Fake return of Mahdi !!!14 lipca nowa gwiazda pojawi się na niebie.Dla Islamu to sygnał ,że wraca Mahdi,więc niewiernych trzeba wyrżnąć.


Uwaga .Dla Muzułmanów pojawienie się nowej gwiazdy na niebie jest znakiem powrotu Mahdiego i sygnałem do rzezi niewiernych.14 lipca Rosja zapali nową gawiazdę satelitę Majak.Większość „nachodźców” to analfabeci nie znający języków,co ułatwia religijną manipulację.To może być sygnał do ataku na całym świecie.

Znalezione obrazy dla zapytania return of Mahdi

Znalezione obrazy dla zapytania return of Mahdi

Islamic point of view about the month or date which planet X or nibiru or planet 9 will pass between the sun and earth and people will be able to see it by their naked eyes.

Ten satelita nawalił jak niedawno informowałem,stąd akcja z wystrzeleniem „Mayaka”

Wybitny iyatollah Iranu mówi, że Mahdi, ostatni muzułmański zbawca, wróci do statku kosmicznego z dźwiękiem „grzmoty, jego moc i prędkość to błyskawica”.

http://www.globalwatchweekly.com/articlea01sep16.htm

Właściwie jego ostatnie wyjaśnienie nie było całkowicie jasne.

„To jest jak statek kosmiczny i jak inne szybkie i zdumiewające statki kosmiczne, które znajdują się tylko w opowieściach dzisiaj, ale nikt nie wie, jak blisko te naczynia przychodzą do prawdy i rzeczywistości. Może to będzie jak statek kosmiczny, ale w każdym razie nie jest to statek kosmiczny „ , powiedział.

Jego opis został odkryty w irańskim raporcie informacyjnym Instytutu Badawczego Mediów Bliskiego Wschodu, który monitoruje i analizuje raporty medialne w regionie.

Uwagi pochodzą od Wielkiego Ayatollah Naser Makarem Shirazi, który prowadzi własną stronę internetową, aby promować swoje poglądy.

On odpowiadał na pytanie o „przybycie Mahdiego – Ukrytego Imama, który jest odpowiednikiem Mesjasza w szyickich islamie”, podał MEMRI.

„Mówił krótko, jak Mahdi przybędzie na wysokim poziomie, jak przystało na dzisiejszy wiek” – powiedział MEMRI.

„Dom wojenny: Islamski dżihad przeciw światu” przekazuje to, co Zachód potrzebuje wiedzieć o islamie i gwałtowną, ekspansywną ideologię, która szuka podburzania i niszczenia innych wyznań, kultur i systemów rządowych

Jego komentarze zawierają:

„Mówiło się Imam Sadegh [szósty szyicki imam, ok. 700-765 CE]: „Kiedy przyjdzie nasz Pan, ziemia będzie oświetlona przez boskie światło, a dzieła [Boga] nie będą już potrzebowały światła słonecznego”. Interpretacja tego powiedzenia polega na tym, że kwestia światła i energii wyraża się tym, że zarówno w świetle dziennym, jak i nocnym silne światła mogą zastąpić światło słoneczne „.

„Dzisiaj używamy satelitów [i przez nie] obejmują rozległe obszary, tak aby każdy z odbiorcą mógł ich użyć … W czasie przyjazdu Mahdiego będzie to potężne urządzenie, które może być trudne do wyobrażenia dzisiaj , Do przesyłania obrazów tak, aby cały świat był widoczny jak dłoń. Bez globalnej kontroli przez aparat wywiadowczy, nie może istnieć jednolity reżim globalny (jak przewiduje się, kiedy przyjdzie Mahdi), a nie pokój, bezpieczeństwo i przyzwoitość … Dlatego Bóg przyznaje mu to narzędzie … Raz jeszcze raz Podkreślić, że jest to rutynowa sprawa, i że nie można sobie wyobrazić, że to się opiera na cudzie; Raczej [to się stanie] za pomocą zwykłych narzędzi opartych na postępach naukowych i przemysłowych „.

„Inny hadis stwierdza:” Statek bestialski jest zarezerwowany dla twojego Pana i Przyjaciela [Mahdi]. Jaki jest sens „naczyń bestialskich”? Chmura głośna jak grzmot i błyskawica jak błyskawica, na której jeździ. Bądź świadomy, że wkrótce pojawi się na chmurach, a wznosi się do siedmiu niebios i siedmiu ziem. Nie dotyczy to zwykłej chmury, ponieważ chmury nie są statkami, które mogą płynąć po zewnętrznej przestrzeni. [Chmury] podróżują blisko atmosfery, która jest blisko ziemi i nie mogą osiągnąć dużych wysokości. Dlatego znaczenie tutaj jest niezwykłym i bardzo szybkim statkiem, który wygląda jak gęsta chmura na niebie; Jego brzmieniem jest grzmot, jego moc i prędkość to błyskawica. Kiedy się porusza, cisnie serce nieba niezwykłą siłą, iw ten sposób może przemieszczać się do dowolnego miejsca na firmamencie. Dlatego jest to super-nowoczesny statek, dziś nikt inny. To jest jak statek kosmiczny i jak inne szybkie i zdumiewające statki kosmiczne, które znajdują się tylko w opowieściach dzisiaj, ale nikt nie wie, jak blisko te naczynia przychodzą do prawdy i rzeczywistości. Może to będzie jak statek kosmiczny, ale w każdym razie nie jest to statek kosmiczny …

