Wpis awaryjny


Mam małe problemy z internetem.
To próba ich przełamania.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

55 odpowiedzi na „Wpis awaryjny

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  https://twitter.com/XHNews/status/639414759801024512

  https://twitter.com/XHNews/status/639414742327521280

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. szuwaxpl pisze:

  Może to bullshit? a może coś więcej?
  MEGA KŁAMSTWO I WIELKI UCISK – 24 WRZEŚNIA 2015 ? GOO…

  Od 32 minuty szczególnie polecam, aczkolwiek od samego początku są rzeczy frapujące.

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Do jakiego stopnia działania Polski w sprawie imigrantów są niezależne, a na ile musimy się podporządkować decyzjom Brukseli?

  Polska nie musi się podporządkowywać decyzjom Brukseli. Wchodząc do UE zdecydowaliśmy się na przyjęcie Acquis communautaire, czyli prawodawstwa europejskiego. Zobowiązuje nas ono, byśmy, szanując wartości humanitarne, przyjęli azylantów politycznych, którzy zaangażowali się w działalność, za którą grożą im represje, a nawet śmierć. Takich jest garstka. Natomiast w żadnym traktacie, do którego przystąpiliśmy nie ma zobowiązania, abyśmy przyjmowali rzesze emigrantów ekonomicznych. Tym bardziej, że sami jesteśmy krajem dostarczającym emigrantów ekonomicznych, bo przypomnę, że z Polski wyjechało za chlebem 2 mln ludzi. Nie ma więc takich zobowiązań. I nie można Polski straszyć odebraniem dotacji. Na takich warunkach przystąpiliśmy i w tej chwili nie może jakaś grupa państw tych warunków zmieniać. Zmienić swoją politykę socjalną i azylową powinny bogate państwa, które kuszą imigrantów i mają tym swój interes. Pola greckie i włoskie czy winnice francuskie są pełne uchodźców z Afryki, którzy za kilkanaście euro dziennie pracują w skandalicznych warunkach. Za tym stoją mafie handlujące ludźmi oraz biznes, któremu opłaca się tych ludzi wykorzystywać.
  http://www.fronda.pl/a/waszczykowski-dla-frondapl-traktaty-europejskie-nie-zmuszaja-nas-do-przyjecia-rzeszy-imigrantow,56321.html
  Na stronie TAK dla uchodźców – NIE dla rasizmu i ksenofobii, głos w dyskusji zabrała Iwona L. Konieczna – blogerka i pisarka. Jej wpis błyskawicznie został udostępniony 600 razy, a potem… usunięty z grupy, jako niewygodny. Wpis nie był obraźliwy, tylko bardzo merytoryczny.
  http://www.fronda.pl/a/mocny-rzeczowy-wpis-przeciwko-nielegalnym-imigrantom-usuniety-z-dyskusji-przeczytaj,56403.html

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 24. michael2013 pisze:

  Pomysł Papieża Franciszka jest bardzo mądry. Po jednej rodzinie uchodźców w każdej katolickiej parafii. W ten sposób uchodźcy zostaliby skutecznie „unieszkodliwieni”, bo rozproszeni po dużym terenie. Muzułmanie są silni wtedy, gdy tworzą tłum. Oni chcieliby mieć specjalne strefy dla siebie w niemieckich miastach. Założę się, że większość z nich nie przyjmie oferty Papieża. Ale my, katolicy, okażemy w ten sposób swoje miłosierdzie. 🙂

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   …” silni wtedy , gdy tworzą tłum….”
   No , nie jestem pewna . Mogą być nie tyle silni ile ” skuteczni” nawet w pojedynkę , kiedy opasani wiązką wybuchową wysadzą się np. na plebanii czy targowisku lub boisku szkolnym .
   Rozproszeni…..? Toż humanitaryzm gospodarzy pozwoliłby rychło na utworzenie międzyparafialnych świetlic dla nich czy klubów integracyjnych . Prędzej czy później mieliby legalne ” artystyczno-towarzyskie ” mety , gdzie planowaliby akcje zbiorcze .
   Oczywiście procent takich aktywnych > nierozpoznany .
   Rozpoznawalibyśmy po….hm , krwawych owocach . Czyli mądrzy po szkodzie .
   Wskazane roztropne miłosierdzie ALE co to w praktyce znaczy .

   Polubienie

   • michael2013 pisze:

    Ci co idą tysiące kilometrów pieszo, to raczej materiałów wybuchowych nie dźwigają, bo za ciężkie.

    Polubienie

    • Wizja pisze:

     A jeśli nie muszą dźwigać BO JUŻ tu mają przygotowane rekwizyty ? Przecież jest trochę ich rodaków w Polsce , a ponoć nawet Polaków , którzy zmienili religię i zachowują się ” lojalnie” wobec nowych braci .
     Nic pewnego nie mamy..

