieni, które rozgałęzia się jak sieć.co się tu dzieje? Dlaczego została zbudowana i przez kogo? To na pewno nie ma sensu być zagrody dla zwierząt. Nie ma nic w pobliżu tego dzisiaj, ale potem znowu tak naprawdę nie studiował technologię dźwięku, czy my? Te Kraals są również wykonane z kamieni dzwonnicy, że mowa wcześniej. Jest dobrze znane, że kryształy kwarcu ma wiele właściwości. Mogą być używane do przechowywania dużych ilości danych, a skały z dużą zawartością kwarcu będzie również dzwonić jak dzwon i rozbrzmiewają dźwięki z zewnątrz.

Jeśli masz idealnie nastrojone gitary, kiedy uderzyć niski ciąg E, wysokiej E Ciąg będzie rozbrzmiewać na jego własne. Więc jaki wpływ ma na nie wydawać niektóre z tych starożytnych miejsc? Największym przedsięwzięciem tego następna powinna być ludzkości jest dowiedzieć się, jak nasi przodkowie wykorzystać dźwięk, a jego wpływ na tych dawnych miejscach. Mamy przykłady z całego internetu naukowców wykorzystujących dźwięk do lewitacji małych przedmiotów, takich jak piłki do ping ponga. Jeśli można wykorzystać ogromne ilości energii dźwięku można lewitować niektóre z ogromnych kamieni używanych do budowy piramid? Wierzę, że jeśli kontrolowana częstotliwość i amplitudę warunkiem wystarczającej ilości rzeczywiście lewitacji można kamień. Musisz się zastanawiać, czy Nikola Tesla i Edward Leedskalnin odkryte starożytne technologie.

poniżej link jest do przedstawienia przez  Michaela Tellinger  na energii dźwięku. Film jest na godzinę długo, ale jeśli doczekać ostatnich 15-20 minut pokazuje wiele wspaniałych miejsc i akcji „Aha” chwila, jak nasi przodkowie budowali struktur publicznych skierować dźwięk do wytwarzania energii, a dzisiejsze nowoczesny odpowiednik: obwody komputerowe.


Więc co to jest jedna rzecz, która łączy wszystkich tych miejscach? Konstrukcje kamienne zbudowane przy użyciu ogromnych kamieni o dużej zawartości kwarcu.Można je znaleźć w Egipcie, Afryce Południowej, Ameryki Południowej i Środkowej, Chinach, Indiach, Pakistanie, Bośni, Francji, Wielkiej Brytanii, Turcji, a nawet na zdalnym Wyspa Wielkanocna. Dodatkowo, struktura piramidy zostały znalezione na prawie każdym kontynencie. Jak dużo więcej dowodów, że nie trzeba społeczeństwo wysoce zaawansowanym kiedyś istniała w skali globalnej, które rywalizować żadnej z dzisiejszych? Mam porysowany naprawdę tylko powierzchnię tego. Idź zrobić kilka kopania dla siebie … to będzie Cię w nocy!

Więc gdzie są plany budowy wszystkie te struktury? Jak wiemy, nie są one zapisywane elektronicznie w samym kamieniu, który został użyty do ich budowy?Zastanawiam się, jakie inne cuda my tam znaleźć? Chciałbym zobaczyć, hakerzy z całego świata spędzają czas na to, a nie destrukcyjne, co robią dzisiaj. Jeśli naprawdę chcesz zmienić świat, myśleć jak rzeczy na pewno zmieni, jeśli odkrył, bezpłatny, nieograniczony i bezprzewodową energię i dał ją. Czy nie tego siać spustoszenie z dużych koncernów energetycznych? O ile łatwiej byłoby twoje życie, gdybyś nie musiał płacić za energię elektryczną w domu lub paliwo do swoich pojazdów?

Przeczytaj także:  Pozostałości 200000-letnia zaawansowana cywilizacja Znaleziono w Afryce

Pozostałości 200000-letni zaawansowana cywilizacja Znaleziono w Afryce

niesamowite odkrycia dokonano w Republice Południowej Afryki, około 150 km na zachód od portu Maputo. Tam znajdziemy szczątki ogromnej metropolii, że środki, według badań, około 1500 kilometrów kwadratowych.

To starożytne miasto jest, zdaniem naukowców, częścią jeszcze większej wspólnoty z około 10.000 kilometrów kwadratowych i uważa się, że zostały zbudowane 160000 do 200.000 lat przed Chrystusem.

Region jest nieco pilot i „koła” są często spotykane przez miejscowych rolników, którzy zakładali, że były przez niektórych rdzennych mieszkańców w przeszłości. Ale dziwne, nikt nie przeszkadza, aby dowiedzieć się, kto mógł je lub jak stare są.

zmienił ten badacz i autor, kiedy,  Michael Tellinger , we współpracy z Johanem Heine, lokalnego strażaka i pilota, który patrzył na tych ruinach lat, postanowił je zbadać.

 

Czytaj dalej:

http://ufothetruthisoutthere.blogspot.pt/2015/05/the-remains-of-200000-year-old-advanced.html

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Life before and after Planet X Nibiru Cataclysm

 1. zenobiusz pisze:

  Tu ciekawa zapowiedź informująca o stronach konfliktu,tylko „goście nie mają już energii i jedynie dysponują iluzjami proporcjonalymi do stopnia dechrystianizacji społeczeństw o czym można przeczytać tu:
  https://zenobiuszjuz.wordpress.com/ufos-and-the-existence-of-supernatural-demonic-forces/
  Tak więc Polacy głowa do góry…

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. Wizja pisze:

  To się wciąż dzieje :
  ” Pół roku po zniszczeniu w Nigrze 69 katolickich kościołów nikt nie został za tę zbrodnię pociągnięty do odpowiedzialności. Tymczasem chrześcijanie z trudem odbudowują spalone świątynie, sprawując swe liturgie pod gołym niebem lub w namiotach……..cd”
  http://wpolityce.pl/kosciol/260235-w-nigrze-zniszczono-69-kosciolow-winnych-nie-ma-i-nie-be
  ………. nikt nie został pociągnięty…………..

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Zapowiedź z 2013 r…

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.