„Kiedy Mahdi rządzi, czysta będzie miała wolność, a przestępcy będą monitorowani – być może tak, że wykryte zostaną fale dźwiękowe ze ścian ich domów, a kiedy będzie to konieczne, będzie można zrozumieć, co oni Powiedz w domu „.

„Być może jakieś sto lat temu, to stwierdzenie [dotyczące wykrywania fal dźwiękowych] wydawałoby się niewyobrażalnym cudem. Jednak dziś niektóre państwa monitorują ruch na drogach przy użyciu radaru, bez obecności policji. Dlatego jasne jest, że podczas globalnej rewolucji Mahdi … nastąpi bezprecedensowa ekspansja przemysłu i technologii „.

Podczas przemówienia przed ONZ we wrześniu 2008 r. Ahmadinedżad błagał Allaha, aby „przyspieszył powstanie” Mahdi.

„O potężny Panie”, powiedział: „Modlę się, abyś przyspieszyła powstanie ostatniego repozytorium (eufemizmu Mahdiego), obiecanego, doskonałego i czystego człowieka, który wypełni ten świat sprawiedliwością i pokój.”

Mówiono, że bezpośrednie odniesienie Ahmadinedżada do Mahdiego pozostawiło publiczności dyplomatów z otwartymi ustami.

Prawdopodobnie nie było zaskoczeniem, że kilka lat później rząd irański przedstawił film o chłodzeniu dokumentalny o islamskim proroctwie, w którym jako liderzy będą wojować, aby doprowadzić do powstania Ukrytego Imama, co film mówi „bardzo blisko „Żeby się wydarzyć. Film dokumentalny ” The Coming is Near „, wydany przez rząd Iranu, promuje ideę, że Mahdi, apokaliptyczny muzułmański mesjasz, ma powrócić, aby wprowadzić nową cywilizację islamską. Dokument oparty jest na teologii muzułmańskiej Twelver, na którą zapisuje się wielu przywódców Iranu.

Dwunastu muzułmanów jest oddziałem islamskiego szyickiego (szyickiego). Szyici i sunnicy, dwie frakcje wybitne w wojnie w Iraku, rozstali się po śmierci Mohammeda w 632 r. Z niezgody na to, kim powinien być jego następca.Sunnis, dominujący odłam islamu, uważa, że ​​przywódcy powinni być wybierani przez przywódców, podczas gdy szyici uważają, że przywódcy muzułmańscy powinni pochodzić z rodziny Mohammeda.

Shia wierzy, że było ich dwunastu takich przywódców, nazywanych imamami, chociaż wielu przywódców religijnych Shia dziś używa tego tytułu. Dwunasty imam Imam al-Mahdi mieszkał w Samarra w Iraku, a ostatnio w 874 r. Twelvers uważa, że ​​Mahdi znajduje się w „okultyzmie”, w świecie duchów, gdzie żyje. Wierzą, że pewnego dnia powróci w czasach światowego chaosu, aby wprowadzić na całym świecie islamski kalifat (królestwo).

Według irlandzkiego dokumentu, drugie przyjście Mahdi nastąpi w najbliższej przyszłości. Choć Mahdi nie jest wymieniony w Koranie, jego powrót jest omawiana hadisy, kolekcje narracji wypowiedzi przywódców islamskich.Niektóre z objawów powrotu Mahdiego do dyskusji w filmie obejmują strach, trzęsienia ziemi i zamieszki na całym świecie. Odnoszą się również do rozpowszechnienia kulturowego, takiego jak cudzołóstwo, homoseksualizm i kobiety noszące hejab (szalik i / lub welon).

Film opowiada o ostatnich wydarzeniach na świecie i wyróżnia USA i Izrael jako źródła zła na świecie. Wskazuje to w szczególności na kilka narodów, które uważają producenci filmu za klucz do powrotu Mahdiego. Najbardziej widoczny jest Irak, będący domem dla wielu szyitów na świecie. Twelvers uważa, że ​​Irak będzie główny do konfliktów, które poprzedzają powrót Mahdiego, a także ostateczną stolicę kalifaatu islamskiego na całym świecie Mahdiego. W ostatniej bitwie z Izraelem wojska irackie będą marszować pod flagami, które mówią „Alghovah”.