     Polubienie

 25. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • benka pisze:

   Jestem ZA / abyście wy ich przyjeli/ , a nawet PRZECIW / no tylko nie moim kosztem/.
   A TAK NA POWAZNIE :
   Fundacje , które są na terenie Afryki/ np.Estera/ mówią głośno ,że ci ludzie nie muszą uciekać. To turecka polityka daje takie skutki. Z terenu Turcji i Libii , ci młodzi ludzie masowo wypływają podstawianymi łodziami. To nie są prześladowani uchodźcy , to jest najazd dla zarobku. To nie są prześladowani chrześcijanie. Na greckiej wyspie Lobos , Grecy boją się wyjść z domów do pracy i dzieci do szkoły. Islamiści są wszędzie , wchodzą do ich domów .

   Polubienie

 26. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 27. Wizja pisze:

  Tomasza Lisa tak poruszył apel papieża Franciszka , że LIS JEST ” ZA „.
  ” Lis zatroskany losem uchodźców. „Nie pajacuj Tomek, ilu imigrantów bierzesz do Konstancina?”
  ………….Poparł apel Franciszka, ale jednocześnie wyraził zaniepokojenie, czy oby parafie papież posłuchają. Internauci natychmiast podpowiedzieli naczelnemu „Newsweeka”, jak on sam może wesprzeć imigrantów. Usłyszał też na swój temat kilka gorzkich słów… .
  http://niezalezna.pl/70639-lis-zatroskany-losem-uchodzcow-nie-pajacuj-tomek-ilu-imigrantow-bie

  Polubienie

 28. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 29. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 30. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 31. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 32. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 33. Wizja pisze:

  Niemcy: Narasta konflikt pomiędzy władzami landowymi a rządem federalnym na tle przyjmowania uchodźców >
  …………Szef MSW Bawarii Joachim Herrmann skrytykował w sobotę rząd Angeli Merkel za podjęcie bez konsultacji z władzami Bawarii i innych landów decyzji o zezwoleniu na przyjazd do Niemiec grupy uchodźców z Węgier. To „błędny sygnał” – powiedział polityk CSU.

  Herrmann zarzucił władzom centralnym, że nie skonsultowały decyzji z władzami krajów związkowych, które są odpowiedzialne za zakwaterowanie i utrzymanie azylantów. Większość z około 10 tys. uchodźców, którzy od rana przyjeżdżają pociągami z Austrii do Niemiec, trafia na początek do stolicy Bawarii – Monachium. Herrmann powiedział, że przyjęcie uchodźców jest „całkowicie błędnym sygnałem” wobec Europy, który należy jak najszybciej skorygować………..cd
  http://wpolityce.pl/swiat/264442-niemcy-narasta-konflikt-pomiedzy-wladzami-landowymi-a-rz

  Polubienie

 34. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 35. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • benka pisze:

   http://wpolityce.pl/swiat/264358-imigranci-na-kole-podbiegunowym-forsuja-europe-od-polnocy-przez-rosje-ktora-udziela-im-wiz

   Podczas, gdy Europa zmaga się z rekordową ilością imigrantów i usiłuje zabezpieczyć swoje granice płotami i murami, uchodźcy znaleźli nową drogę do Europy: Poprzez Rosję do arktycznej granicy z Norwegią – informuje portal „skandynawia.info”.
   W poniedziałek Goeran Stenseth, inspektor norweskiej policji powiedział, że w tym roku już 151 osób przekroczyło granicę w okolicach miasteczka Kirkenes, położonego prawie 1400 kilometrów na północny-wschód od Oslo.
   Według niego większość imigrantów przybywających tą trasą pochodzi z Syrii oraz Iraku, rzadziej z Turcji lub Ukrainy. Głównie przekraczają oni granicę w samochodami, ale często też rowerami, gdyż zgodnie z norwesko-rosyjską umową przejście graniczne Storskog, nie obsługuje ruchu pieszego.
   Przybywają do Moskwy samolotem lub pociągiem, wyposażeni w rosyjskie wizy i następnie udają się dalej do Petersburgu, a stamtąd jadą na koło podbiegunowe.
   W ciągu ostatnich dwóch miesięcy było to około 100 osób, co najmniej 50 w lipcu, a w sierpniu zanosi się na podobny wynik
   —powiedział Stensteth agencji Associated Press.
   Jednak niedługo pogorszą się warunki pogodowe. Codziennie jest coraz zimniej. Niedługo nikt nie będzie jeździł rowerem
   —mówi. Rosjanie często podwożą uchodźców przez granicę, co rodzi podejrzenia o to, że trasa jest w jakiś sposób zorganizowana, co może być już uznane za działalność przestępczą. Norwegia co prawda nie jest członkiem UE, ale do Strefy Schengen jak najbardziej należy………………………………..itd

   Polubienie

 36. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 37. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.