Film wspomina Jemen, jednego z wielu Arabskich narodów, w którym protestujący domagają się rezygnacji rządzącego autorytarnego rządu. Film skupia się na szyickich partyzanckich sprzymierzeńcach z al-Kaidą. Jemen był źródłem kilku bomb wysłanych do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w październiku 2010 r. Według hadisów dotyczących Mahdiego, Jemen będzie uwikłany w rewolucję przed drugim powrotem Mahdiego. Kiedy Mahdi wróci, jeden z jego pierwszych bitew będzie przeciwko armii jednego z plemion Jemeńskich. Jemeni żołnierze będą jednymi z pierwszych, którzy wejdą do Mekki po powrocie Mahdiego.

Hadisy odnoszą się również do zawirowań w Egipcie. Twórcy filmu twierdzą, że ludzie z Egiptu byli prorokowani, aby podnieść się i zabić swego przywódcę, pogrążając kraj w zamieszaniu. Ludzie z Egiptu w 2011 roku wyparli swego dyktatora, Hosni Mubaraka, ale nie zabili go. Rewolucja egipska i przejście przez bractwo muzułmańskie było stosunkowo spokojne do 2013 roku, kiedy powstało powstanie przeciwko Bractwu Muzułmańskiemu, zmuszając go do wycofania się z władzy.

Arabia Saudyjska, miejsce Mekki, znajduje również filmową interpretację islamskich przepowiedni. Hadisy wymieniają linię królewską, którą uważają niektórzy muzułmańscy teologowie za dom Sauda. Śmierć króla saudyjskiego o imieniu Abdullah był jednym z kluczowych oznak powrotu Mahdiego. Stwierdziła, że ​​śmierć króla Arabii Saudyjskiej Abdullah będzie głównym znakiem, że zniszczenie Izraela i przybycie Mahdiego są nieuchronne.

Film niemal natychmiast stwierdza: „Kto gwarantuje śmierć króla Abdullaha w Arabii Saudyjskiej, zagwarantuję bezpośrednie zbliżenie Mahdi”, a nie tak subtelne wezwanie do jego zamachu. Film odnosi się później do jego „niepewnego stanu”, gdy był chory i miał 86 lat jego śmierć nie była daleko. Więc kiedy król Abdullah zmarł na początku 2014 r., Wyraźnie wysłał islamską eschatologię bogatszej skali.

Być może nic dziwnego dla kogoś znanego na Bliskim Wschodzie, że Twelvers uważa, że ​​Palestyna (Izrael) jest również kluczowa do ich proroctw końcowych. Imam Ali, pierwszy imam po rozłamie Sunni-Shia, powiedział, że Żydzi będą pochodzić z zachodu i przejąć kontrolę nad Palestyną, podczas gdy Arabowie byli podzieleni. Zgodnie z filmem, kontrola żydowska potrwa „do czasu, gdy Arabowie pozbawiają się wpływu innych, przejmą kontrolę nad sprawami i ponownie mają silną determinację, a wtedy zdobędą ziemię palestyńską i Arabowie będą zwycięzcami i zjednoczeni „.Zniszczenie Izraela jest najważniejszym wydarzeniem świadczącym o powrocie Mahdi.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem http://www.thefinalcrusade.com , w szczególności w części 5 „Islamska apokalipsa”.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

76 odpowiedzi na „Fake return of Mahdi !!!14 lipca nowa gwiazda pojawi się na niebie.Dla Islamu to sygnał ,że wraca Mahdi,więc niewiernych trzeba wyrżnąć.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Pięć godzin temu ,animacja i odtąd cisza o wprowadzeniu na orbitę wyniesionych obiektów.

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Zamieszczono o 14:00

  Втoрoй пo яркoсти пoслe Луны oбъeкт пoявился нaд Зeмлeй 14 июля в 14.00 пo мoскoвскoму врeмeни
  Время и места, где можно будет наблюдать яркий спутник-пирамиду уже ближайшей ночью (время московское):

  Москва 14.07.2017 22:44 — 22:56

  Москва 14.07.2017 00:20 — 00:31

  Санкт-Петербург 14.07.2017 00:19 — 00:31

  Санкт-Петербург 14.07.2017 01:55 — 02:04

  Нижний Архыз 14.07.2017 21:12 — 21:19

  Нижний Архыз 14.07.2017 22:47 — 22:56

  Калининград 14.07.2017 01:57 — 02:06

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Дата: Сегодня, 13:27

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. Pingback: Powrót Mahdiego/Islamskie prowokacje nawołujące do rzezi/ Satelita Mayak |

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Фотографий отражателя на орбите после запуска нет. Отсюда я делаю вывод, что даже создателям не удалось его в телескоп разглядеть.

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s